Treść opublikowana przez KROPEK
-
[B5 AHU] stuki po wymianie amortyzatorow tyl b5
witam dziś wymieniłem tylne amorki i sprężyny i mam stuki??amorki blisztajn olejowo-gazowe i sprężyny od avant podróby bo tył był nisko i chciałem podnieść.proszę o pomoc??
-
[ALL] Opony barum bravuris 2 205/55/16 czy ktos ma takie?
http://moto.allegro.pl/item954291256_letnie_opony_bieznikowane_205_55r16_205_55_16.html witam mam pytanko co sadzicie otych oponkah,czy warto kupic
-
[B5 ADP] Poci się skrzynia biegów na wysokości kat.
heja tak jak kolega napisal wydlubac symering srubokretem albo bierzesz drut robisz haczyk i wyrywasz ja tak zrobilem a jak na wybieraku zrobi sie zadra to wes papier sciery drobniutki i wyszlifuj. Kanal albo podnosnik potszebny ci bedzie dotej operaci pozdrawiam :>
-
[ALL B6] Problem z sprzęgłem lub skrzynią.
heja mam pytanko wmoim aucie jest cos takiego jak wciskam sprzeglo na poczatku mam bicie wpedal spszegla.Czy to morze oznaczaqc ze pada i dwumasowka.prosze orady pozdro
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
hejka ten zamienik jest ok ja kupilem u gruchota tylko sama rure bez tego wygluszenia wstawilem i smiga autko odrzylo pozdrawiam
-
[B6 AWX] Wymiana katalizatora
hejka wywal kata i po klopocie,wstaw rure ja tak zrobilem i jestem zadowolony pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH użytkowników Audiczek pozdrawiam :>