Treść opublikowana przez kokos73
-
High Beam Assist
Muskel1 wielkie dzięki, masz piwo u mnie W sterowniku A5 nie był zaznaczony Byte 21, Bit 5 Po zaznaczeniu światła działają jak należy.
-
High Beam Assist
posiadam VCDS możne podpowiedział byś co gdzie sprawdzić ?
-
High Beam Assist
witam Aktywowałem tzn. aktywowali mi "Specjaliści" automatyczne światła drogowe czyli High Bem. Niby ikona świateł z literką A pojawia się na wyświetlaczu, w MMI zaznacza jest opcja włączenia a mimo jazdy w różnych warunkach ani razu nie zauważyłem by światła same przeszły w tryb drogowy, tak jakby ta funkcja u mnie nie działała. Przeczytałem rożne poradniki i wiem że przełącznik musi być w pozycji Auto, prędkość ponad 60 km/h. itd i nic Może jest coś źle zakodowane ? Proszę o pomoc
-
Android Auto w Audi A4 B9
ja mam tak w VCDS po podpięciu pod moje auto, co mam zmienić by wyświetlane były loga stacji radiowych ?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Jak nie wgrał to znaczy że albo nie potrafi albo nie ma odpowiedniego sprzętu ( widziałem tylko VCDS) jechać ok 100 km by się wykłócać o zwrot paru złoty ( resztę zrobił) nie ma sensu. Może ktoś da namiar na osobę ogarniającą temat w okolicach Radomia, Łodzi lub Warszawy
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Witam Zakupiłem w zeszłym tygodniu A4B9 z 2016 roku i postanowiłem trochę ją unowocześnić. Znalazłem przez OLX magika który uruchomił mi funkcje android auto , wymienił gniazdo USB i wiązkę, wgrał nowe mapy oraz włączył automatyczne światła drogowe i miał włączyć rozpoznawanie znaków. Wszystko działa tylko nie rozpoznawanie, na VC jest nowa zakładka ale z napisem "brak dostępnych znaków drogowych". W MMI też nie ma żadnej opcji dotyczącej czytania znaków. Czy magik jednak coś sknocił? proszę o pomoc.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Koledzy proszę o pomoc w doborze felgi do mojego auta auto A4B8 z 2015r na oryginalnych 16 słabo wygląda i chciałby dodać mu uroku. Wpadły mi w oko felgi o parametrach szerokość 8,5 cala, ET 30, rozstaw śrub 5x112, średnica otworu centralnego 66,6 mm do tego opony 245/40 R18 zawiasy w aucie 1BA mam do sprzedawcy tych kól ponad 300 km i nie chciał bym robić sobie darmowej wycieczki. z góry dziękuje za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy i miłośników marki Audi. Jestem posiadaczem Renault Laguna ale planuje zmianę właśnie na Audi i chcę sie trochę dowiedzieć o plusach i minusach poszczególnych modeli.