Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja 60km nie będę robił niestety na nic pewnego jak coś konkretnego będzie wtedy postaram się pojawić
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
coś cisza się zrobiła i to od razu jak ja zacząłem pisać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja się piszę bo już dawno się nie pojawiałem tylko trzeba ustalić jakiś termin
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a bo jakoś ostatnio bardzo rzadko na forum bywam jak będą jakieś spoty to dawajcie cynka na gg 4422756 albo email [email protected]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to śniatowo i pobierowo to już było??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mnie nie będzie jadę do Barzkowic na targi rolne tam jest fajna impreza :D a już dawno byłem na to umówiony z ojcem więc niestety ni będę planów zmieniał
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no to może Marcinie ten nasz spocik zrobić tak 8-9 czyli następny weekend po twoim powrocie, wtedy już masz zapas a ja np już będę po wypłacie więc na wachę mi nie braknie :D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
niezła w razie deszczu jest gdzie się skitrać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a macie jakieś foto z tej miejscówki??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
może jakieś jeziorko\??
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
odświeżę trochę. a czemu lepiej wziąć używane ori które może być gdzieś już matowe albo porysowane zamiast nowego zamiennika jak np ATRAPA GRILL KRATKA AUDI A4 B5 8D0 1999-2001 Wwa (2464965620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak wstawię dzisiaj poduchę od pasażera to być może też się pojawię, będzie jakiś specjalista od vag-a bo mam problem z brakiem łączności z klimą??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
widzę ze biednieje nasz watek ale to pewnie zmiana układu forum w moim przypadku to największy problem i chwilowy brak auta bo moja luba prawie latarnie drogowa położyła ale już prawie autko skończone tak ze za jakieś 2 tyg może coś typu Ińsko albo gdzieś nad morze?? coś planujemy bo trzeba by troszkę wcześniej ludzi poinformować
-
[B5 1Z] Zmiana zderzaka z roku 95 na 99 z halogenami
odgrzeje trochę kotleta. jak jest z mocowaniem tych ślizgów trzeba coś wiercić czy jak bo mam zamiar wstawic poliftowy. pozdrawiam ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- odgrzeje trochę kotleta. jak jest z mocowaniem tych ślizgów trzeba coś wiercić czy jak bo mam zamiar wstawic poliftowy. pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no właśnie tamten silnik był o wiele lepszy i już wszyscy byli przyzwyczajeni
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
też uważam to za dobry pomysł tym bardziej że w Nowogardzie od dawna nic podobnego się nie dzieje a teraz jest młody rozwojowy burmistrz i z nim raczej da się coś ciekawego załatwić
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
renowacja felg jest tez w mierzynie firma htl ale ile kroją to nie wiem kolega robił i był zadowolony
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jestem za tu trudno bylo ocenic pogode wiec mnie nie bylo a ja z dziewczyna pisze sie na spota z jakims ogniskiem i w sumie to mmozna poczekac na snieg aczkolwiek jak narazie sie na zime nie zapowiada takze nie wiem jak to bedzie a na przyszlosc to na chociwlu budek niem tylko lawki i jakas miejscowka na ognicho(grilla)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja sie pisze tylko na chociwlu bo szczecin to drugie tyle drogi jak dla mnie a jesli bedzie padac to niema sensu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
MAM NADZIEJE ŻE WYSTARCZAJĄCO CZYTELNE TO JAK ZBIERAĆ SIĘ I DAWAĆ SZYBKO ZNAĆ ŻEBY NIE BYŁO ŻE JA I SPIIDY SIĘ TYLKO POJAWIMY
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zróbmy listę będzie najprościej jutro dorzucę screen jak tam dotrzeć
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113105.new#new i wszystko w tym temacie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w zasadzie to jak możesz to przyjedz na spota przy grillu i coś pewnie koledzy wtedy Ci polecą
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja w zasadzie tez moge sie dopisac do listy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wiecie do tego placu jest max 500m a tam co pisalem to sa stoliki i lawki i tam mozna jakiegos grilla odpalic