Treść opublikowana przez Gracjan
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to sie stało ? Wczoraj post na poście o tej porze a dzisiaj cisza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I jak Victor, Hidy już kupiłeś ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
50 dych ? To sporo jak za kawałek puszki :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedy Victor ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystko zależy od ustawienia, mozna wymienić zębatki w skrzyni biegów i zmienić przełożenie na dyfrach, kupić łożyska ceramiczne i myśle że koło te 170 do 200 można by go rozbujać Teraz myśle że koło 80-100 km/h może pocisnąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Można tez zrobić konkurencje: Kto zrobi dłuższy drift
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W taki razie szpoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko dziury nie mogą być bo ja mam prześwit 5-7 mm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to sprawdzimy się Jest tam dużo miejsca na parkingu gdzie się spocicie ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie jest to wskazane Ile masz do 100 ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Możemy sie zmierzyć na parkingu, Twoje Q vs. Moje trochę mniejsze Q :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oba są w Quattro, innymi się nie bawię I dośc szybki ale to już zobaczycie potem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja jechałem autostrada i po torze w Wyrazowie- tu mnie kolega przewiózł S4 Napewno jest różnica w to nie wątpie W takim razie już czekam na zimę A ja Wam dam za to poprowadzić moje modele
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja wiem że im więcej masz tym więcej chcesz Jechałem tylko kilka razy Q i to w lato czyli nie ma różnicy W takim razie przewieziesz mnie w zimę i pokażesz co Q umie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ostatnio zacząłem grać w COD 5... A na porządku dziennym jest granie w Life For Speed
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Narazie jednak sobie podarujemy, jak zrobię prawko to będzie się myślało....Narazie nam to B5 wystarczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ale jakby była w takim stanie jak na zdjęciach, bez Q można się obejść a za taka cene to można by jechać obejrzeć pogadam z tata jak wróci z roboty A ostatnie pytanie, czy w B6 jest złącze do VAGowania OBD II czy juz CAN ? Mam kabel i Vag i nie wiem czy można by go zabrać np. żeby jakieś B6 sprawdzić..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co sądzisz o tym drugim ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8612362 - O tym aucie mówiłem..... To te w mikołowie A co sądzicie o tym ?? http://moto.allegro.pl/item668324412_a4_avant_1_8t_perfekcyjnie_utrzymany_jak_nowy.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty co Miron, pozbywasz się swojego autka ?? Najbardziej by nam odpowiadało w 1.8T
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do dziś mamy B5 w mega mocnym silnikiem 1.6 Przeszło kilka modyfikacji od tego czasu Szukać szukamy, jak coś sie trafi to wtedy będziemy myśleć, ale wiesz jak teraz trudno o dobre autko. Albo bez przodu kiedys było, albo 350 tys km itd. Tych dobrych aut nikt nie sprzedaje Ostatnio przy okazji byliśmy obejrzeć B6 - 1.9 AWX też w S-line - stoi w komisie tym nowym jakbyś jechał do Auchana w Mikołowie po lewej stronie, na takich felgach jak twoje ; ) Z daleka wygląda bardzo ładnie a jak podejziesz bliżej to cały podrapany, i kiedyś napewno przodu to auto nie miało...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak masz na zbyciu jakieś 2500 zł To polecam to http://www.rcworld.pl/product-pol-82294567-Nemesis-7-7-RTR-model-gotowy-do-jazdy-z-silnikiem-7-7-o-mocy-5KM-i-aparatura-Sanwa-MX3.html A co do tego B6, umówiliśmy się w Katosach koło Toyoty, czekaliśmy jakieś 15 minut, potem zadzwoniłem i tym razem kobieta powiedziała mi że są w trakcie transakcji i potem zadzwoni. Czekaliśmy jeszcze chyba 10 minut, nikt nie dzwonił i pojechaliśmy do domu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wydaje się wporządku...Tylko trochę silnik słaby jak na skalę 1:8 A tak to ok Czekam na wyścig
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czekam w takim razie Skoro tak chcesz się bawić to już szykuje spalinowego, muszę go poskładać Można potem zrobić jakis mały race z jakimś autkiem Tylko daleko od siebie żeby nie najechał ktoś na mnie