-
Nie mogę dopisać do immo dokupionego kluczyka. Auto zapala ale na wyświetlaczu safe i mrugają awaryjne
Witam wszystkich. Mam w swoim samochodzie jeden kluczyk. Dokupiłem drugi używany, dorobiłem grot i próbuje go zakodować. Niestety nie mogę tego zrobić. Mam pin, loguje się do wskażników potem adaptacja, kanał 21 i wpisuje wartość 2. Wyłączam zapłon, wkładam drugi kluczyk i nic. Najlepsze jest to ze na tym dokupionym kluczyku auto zapala normalnie ale na wyświetlaczu mam safe i mrugają awaryjne. Czyli tak jakby się jakoś częściowo dopisał
-
Koła MAM MT2 do A4 B6 Avant?
Witajcie, chciałbym was prosić o radę. Czy felgi MAM MT2 18" 8,5J chyba mają ET30 wejdą przy zawieszeniu -30mm? Jak to będzie wyglądało przy oponach 225/40/18? poniżej zdjęcie mojej A4
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Ja jednak zrobiłem małą modyfikację. Wkurzało mnie że tył siedzi równo bądź niżej niż przód. Przód zostawiłem tak jak jest a na tyle podłożyłem pod sprężynę gumowy podkład grubości 1cm i jest git tył teraz w zależności od podłoża albo jest na równo z przodem lub ciut wyżej na razie mam to na feldze 17 ale szukam już 18
-
Jaki gaz do 1.8 T 163km
No to teraz zostanę zamordowany opiniami na temat wtryskiwaczy Valtek Otóż, w swojej A4 BFB 163KM założyłem niedawno gaz... budżetowo Byłem kiedyś instalatorem, graty skompletowane używane za ok 250zł wyjęte z jakiegoś BMW Sterownik Stag4 Reduktor KME Silver Wtryskiwacze Valtek czerwone Silnik ten ma najniższe czasy na pb ok 3,5ms. Przy dobrze dobranych dyszach można uzyskać czasy na lpg ok 4,5ms przy czasach pb 3,5 bez zapętlania na wysokich obrotach. Valtek skalibrowany na 0,4 radzi sobie z tym wyśmienicie Z ciekawości zerknę na skok po jakichś 5 tys, zobaczę czy się nie rozkalibrowały, jak się rozkalibrują poprawię i jeżdżę dalej Pozdrawiam.
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Zmieniłem całość, jeśli chodzi o jazdę? rewelacja, chyba nigdy nie oduczę się jazdy na twardszym zawieszeniu. O prowadzeniu i wchodzeniu w zakręty nawet nie piszę. Różnica nieporównywalnie na + Szkoda tylko że tył trochę mocniej siadł niż myślałem, Jutro foty, pozdrawiam Oto fota, tył faktycznie jest niżej niż na zdjęciu (chyba jakaś nierówność podłoża była i zrobiła się luka) a chciałbym aby był właśnie tak jak teraz. Jak ktoś chciałby takie sprężyny to chętnie zamienię się na coś ciut wyższego
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Amorki chyba ori, pisze sachs. Sprężyny zdjęte z auta z Niemiec. Ale z tego co pamiętam to chyba wyżej stało. Nie chciałem aż tak schodzić w dół :/ Chyba że faktycznie przez ten wysoki tył tak się wydaje. Zmienię jeszcze tył dziś i zobaczę.
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Tył obniżę bo mam też FK na tył ale myślę czy to wg robić czy kupić coś ciut wyższego w komplecie. Jakoś wydaje mi się za nisko ten przód :/ albo to może przez ten tył? Co sądzicie?
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Felgi na razie z Passata ale będą inne. Tył nie ruszany. W serii był niższy niż przód, więc wyobraźcie sobie jak to wyglądało [
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Witajcie, miałem zawieszenie 1BA, Wyglądał jak wóz strażacki, na dodatek tył był niżej niż przód. Wyglądało to okropnie! Kupiłem sprężyny FK -30mm, dziś założyłem na ori amortyzatory i siadło kur.. tak że nie wiem czy nie szukać 1BE, dla mnie to chyba za dużo! Czy zawieszenie 1BE jest wyższe niż FKS 331 HA I FKS 331 VA? bo auto jakoś straciło na wyglądzie wg mnie, zrobiło się taki jakieś niskie a długie... nie wiem jak to nazwać. Wymieniłem co prawda na razie sam przód ale nie wiem czy zmieniać tył czy szukać czegoś wyższego :/ Co myślicie?
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
U mnie miałem zawieszenie 1BA, Wyglądał jak wóz strażacki, na dodatek tył był niżej niż przód. Wyglądało to okropnie! Kupiłem sprężyny FK -30mm, dziś założyłem na ori amortyzatory i siadło kur.. tak że nie wiem czy nie szukać 1BE, dla mnie to chyba za dużo! Czy zawieszenie 1BE jest wyższe niż FKS 331 HA I FKS 331 VA bo auto jakoś straciło na wyglądzie wg mnie, zrobiło się taki jakieś niskie a długie... nie wiem jak to nazwać. Wymieniłem co prawda na razie sam przód ale nie wiem czy zmieniać tył czy szukać czegoś wyższego :/
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
Po co demontować dół do samej wymiany amortyzatora? Znalazłem inny filmik:
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
Witajcie. Panowie czy dysponujecie jakimiś poradami w sprawie wymiany sprężyn w A4 B6? Dziś przyszły sprężyny. Chciałbym się za to zabrać. Czytałem trochę ale dalej nie wiem co dokładnie odkręcić żeby czegoś nie urwać (śruby podobno się zapiekają ;/) Jak wygląda sprawa przodu i górnego mocowania amortyzatora? Odkręcamy te 3 śrubki od podstawy czy tą jedną centralną? Co jeszcze? Który z wahaczy? Proszę o jakieś wskazówki.
-
Vag Com kanał 62 duty cycle czemu nie jest równe na wszystkie?
Witajcie. Czy ja dobrze rozumiem? Czy na tym kanale jest wskazane jakieś podciśnienie z cylindrów? Czemu na cyl 2 jest taka różnica? Wklejam screen http://zapodaj.net/c185135417379.bmp.html
-
Na którym kanale są korekty w silniku BFB ?
Witam, panowie na którym kanale w Vagu znajdę korekty krótko i długoterminowe w tym silniku? Jaka powinna być ich wartość i czy wykasować można je na kanale 00 w adaptacjach?
-
B6 Avant BFB 1.8t "pierdzenie" turba
Wymieniona 3 dni temu, rozleciała się, teraz wszystko szczelne a dziwny dźwięk pozostał.
kukiz18
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta