Jump to content
IGNORED

Stag 300 czy Sequent 24 firmy BRC

gcienki
 Share

Recommended Posts

Witam. chce załozyc w swoim audi a4 1.8 20v instalacje gazowa. Zakład przedstawił mi dwa warianty tj. STAG 300 lub Sequent 24 firmy BRC oba sa w jednakowej cenie. ale ja sie za bardzo nie znam. Jaka mam wybrac pomocy.

Obie firmy dobre, ale lepszy w/g mnie będzie BRC Sequent 24.

mam w swojej niuni staga i jest ok . nidawno zalozylem zrobilem dopiero 5 tys km. ale spisuje sie rewelka. nawet nie wiem kiedy sie przelacza na gaz. aha od razu wymien sobie swiece .polecam. gcienki aile ile wolaja kasy za instalke?

proponował mi za 2700 zł we wrocławiu. A można gdzieś taniej

Cena ok zakladaj. :thumbup::a4fan: mi zaspiewali za stga 200 2400.

jak by ktos wiedział jakie sa ceny tych instalacji w innych rejonach polski byl bym wdzięczny jak by napisał

Guest spedyt

ceny tych instalacji w innych rejonach polski

Instalkę zakładaj na miejscu gdzie mieszkasz.

Po pierwsze masz blisko w razie reklamacji/serwisu, po drugie jak chcesz zaoszczędzić 200zł i jechać na drugi koniec polski to gdzie oszczędność?

kaczy a jaki objaw miales jak padl ci czujnik cisnienia gazu?

tomek25 - komputer nie chciał przełączyć na gaz lub sam przełączał na benzynę pomimo że był gaz w zbiorniku, na początku występowało to rzadko, po kilku próbach manualnego przełączania było OK, później sie nasiliło. Dwie wizyty u instalatora zakończyły sie wyminą czujnika. To jedyna wpadka jeśli chodzi o STAG 300. :a4fan:

tomek25 - komputer nie chciał przełączyć na gaz lub sam przełączał na benzynę pomimo że był gaz w zbiorniku, na początku występowało to rzadko, po kilku próbach manualnego przełączania było OK, później sie nasiliło. Dwie wizyty u instalatora zakończyły sie wyminą czujnika. To jedyna wpadka jeśli chodzi o STAG 300. :a4fan:

Jeżeli centralka LPG zanotuje błąd, to automatycznie przerzuca z powrotem na benzynę :>

STAG 300 2500zł. Butla w kole 44l.Po pierwszym 1000 przegląd bezpłatny.Mam od kwietnia przejechałem 4000 km - bez problemów. W trasie 8l/100km pomieście 10l/100km.

Poczytajta sobie tu, gdzie chłopak sam sobie :hi: zainstalował staga 300 a części kosztowały go 1.180 zł.

klikaj tuhttp://motonews.pl/sh_forum.php?op=fvt&t=191162&c=26&f=17&start=0&orderby=asc

części można kupić tu http://www.allegro.pl/item218747473_sekwencja_stag_4_cyl_red_zavoli_od_dystrybutora.html

Jak ktoś żąda za staga 300 - 2.700 zł. za 3 godziny pracy zarabia ok. 1.500 zł. ZDZIERSTWO !!!

Taka juz ich robota.Zaloz sobie firme i tez tyle bedziesz zarabiac.<rotfl> Samorobek co do LPG nie proponuje. :no:

Poczytajta sobie tu, gdzie chłopak sam sobie :hi: zainstalował staga 300 a części kosztowały go 1.180 zł.

klikaj tuhttp://motonews.pl/sh_forum.php?op=fvt&t=191162&c=26&f=17&start=0&orderby=asc

części można kupić tu http://www.allegro.pl/item218747473_sekwencja_stag_4_cyl_red_zavoli_od_dystrybutora.html

Jak ktoś żąda za staga 300 - 2.700 zł. za 3 godziny pracy zarabia ok. 1.500 zł. ZDZIERSTWO !!!

Żadna rewelacja, ja zapłaciłem w hurtowni 950zł za taki zestaw.

Wszystkie elementy do instalacji wyniosły mnie 1800zł.

Za montaż biorą 2400zł, więc robocizna kosztuje 600zł.

W zakładzie wystawiają fakturę Vat i homologację, które są niezbędne do wstęplowania gazu w dowód rejestracyjny.

Kupisz sobie sam- nie wstęplujesz.

Założysz w warsztacie - masz gwarancję na montaż.

Jeśli ktoś nigdy nie montował instalacji, to odradzam samoróbki, chyba że ktoś chce wylecieć w powietrze...