Treść opublikowana przez Cysiu
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
no rewelka u nas niedaleko płot jest stere lotnisko nieraz tam jeżdzimy ekipą A4+A6 i tam to dopiero jest zabawa z kosza masz niedaleko więc zapraszamy do nas jak coś bedziemy organizować zaglądaj na nasz wątek jeśli jeszcze nie zaglądałeś[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 16:11_________________________________________________noi prawie drzewka skoszone i dlatego ja tam wole lotnisko w Makowicach
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
gdyby tak też było to ja miałbym nie ori zegar bo mam auto z 96 a w zegarach mam diody
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
najlepiej dozebrac zegarki zajmie to pol godz i bedziesz mial pewnosc co tam masz schowane
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
to nie ja je dodawałem i w zasadzie mógłbym ale niemam potrzeby rozbierać zegara a troszkę roboty jest napisz do tego kolei który umieścił ten post na PW jak nieodpisze to daj znać to jak znajdę chwilę to się zajmę zrobieniem foto story[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________pauel nie będę jednak powielał zdjęć bo jak zrobiłem aparatem to po ciemku wyszły bardzo podobnie jak te któe dodałem na str nr2 i dodam że tam wszystkie diody są wymienione na białe żadna nie została czerwona
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
fotki ode mnie w zasadzie są na str nr2 ale tamte są robione tel a dorzucę jutro zrobione aparatem bedzie lepiej widać
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
pauel ja użyłem wszystkich białych nie zostawiłem żadnej czerwonej zaraz może skocze do auta i pokaże na foto jak to wygląda bo jeszcze efektów moich prac nie pokazywałem
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
no nie do końca bo jeszcze kilka śrubek żeby dostać się do środka bo od zewnątrz to raczej nie da się tego stwierdzić ale to tak czy siak jakieś może 15 min roboty
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinie to kiedy pochwalisz się oficjalnie nową furmanką??
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Ja używałem czegoś takiego http://www.conrad.pl/websale7/Stacja-lutownicza-WS-81.htm?shopid=conrad&act=product&prod_index=811810&cat_index=SHOP_AREA_17589_1508030 ale jeśli bedziesz miał zwykłą transformatorową (taką jak pistolet) z w miarę ostrym grotem też powinieneś sobie poradzić
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja mam night guide philipsa na mijania już od roku i świecą cały czas dobrze i jakieś pół roku night breakery na długich i też jestem zadowolony a jeżdżę między 2-3 tyś na miesiąc
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
spoko spoko a co tam rezasz przecież itak jest piękna
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja na wekendy nie przyjeżdzam do szcz wiec jestem za czwartkiem na 19
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
marcin mistrzu zmień w końcu w opiśie swojego profilu autko niech wszyscy wiedzą że dorzdzasz to co sam montujesz u siebie :D PIĘkna masziiiinaaa
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to ogólnie dzisiejszy dzień chyba odpadnie może za tydzień
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi pasi czwartek 19 i jakaś 1 niedziela w miesiącu też to wtedy kobiete będę wyciągał z domu :gwizdanie: noi oczywiście jakieś wypady w plener poza szczecin
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak w czwartki o 19 to mi tez raczej co tydz pasi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja jestem ewidentnie na czwartek bo w srodę odrazu po robocie zawijam się do mnie na wiochę i godzina najlepiej 19
-
[ALL B5] To już prawie 4 lata .....
Fajniutko podziw za zaciekłość i nieustępliwość w dążeniu do celu. car-audio na własną rękę czy profesionalna firma??
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
moze osram night guide sa o dłuższej żywotności a świecą dobrze jam mam takie tylko że h7 na światłach mijania i osram night breaker na długich filipsy też przerabiałem w poprzednich lampach do zmiany pojeżdziłem jakieś 3 m-ce teraz ojciec w golfie je ma i juz z pol roku na nich jezdzi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi w tygodniu niepasi właśnie środa i piątek i w tych dniach ja odpadam pon wt i czw jak dla mnie ok godz 20 mogło by być troszkę wcześniej tzn 19:00
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w zasadzie to fakt niektórzy raz w miesiącu albo i rzadziej na forum zaglądają
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
wiesz taki wypad na śnieg to zuuuuupełnie inna bajka niż ognisko w takie zimne acz ładne i słoneczne dni
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
spiidy widząc takich gości w telewizji którzy poznali się na krematorium to aż chce się tam jechać MAM TALENT - Krema Szczecin Formuła 1[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:01_________________________________________________a może to nasi forumowicze i się niechwalili
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to jeszcze śnieżną zimę trzeba zamówić
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
w mierzynie są ludzie od tłumików i w tym się specjalizują tam zapytaj