Treść opublikowana przez Cysiu
-
[B5 AFN] Obserwacja sztangi turbiny (na VAG + silniku) w silnikach 1,9 TDI - vid
https://www.youtube.com/watch?v=r5bV62N69ZU
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
widzę że forum rzadko odwiedzane hehe
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
z tego co pamiętam masz całego w kolor, masz gdzieś jakieś fotki
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Denveco ty nadal tym czerwonym A4 latasz??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja odgrzeję kotleta ktoś jeszcze gdzieś się spotyka z naszej starej ekipy??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jeśli gdzieś poza miastem to może dałbym rady
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
może jakiś spot w Niechorzu w ten weekend?? wybiera się ktoś w tamte rejony?? ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- jeśli tak to ja reflektuję na spota i jakiegoś browarka :D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no i mnie niestety nie będzie z powodu urlopu nad morzem ach szkoda
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to kiedy i gdzie :D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chodziło mi zamiast szczecin to makowice bo wydaje mi się że więcej chętnych będzie i ekipa z Gryfic zapewne też się pojawi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokładnie coś słabiutko. a tak sobie przypomniałem że 25 jest drift na lotnisku w makowicach https://www.facebook.com/SKMPOLAND/photos/a.10152302746475516.1073741832.262373295515/10152302746840516/?type=1&theater może by tak to wszystko połączyć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi pasuje 18,24,25 maj tak że którykolwiek z tych terminów jest ok tylko troszkę wcześniej musimy ustalić dokładnie który. gdzie dokładniej jest ta miejscówka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Na sobotę to może i bym się pisał niedziela napewno odpada
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
I jak będzie ktoś jutro na chociwelu? Jeśli można to wolałbym godzinę 11 jak nikt się nie odezwie to mnie nie będzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
o4.o5.2o14 godz 12 lotnisko Chociwel ?? Grill itp (Wezmę moją wiatrówkę :D)?? Lista: 1. Denveco 2. Mecromon 3. Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
HEHE skusiłbym się ale nie wiem jak to zrobić. pisz do galca on w miarę ogarnięty z vagiem jest. co do topienia marzanny to na niedzielę niestety prognozy jak narazie są kiepskie a w dodatku pękła mi sprężyna więc ja bym reflektował na następny tydzień
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mam nadzieję że nikogo dosłownie bo gałęzi bynajmniej w Nowogardzie trochę latało i taka dosyć pokaźna gałąź wylądowała na szczęście ze 2 metry od mojego auta i nic złego się nie stało ;D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no niedziele nie zapowiada się zbyt dobrze wiatr i deszcz więc chyba lipa jeśli chodzi o chociwelke
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ok to sobota odpada bo niema ludzi a ja na 12 też bym się nie wyrobił najwcześniej na 14 zobaczymy w pogodę w sobotę po południu i wtedy może podejmiemy decyzję a jak narazie to kto w ogóle się pisze na niedzielę na powiedzmy 13:00??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to co chociwelka w niedzielę jak będzie pogoda??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja będę w szczecinie w czwartek ale jeszcze niewiem dokładnie o której a w weekend jak będzie taka pogoda to może chociwelska?? ten pierwszy parking od skrzyżowania z ekspresem tam są ławki miejsca na ognisko czy grilla?? ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- Ostatnio jak się pojawiłem na kluczewie to misiaki zabawe popsuły a później albo kobieta mi psuła plany albo trzeba było w delegacje jechać albo auto szwankowało ale jak narazie jest wszystko ok tylko turbo mam do czyszczenia ale to może w tygodniu ogarnę a jak nie to itak jeszcze z tym można pojeździć :D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
taka pogoda i nic się nie dzieje masakra jakaś się tu dzieje
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
czyli u mnie ewidentnie za mało się podnosi. ok to mam ogarnięte. a jeszcze pytanie pod turbiną jest taka okrągła gruszka średnica ok 10cm co to takigo bo u mnie to lata luźno tzn nie jest przykręcona do bloku chyba uchwyt się połamał??
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
zacząłem już pryskać po śrubach wd40 przygotowując się do demontażu, zastanawiam się nad czyszczeniem kolektora bo w dolocie zauważyłem że jest olej i chciałbym to wyczyścić, czy olej w dolocie oznacza konieczność regeneracji suszarki?? jakiś czas temu miałem dziurawy IC ale go wymieniłem i tam przy tej dziurze terz był olej więc od jakiegoś czasu się zbierało już. sztanga od gruszki podnosi się ok 4-5mm i też jest cała pordzewiała tak jak dolot i dlatego chem go czyścić. czy jak będę to składał to będą mi potrzebne jakieś uszczelki??
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
czyli rozpołowić fleksem i zespawać czy da się łatwiej?? i jak to wpłynie na auto??