Treść opublikowana przez lukasz6891
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, znajomy chcialby kupic Audi A4 B6 najlepiej 1.9 TDi, jezeli ktos ma jakies namiary na sprawdzone auto , lub ktos z klubowiczow sprzedaje swoje, to prosze o kontakt na PW. Pozdrawiam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Witam, znajomy chcialby kupic Audi A4 B6 najlepiej 1.9 TDi, jezeli ktos ma jakies namiary na sprawdzone auto , lub ktos z klubowiczow sprzedaje swoje, to prosze o kontakt na PW. Pozdrawiam
-
Problem po zmianie opon, prosba o pomoc
kola byly wywazone, po zalozeniu nie bylo tego az tak slychac... Dobra podjade do jakieos warsztatu, mozecie cos polecic w Wawie lub okolicach Warszawy?
-
Problem po zmianie opon, prosba o pomoc
przed zmiana opon i felg z zimowych na letnie, kupilem uzywane opony na lato 205/40/17 i pojawil sie problem przy rozpedzaniu auta slychac jakby bicie opony i przy mocnym, gwaltownym hamowaniu trzesie autem. Myslicie, ze to wina opon, czy raczej szukac przyczyny felgach...
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Jak najbardziej moge polecic 1.9 TDi AVF mam takiego juz 3 lata i swietnie sie sprawuje. Na blacie mam juz przelatane 250 tys km, pilnowac oleju i filtrow na czas, paliwo oczywiscie, no i podstawa to kupic spr auto, zeby pozniej nie narzekac. Pozdrawiam
-
[ALL] Zamarzła ropa w a4
Ja jak mialem takie problemy z moim Fordem Transitem, to mialem taka dmuchawe elektryczna, stawialem ja pod silnik odczekalem godz i dalo rade auto zapalic
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
U mnie też w moim AVF-ie miałem podobny problem, buda trzesło i nie dało rady jechac, pozniej po przejechaniu kilku km zapala sie kontrolka ESP, 2 mechanikow rozłozyło rece i nie dali rady, dopiero jak dostałem namiary do Mariusza Robaka ze Słubic, pojechałem podpiał autko pod kompa i zdiagnozował problem. Padniety pompowtrysk i przetarty ktorys z przewodow w silniku ... A tak na marginesie to jestes z tego Cegłowa miedzy Błoniem a Teresinem?
-
[B6 AVF] NR. Czujnik Air Bag
Wielkie dzieki za szybka odpowiedź Pozdrawiam [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 15:41_________________________________________________Wróce do tematu, wyciagnalem swoj stary czujnik i tam mam numer 8E0 959 651, bez litery na koncu A czy B, teraz moje pytanie, jaki ten czujnik mam kupic? czy jak kupie np, 8E0 959 651 B to czy to bedzie dzialalo?
-
[B6 AVF] NR. Czujnik Air Bag
Kolego "wrclaguna" na tym obrazku zaznaczony jest czujnik ( poz.9) w slupku bocznym auta, a mi chodzi o numer tego czujnika ktory jest z przodu auta od strony pasazera... No chyba ze sa to te sane oznaczenia...
-
[B6 AVF] NR. Czujnik Air Bag
Witam, prosze o pomoc, potrzebuje numer Czujnik AIR BAG od strony pasażera przód do Audi A4 B6 2003 VIN WAUZZZ8E63A3
-
Spotkania na drodze
pracuje dla dewelopera, który budował to osiedle. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Warszawa, osiedle Lewandów Park, A4 B5 na klubowych ramkach, pozdro dla kolegi
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Witam, potrzebuje podpiac moja Audiczke pod kompa, macie moze jakies namiary na kogos, kto ma taka mozliwosc?
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
dziekuje za podpowiedz , pewnie w weekend sie zabiore do tego.
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
Czyli rozumiem, ze musze tylko sie dobierac do tych wtyczek z przodu? Jezeli komp pokazal blad poduszeki z przodu od strony pasazera. Wtedy rowniez, nie musze sie dobierac do tych kostek pod siedzeniem?
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
Witam! Podlacze sie do tematu, mam oto taki problem, zapalila mi sie kontrolka Airbag. Po podpieciu kompa, pokazalo mi blad, " uszkodzenie czujnika poduszki pow. przod od strony pasazera" Mam takie pytanie, gdzie jest ten czujnik zlokalizowany? Mial moze ktos taki problem? Moze to nie wina czujnika, tylko kabelek, badz jakas wtyczka gdzies sie uszkodzila.... ( Nie chce odrazu kupowac czujnika...) Pozdrawiam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja jestem na tak
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Witam! Pany potrzebuje jakiegos speca, zeby mi czujnik od poduszki wymienil ( najlepiej zeby jescze raz podl. pod kompa i spr dokladnie co jest do wymiany) Mozecie kogos polecic? Pozdrawiam. PS. kiedy jakis spocik?
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
Witam! Zamowilem sobie produkty firmy Liqui Moly: Dodatek do diesla Systempflege Diesel Fur Common Rail Liqui Moly 2185 Opakowanie 0,25L i Dodatek do diesla Diesel Spülung Liqui Moly 2666 Opakowanie 0,5L. Moze ktos to uzywal? Sa jakies efekty?
-
[B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy
Kolego "johntailor" a co sie stalo, ze wymieniasz wtryski? Padły moze, duzo masz zrobione km?
-
Spotkania na drodze
Trasa Torunska w kierunku zachodniego- dzis okolo godz 15.30 srebrna A4 B5 ( LC 30038) na naszych klubowych ramkach. Pozdro dla kierowcy Ps.zarowke z prawej strony od podswietlenia tablicy masz padnieta
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja dzis nie dam rady dojechac... Nie wroce do tej godz... Pozdro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Podziekowal za spocik Do nastepnego razu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak panowie spocik aktualny?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja bede na 100%, juz sobie termin zarezerwowalem :> Takze do zobaczenia na spociku. Pozdro