Treść opublikowana przez Cysiu
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
ja miałem przez 2 lata pentagrama za 170 i jak się ustawiło odpowiednią częstote to było ok ale mp3 musiało być w conajmniej 256kb jakości bo poniżej na wysokich tonach się przesterowywało i to mnie drażniło i teraz mam pioniera deh-4300ub i jest super podświetlanie idealne ma mp3 usb wyjście na wzmaka itp
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi w tyg pasuje po 18 bo do 18 praca
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
kurcze mi niestety nie pasuje bo dopiero co z urlopu wróciłem i muszę w chałupie trochę po ogarniać bo od pon do pracy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to kiedy jakiś spocik poza miastem??
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
najlepiej z tych wszystkich to pasuje clarion jest cały czarny i wszystko włącznie z wyświetlaczem jest czerwone
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a co tu tak cicho nic się nie dzieje już całkiem wszystko padło??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no co trzeba sobie ułatwiać żysie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
daj linka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w samo boże ciało to nie wiem czy ja będę bo z firmy nagłaśniamy procesje w szczecinie i stargardzie i niewiem czy nie będę musiał czegoś obstawiać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a w ogóle jakiś konkretniejszy termin ustalamy ińska bo ja np na urlopik wyjeżdżam i na przełomie lipca i sierpnia mnie nie będzie a na spocik to jak najbardziej bym się pisał tak że powoli można cosik ustalać bo później będzie że nikt nie wiedział itd jak to często bywa albo czasu wtedy niema itp
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
u mnie wymiana zajela jakies max 2godz i w sumie sam bym dal rade to zrobic tak ze biez wahacze i do marcina
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tylko tam wyrka nie sfajdaj bo będzie lipa
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja więzadła miałem robione w obu kolanach tak że wiem co i jak i przykładaj się do rehabilitacji żebyś wrócił przed Kubicą
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
otoz to a jak zlot na insku to wszyscy musza dojechac i jest sprawiedliwie jak dla mnie a jak jest w szcz to frekfencja itak kiepska na ogol
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to powodzenia a co konkretnie beda Ci robic?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokładnie pod nosem co trochę coś jest i jeszcze narzekają a co my marcinie mamy powiedzieć
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja osramy mam ponad półtora roku i cały czas dobrze mi służą tak że trafiłeś chyba na jakieś felerne a ja super wypasione a trochę jeżdżę bo ponad 2tys. na miesiąc
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
coś zassałem z neta jutro sprawdzę czy chodzi jak nie to się zgłoszę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
pany ma ktoś może etke do b5??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
marcinie wrzuć linka do tego tematu odnośnie grilla
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja to tak jak już pisałem w tygodniu owszem ale w niedziele to raczej nie specjalnie chce mi sie dyga taki kawałek tak że odpadam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jak będzie na 100 w śniatowie to piszcie dokładnie kiedy to i ja się pojawię
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wiesz można spróbować coś w terenie zrobić bo śniatowo to do końca nie było wiadomo czy coś tam będzie. jakiegoś grila albo ognisko bo do szcz jechać postać to nie bardzo mi sie chce zeby specjalnie po to 70km robić a w tygodniu nikt nie chce się zorganizować
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ok czekom
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie miałem pewnej wiadomości że na pewno tylko że jeszcze czekasz na sygnał od Galca więc odpuściłem. a w ogóle coś się tam działo??