kukiz18

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia kukiz18

Reputacja

1. Witam wszystkich. Mam w swoim samochodzie jeden kluczyk. Dokupiłem drugi używany, dorobiłem grot i próbuje go zakodować. Niestety nie mogę tego zrobić. Mam pin, loguje się do wskażników potem adaptacja, kanał 21 i wpisuje wartość 2. Wyłączam zapłon, wkładam drugi kluczyk i nic. Najlepsze jest to ze na tym dokupionym kluczyku auto zapala normalnie ale na wyświetlaczu mam safe i mrugają awaryjne. Czyli tak jakby się jakoś częściowo dopisał
  2. Witajcie, chciałbym was prosić o radę. Czy felgi MAM MT2 18" 8,5J chyba mają ET30 wejdą przy zawieszeniu -30mm? Jak to będzie wyglądało przy oponach 225/40/18? poniżej zdjęcie mojej A4
  3. Ja jednak zrobiłem małą modyfikację. Wkurzało mnie że tył siedzi równo bądź niżej niż przód. Przód zostawiłem tak jak jest a na tyle podłożyłem pod sprężynę gumowy podkład grubości 1cm i jest git tył teraz w zależności od podłoża albo jest na równo z przodem lub ciut wyżej na razie mam to na feldze 17 ale szukam już 18
  4. kukiz18

Jaki gaz do 1.8 T 163km

No to teraz zostanę zamordowany opiniami na temat wtryskiwaczy Valtek Otóż, w swojej A4 BFB 163KM założyłem niedawno gaz... budżetowo Byłem kiedyś instalatorem, graty skompletowane używane za ok 250zł wyjęte z jakiegoś BMW Sterownik Stag4 Reduktor KME Silver Wtryskiwacze Valtek czerwone Silnik ten ma najniższe czasy na pb ok 3,5ms. Przy dobrze dobranych dyszach można uzyskać czasy na lpg ok 4,5ms przy czasach pb 3,5 bez zapętlania na wysokich obrotach. Valtek skalibrowany na 0,4 radzi sobie z tym wyśmienicie Z ciekawości zerknę na skok po jakichś 5 tys, zobaczę czy się nie rozkalibrowały, jak się rozkalibrują poprawię i jeżdżę dalej Pozdrawiam.
  5. Zmieniłem całość, jeśli chodzi o jazdę? rewelacja, chyba nigdy nie oduczę się jazdy na twardszym zawieszeniu. O prowadzeniu i wchodzeniu w zakręty nawet nie piszę. Różnica nieporównywalnie na + Szkoda tylko że tył trochę mocniej siadł niż myślałem, Jutro foty, pozdrawiam Oto fota, tył faktycznie jest niżej niż na zdjęciu (chyba jakaś nierówność podłoża była i zrobiła się luka) a chciałbym aby był właśnie tak jak teraz. Jak ktoś chciałby takie sprężyny to chętnie zamienię się na coś ciut wyższego
  6. Amorki chyba ori, pisze sachs. Sprężyny zdjęte z auta z Niemiec. Ale z tego co pamiętam to chyba wyżej stało. Nie chciałem aż tak schodzić w dół :/ Chyba że faktycznie przez ten wysoki tył tak się wydaje. Zmienię jeszcze tył dziś i zobaczę.
  7. Tył obniżę bo mam też FK na tył ale myślę czy to wg robić czy kupić coś ciut wyższego w komplecie. Jakoś wydaje mi się za nisko ten przód :/ albo to może przez ten tył? Co sądzicie?
  8. Felgi na razie z Passata ale będą inne. Tył nie ruszany. W serii był niższy niż przód, więc wyobraźcie sobie jak to wyglądało [
  9. Witajcie, miałem zawieszenie 1BA, Wyglądał jak wóz strażacki, na dodatek tył był niżej niż przód. Wyglądało to okropnie! Kupiłem sprężyny FK -30mm, dziś założyłem na ori amortyzatory i siadło kur.. tak że nie wiem czy nie szukać 1BE, dla mnie to chyba za dużo! Czy zawieszenie 1BE jest wyższe niż FKS 331 HA I FKS 331 VA? bo auto jakoś straciło na wyglądzie wg mnie, zrobiło się taki jakieś niskie a długie... nie wiem jak to nazwać. Wymieniłem co prawda na razie sam przód ale nie wiem czy zmieniać tył czy szukać czegoś wyższego :/ Co myślicie?
  10. U mnie miałem zawieszenie 1BA, Wyglądał jak wóz strażacki, na dodatek tył był niżej niż przód. Wyglądało to okropnie! Kupiłem sprężyny FK -30mm, dziś założyłem na ori amortyzatory i siadło kur.. tak że nie wiem czy nie szukać 1BE, dla mnie to chyba za dużo! Czy zawieszenie 1BE jest wyższe niż FKS 331 HA I FKS 331 VA bo auto jakoś straciło na wyglądzie wg mnie, zrobiło się taki jakieś niskie a długie... nie wiem jak to nazwać. Wymieniłem co prawda na razie sam przód ale nie wiem czy zmieniać tył czy szukać czegoś wyższego :/
  11. Po co demontować dół do samej wymiany amortyzatora? Znalazłem inny filmik:
  12. Witajcie. Panowie czy dysponujecie jakimiś poradami w sprawie wymiany sprężyn w A4 B6? Dziś przyszły sprężyny. Chciałbym się za to zabrać. Czytałem trochę ale dalej nie wiem co dokładnie odkręcić żeby czegoś nie urwać (śruby podobno się zapiekają ;/) Jak wygląda sprawa przodu i górnego mocowania amortyzatora? Odkręcamy te 3 śrubki od podstawy czy tą jedną centralną? Co jeszcze? Który z wahaczy? Proszę o jakieś wskazówki.
  13. Witajcie. Czy ja dobrze rozumiem? Czy na tym kanale jest wskazane jakieś podciśnienie z cylindrów? Czemu na cyl 2 jest taka różnica? Wklejam screen http://zapodaj.net/c185135417379.bmp.html
  14. Witam, panowie na którym kanale w Vagu znajdę korekty krótko i długoterminowe w tym silniku? Jaka powinna być ich wartość i czy wykasować można je na kanale 00 w adaptacjach?
  15. Wymieniona 3 dni temu, rozleciała się, teraz wszystko szczelne a dziwny dźwięk pozostał.