Treść opublikowana przez hubert83passat
-
[ALL B6] co probonujecie do b6 tdi 130km
witam niedawno kupielem a4 b6 1,9 tdi. chcialem podniesci troche moc, tylko nie wiem jak, i na ile ,i cze nie zaszkodzi to mojej audi dodam ze ma przejechane 200 tys km a jeszcze ze 100 bym chcial zrobic, a na forum jest tyle postow ze nie moge sie odnalesc:) pomoze ktos? http://twojezdjecie.pl/pliki/16900193772440f0f1f287a91b7acfe5.jpg
-
[B5 AEB] Zawór DV
witam tez bym chcail sobie zaolozyc zaworek zeby syczalo do a4 b6 tdi ale nie wiem jaki pomoze ktos?
-
[ALL B5] A4 avant wlkp
jak mam wstawic fotki zeby wyswietlało?
-
[ALL B5] A4 avant wlkp
Witam wszystkich Narazie standardowe A4 Kiedys ma byc S4 optycznie,ale kiedy... <a href="http://twojezdjecie.pl" target=_blank><img src="http://twojezdjecie.pl/pliki/55ffca94cb26d27fc12aa657fa566715.jpg" border="0"></a> <a href="http://twojezdjecie.pl" target=_blank><img src="http://twojezdjecie.pl/pliki/a7ba1695c97c23bd6a72c1b7b9980411.jpg" border="0"></a> <a href="http://twojezdjecie.pl" target=_blank><img src="http://twojezdjecie.pl/pliki/397800259f82a39a0f474a92b7ccd4a1.jpg" border="0"></a> <a href="http://twojezdjecie.pl" target=_blank><img src="http://twojezdjecie.pl/pliki/79957f93c53771450604345b8b2326cf.jpg" border="0"></a>
-
[B6 AKE] temperatura silnika
Witam ja ma ten sam problem z 1,9 TDi 130km i nie wiem czy odrazu wymieniac termostat czy moze cos innego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wlasnie sie zarejstrowalem jak wyglada taki spot co ma bym teraz w niedziel,mozna tak sobie przyjechac czy jak to wyglada,bo nie doczytalem jeszcze wszystkiego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc wlasnie zakupilem a4 i chcialem sie troche tu pokrecic pozdr hubert