Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pajakleon97

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pajakleon97

  1. no wlasnie tez to zaczynam zauwazac nie dotrzymouja tez terminow ;/ zmylily mnie fury jakie tam staly na podjazdach myslalem ze jak robia phaetony i rs6 to sie znaja...[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 17:22_________________________________________________ rs service na owsianej ale cos tu widze jak poczytalem na forum ze jednak nie jest to 1 liga ;/
  2. Witam Prosilbym o pomoc bardziej doswiadczonych kolegow. Auto raz jedzie normalnie, raz z kolei strasnzie muli na obroty wchodzi bardzo wolno prawie nei slychac turbiny, albo idzie normalnie do 3 biegu a na nim nie chce sie krecic powyzej 3000 obr/min. Podpinalem pod VAG u znajomego stwierdzil ze to przeplywomierz a jak bylem 2 raz w warsztacie Audi RS service to powiedzieli ze wszystko w porzadku i ze musze tylko nagar przedmuchac na turbinie a na kompie wszytsko wyszlo im OK. Jakos to nie poskutkowalo i muli dalej.
  3. haha jakiej reklamy? no skoro tak to moze tez tam pojade gdzie polecacie jesli cena bedzie dobra
  4. no i wszystko jest juz jasne
  5. no sa faktycznie ale dalej za bardzo nie wiem o co chodzi z tymi listwami widze ze sa chyba wieksze i lepeij bedzie kupic raczej komplet bardzo ladne masz to podswietlenie wnetrza tak luksusowo to wyglada
  6. a moglbys pokazac jakeis zdjecie jak sie prezentuja u Ciebie?
  7. Pan Gieniu na ul. Terenowej specjalista od elektryki jakich malo zaklad ten dziala juz od lat i duzo osob go poleca
  8. witam koledzy potrzebuje nr klapy tylnej kolor ly5l pozdrawiam
  9. http://allegro.pl/item1139217807_audi_a4_s4_b5_95_01_spoilery_progowe_s4_tfb_tuning.html http://allegro.pl/item1152939046_audi_a4_s4_b5_95_01_listwy_na_drzwi_tfb_tuning.html Tutaj masz zamienniki na allegro montowane na klej szklarski. Pytalem sie o opinie roznych urzytkownikow i sobie je chwala. Sam sie do nich przymierzam jak tylko uzbieram troche kaski
  10. ja mam pytanie dotyczace tych listew mianowicie czy trzeba kupic tez te do drzwi co tu sa pokazane za 160zl ten komplet 6 sztuk czy wystarczy tylko same dokladki progowe bo tez je maja w ofercie tylko troche drozsze jaki komplet Ty posiadasz?
  11. http://allegro.pl/item1143586166_dunlop_sport_maxx_225_45_zr17_nowe_letnie.html a takie? wydaja sie niedrogie a dobrze mi sie na nich jezdzilo jak do tej pory
  12. MNie tez by interesowal taki zestaw tylko ze do trance hardstyle i dnb bas nie musi byc jakis rozpierdalajacy auto i bardzo niski ale gleboki i szybki o co chodzi z tymi mulami na jakie rozwiazanie skrzyni mam patrzec?
  13. heh no w sumie masz racje zamykam watek pozdrawiam
  14. tez je mam wlasnie i nie narzekalem jak widze wiekszosc urzytkownikow forum, ktorzy je polecaja ale jednak cena mnie kusi czy ta dziurka zalatana to duzy minus tych opon goodyear? to ze twarde to mi akurat nie przeszkadza ale jednak uzywki
  15. Witam Zastanawiam sie nad kupnem uzywanych opon Goodyear F1. Cena to 400zl. Opony maja bieznik 6mm, sa 2 letnie i w miare ladne tlyko maja zalatana dziure ok 5 mm ;/ . Czy lepiej dolozyc i kupic jakies nowe np te : http://allegro.pl/item1143586166_dunlop_sport_maxx_225_45_zr17_nowe_letnie.html ? Prosze o pomoc.
  16. dobrze wiedziec na przyszlosc tylko auto kupilem niedawno to zmuszony jestem teraz zalozyc nowe bo mam juz lyse. a czy warto za 400 zl kupic uzywane goodyear f1? oponki maja bieznik 6mm, sa 2 letnie, wygladaja niezle tylko byly latane po jakims gowzdziu na ok 5 mm dziura ;/
  17. OK Dzieki za rade a co byscie powiedzieli na takie nowe z allegro? http://allegro.pl/item1143586166_dunlop_sport_maxx_225_45_zr17_nowe_letnie.html cena wydaje sie atrakcyjna i oponki niezle martwi mnei tlyko to jak byly przechowywane i skad pochodza
  18. Witam Nie wiem jakie opony kupic bo to moje 1 w sumie. Myslalem nad uzywanymi jakimis dobrej firmy ok 2 letnimi. czy kupie cos za to i czy uzywki sa takie be? rozmiar to 225/45/14 jezdze glownie po miescie nie za szybko
  19. Ja z kolei nie polecam ponieważ: - cena jest dosc wygorowana za samo nabicie 100zl, filtr 60zl, odgrzybianie 90zl moj znajomy robi to za 30zl a nabija za 130 mysle wiec ze nie ma to az tak duzej roznicy gdzie sie to robi - najgorsze jest jednak to ze chciano mi wymienic dzialajacy wiatrak, ktory tylko mial problemy na stykach i juz koles chcial doliczyc 450zl za nowy choc moj jest dobry ;/ dobrze ze kazalem mu sprawdzic przewody - obsluga jest w sumie mila ale akurat facet, ktory mi nabijal raz mowil ze odgrzybianie jestw cenie pozniej ze nie i w sumie to jzu sam nie wiem co zrobil oprocz nabicia za te 200zl - sa duze kolejki W sumie to wydaje mi sie przereklamowany ten zaklad ale moze to tylko moje odczucia
  20. OK dziekuje bardzo pojade do klima kar tam powinni zalatwic sprawe pozdrawiam serdecznie
  21. nie działa, własnie jade ja nabic w najbliższym czasie czyżby to to?
  22. Tak jak w temacie co oznacza ten nr bledu 792 auto to A4 B5 AFN 1997r? bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam
  23. no lampki przekonkret sliczne te troceh podobne a moze to kwestia zdjecia? co o nich sadzicie http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-clearglass-redblack-czerwonociemne-inpro-p-2382.html
  24. Witam pozdro z Wroclawia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.