Treść opublikowana przez lukasz6891
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
widze ze narazie malo osob wyrazilo chec przyjazdu... Góral.tz- kufajka moze sie przydac bo zimno moze byc
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Siemka! Postaram sie byc 07.11.2010 na spociku. Kolego "Góral.tz" fajnie by bylo gdybys wzial laptopa, ( jak dobrze pamietam to z Toba rozmawialem na ostatnim spocie ) cos ostatnio autko sie niedogrzewa... (hmm moze termostat) oczywiscie odwdziecze sie kwiatami %%%%% Pozdro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Spocik udany, tylko zimno... Musti daj znac kiedy nastepny :> Pozdro dla wszystkich
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja tez juz sobie zarezerwuje czas, 10.10.2010 godz 19.00. A gdzie jest dokladnie MC w Grodziu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Witam! Postaram sie byc 10.10 na spociku, juz od dawna sie wybieram ale zawsze cos stawalo na przeszkodzie. Pozdro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Siemka!!! Jak udal sie spocik? Kurde za pozno odczytalem wiadomosc na pw... w Wawie bylem i nie moglem przyjechac. Nastepnym razem mam nadzieje ze dojade. Pozdro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Cennik u Yankeesa wyglada nastepujaca (mowie oczywiscie o sedanie) 360 pln bez przednich bocznych szybek a calosc tj. z przednimi bocznymi szybkami 500 pln Ja chetnie zrobie calosc tylko sie zastanawiam jeszcze ile % sciemy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Siemka! Witam wszystkich z checia podjade do Was w ten dluugi weekend jak cos ogarniecie W nastepnym tygodniu bede pewnie U Yankeesa scieme szybek robil Pozdrawiam
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Okolice Warszawy to moge polecic Grodzisk Mazowiecki u Yankesa, dwom kumpla robil i sa zadowoleni. Ja w najblizszych tygodniach tez bede myslal o sciemie
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Autko fajne ladnie sie prezentuje. Mam pytanie jakiej foli sciemniajacej uzyles do szybek i jaki % sciemy?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Witam!!! Chetnie sie pojawie u Was Grodzisku, przy najblizszej okazji tylko czy moge podjechac B6? Bo widze ze smigacie B5
-
[ALL B6] Poszukuje lakiernika w Warszawie luk okolicy Warszawa-Zachod
Temat zamkniety!! Dokladki zostaly pomalowane w kolorze Jak znajde chwile to zrobie zdjecia i bede mogl Wam pokazac moja czarnulke :kox:Pozdrawiam Aha chcialbym jeszcze zrobic scieme szybek... tylko, wlasnie sie zastanawiam gdzie i musze poczytac jak to jest z przednimi bocznymi szybkami.
-
[ALL B6] Poszukuje lakiernika w Warszawie luk okolicy Warszawa-Zachod
Witam poszukuje dobrego lakiernika w Warszawie luk okolicy Warszawa-Zachod, poniewaz chcialbym pomalowac dokladki w kolorze tzn. progi, dol zderzakow przod, tyl. I ile moze taka przjemnosc kosztowac? :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Nie ma prawego swiatla hamowania
Bede musial cos pokombinowac... Ale to dopiero jak wroce z delegacji, czyli sobota bo autko zostalo w domu
-
[B6 AVF] Nie ma prawego swiatla hamowania
Witam! Na FIS-ie pojawil mi sie napis "Bemslicht" co oznacza problem z swiatlami hamowania. Stwierdzilem ze nie ma prawego swiatla hamowanie. Wymienilem zarowke na nowa, ale to nie pomoglo... Mam w zwiazku z tym pytanie co moze byc przyczyna nie dzialania tego swiatla?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich fanow audi oraz innych marek.