Treść opublikowana przez betonik114
-
[B7 BKE] Telefon sam przełącza się z powrotem na radio po wybraniu numeru
nokia 6210
-
[B7 BKE] Telefon sam przełącza się z powrotem na radio po wybraniu numeru
coś mi nie gra z telefonem jak wybieram numer z menu radia to po paru sygnałach przełącza sie z powrotem na radio i nie słychać rozmówcy w głośnomówiącym , a jak wybieram numer w telefonie to przełącza bez problemu i słuchać do końca rozmowy :mysli:czy miał ktoś coś takiego może trzeba coś zmienić próbowałem ale dalej nić :confused4:
-
[B7 BKE] Jak zmienić rodzaj trasy ?
Poszukaj na forum a znajdziesz A co do jakości drogi to można wybrać miedzy dwoma: krótka i szybka wchodzisz na zakładkę nav, następnie prawym górnym przyciskiem przy pokrętle wybierasz Route, nastepnie wybierasz Route criteria (czy jakoś tak tam jest napisane) i wybierasz sobie albo szybką albo któtką trasę. może podpowiesz gdzie znajdę :confused4:bedzie szybciej dzieki za informację
-
[B7 BKE] Jak zmienić rodzaj trasy ?
mam pytanko jak zmienić w navi rodzaj drogi na szybką krótką optymalną bo kieruje mnie do celu dziwnymi drogami przeważnie dużo dłuższymi :) :)kłopoty z językami jak by ktoś miał instrukcję po polsku był bym wdzięczny jak by podesłał
-
[B7 BKE] Brak mocy
to co z tym zrobić
-
[B7 BKE] Brak mocy
przy wyprzedzaniu nagły brak mocy turbinki i ten brak aż zgasiłem silnik i na nowo odpaliłem wtedy wszystko wróciło do normy na razie mam nadzieję ze to pojedynczy wybryk jak myślicie
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
no to sporo jak na taki bajer
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
Święta prawda jest potrzebny "adapter"' date=' "czytnik DVD" jeśli chcesz oglądać filmy bez tego nie ma szans a i w czasie jazdy jest potrzebne odblokowanie [/quote'] a ile kosztuje taki adapter
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
małe pytanko czy w moim radyjku w a4 2005 z nawigacja można odpalać płyty dvd
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem nowym posiadaczem a4 mam na imię Wiesław i chciałbym sie czego do wiedzieć o tym wozie liczę na pomoc :) :)