-
Stag 300 czy Sequent 24 firmy BRC
stag 300 -siedlce woj mazowieckie 1950 instalka+ montaz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem zadowolony z kupna audi a4 1.8 20v 125km jest cool
-
Dziura w bagazniku ?
jest podluzna szczelina pewnie taka jak po lewej stronie pod miejscem na klucze i lewarek wyslij fotke albo wyciagnij tapicerke z bagarznika zajmnie ci to 5 min
-
jak i gdzie podlaczyc kierunki pod centralny z kluczyka
chcialbym podlaczyc kierunki pod centaralnego zeby przy otwarciu i zamknieciu auta mrygaly kierunki czy jest to mozliwe ,jezeli tak to jak to zrobic
-
temp zewnętrzna
sprawdzic mozna na climatroniku poszukaj kodow climatronika sa napewno bo sam sciagalem z forum uzupełnij profil proszę
-
Dziura w bagazniku ?
powinna byc, bo u mnie niedawno czyscilem audi i z lewej strony pod schowkiem jest taka sama pewnie to odplyw wody
-
zostawiłem kluczyki w stacujce a drzwi po jakims czasie same sie zaryglowały
witam zobaczyłem tylko jak kierunki mrygneły i to dziwne bo mam centralny z kluczyka i nigdy nie mrygały mam prawdopodobnie alarm swiadcza o tym naklejki na wszystkich szybach i znalazłem centralke za bezpiecznikami alarm raczej nie działa po zamknieciu co moze sie dziac pomocy jak sprawdzic seryjny alarm w audi a4 1.8 125km
-
co to oznacza -wyswietliło sie na małym liczniku km " INI"
witam przy stanie km 186000 wyskoczyła mi ta informacja czego ona dotyczy pomocy
-
[1.6 ADP] Prędkość a obroty silnika
u mnie w 1.8 20v jest podobnie 100km/h i około 3000rpm to jest o 1000 rpm wiecej niz w przecietnym samochodzie przy czym spalanie niepotrzebnie jest wieksze
-
błedne wskazania temperatury na liczniku
mam problem z wskazaniem temperatury na liczniku (dochodzi do ok 63C przy czym na klimatroniku kod 51 ładnie,rowno sie rozgrzewa i podnosi sie do 90 ) po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu temperatura wzrasta na liczniku prawie do 90C klimtronik wskazuje taka sama temperature na jakiej zatrzymam pojazd czego moze byc to przyczyna uzupełnij profil temat naprawdę szeroko poruszany na forum - zamykam
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
popraw te progi dla mnie to porazka z nimi reszta jest ok proszę uzupełnij profil
-
centralny na pilota
co jest potrzebne i jak to mam zrobic by załozyc centralny na pilota majac centralny w a4 z kluczyka [ Komentarz dodany przez: Iceman: 09-05-2007, 19:15 ] zapraszam do Newbie i zapoznania sie z regulaminem
-
Lampy angel eyes
sprobuj użyć sylikonu bezbarwnego
-
wymiana filtra paliwa
witam potrzebuje info na temat wymiany filtra paliwa mam silnik 1.8 20v 125 KM spala mi ok 11 litrow benzynki na 100km .słyszałem ze po wymianie filtru paliwa spadnie spalanie jestem nowym posiadaczem a4 95rok wiec szukam pomocy [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 02-04-2007, 17:19 ] prosze o zapoznanie sie z regulaminem!
dareko
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta