-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
no pełen szcun bardzo ładniesie avancik prezentuje prawdziwy kozak a co najwazniejsze pod maska tez jest czym pocisnac
-
[B5 ADP] Jak zdemontować immobilizer ?
zgadz Nie jakąs płytka tylko trzeba wstawic emulator dokładnie jak kolega mowi trzaba wstawic emulator i musisz zobaczyc jakiej firmy masz osprzet bo wiem ze w 2,6 i 2,8 jest Hitachi i trzeba z opornikiem bodajze cos pokombinowac ale dobry elektronik moment załatwi sprawe wiem ze u mojego elektryka tak przjemnosc kosztuja jakies 150 PLNÓw
-
[B5 ABC] Moje A4
no kolego powiem bardzo zacnie dobry wzor do nasladowania mam nadzieje że sie nie obrazisz jak co nieco sciagne (lampy ) teraz jeszcze ładna felga i powiem ci konkretnie i na bogato zrobione A4
-
[B5 ARM] Instalacja LPG Necam
hej tez mam tą instalacje mi serwisuja ja chlopaki z lublina jako chyba jedyni maja pojecie w okolicy odnosnie instalacji holenderskich jezeli chcesz pisz na priv podam ci do nich namiary
-
[B5 ABC] Duże spalanie
to mnie panowie przerazu mnie motor 2,6 ABC instalacja kotlec necam spalanie w miescie na poziomie 14 litrow a trasa około 11 jadac 120 140 czasmi jak jade spokojnie nie butujac potrafi zejsc do 10l dodam tylko ze kapcie standart 205
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam na imie Mateusz moje autko to A5 B5 2,6 150 PS pozdrawiam
matxxx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta