Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Niestety car audio zajmujemy sie juz bardzo sporadycznie tylko ja to ciagne jako zainteresowanie wiec na sklep niesciagamy glosnikow samochodowych ale carpower to jest ta polka co dls czy rainbow zostawiajac w tyle takie marki jak magnat sony czy tez pionier chyba ze mowa o najdrozszych zestawach bo tam pionier jest dobry ale to Twoj wybor wiem tyle carpower to niemcy pionier magnat sony to chiny
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jak uwazasz ja slyszalem te wszystkie marki przy czym 13 za 100 magnata u rodzicow fajnie graly moze rok pozniej sie skonczyly pioniery 16 jakies 250 za pare mam teraz u siebie w pulce ale tylko dlatego ze mialem je za darmo bede zmienial na wlasnie car powera a te ceny nie sa cenami ostatecznymi to jest zwykly detal ja mam rabaty
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jak 13 to cos takiego basowy http://carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=21&id_item=45 i wysokotonowy http://carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=18&id_item=57 a jak 16 to w rozsądnej cenie taki bass http://carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=22&id_item=44 i wysokotonowy ten co wyżej
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
mogę wziąć radyjko w zamian za rabat na jakiś zestaw głośników niemieckiej firmy CarPower bo mam dobre ceny na takowe głośniczki pisz na PW jak by Ci pasiło
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Raczej kiepsko z tym rozklejaniem a jakie masz? Oryginalne?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Zainwestuj w 16 na przod a tyl jak niemusisz to nic niewsadzaj
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
wybacz
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
daj foto tego concerta i ile za niego bys sobie rzyczyl
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jaki to jest concert??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja odpadam inne plany mam moze next time
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a są gdzieś jakieś fotki z tego śniatowa??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dosłownie to raczej niebardzo ale nie o to chodzi taki zestaw to jest ok 400 pln a moje pytanie bylo czy do 200 da rade cos zrobic ale rozumiem ze nie to bede musial sobie to rozbic na pare miesiecy i moze na wakacje uda sie cos skompletowac
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
chyba telefon poszedł w ruch do tych fotek??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mam autko takie jak w opisie da rade kupic cos na poczatek do 200 zeby jakis efekt byl bo narazie wiecej funduszy niemam??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Marcin mialo byc 10:50 sorki moj blad
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
chłopaki potrzebuje 2 oponki 195/65/15 najlepiej 91H mogą być używki bo mam 1 trafioną a mam 2 dobre oponki jakies 7,5mm wiec potrzebuje tylko 2
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ok martinez to ja 11:50 jestem pod radarem w debicach
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja popieram teorie martineza kto jeszcze jest za??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
o to jakby cos to przez debie bedziecie leciec wiec zabralbym sie z debic za wami ale jeszcze z panna ustale czy lecimy wogole ale sa szanse bo teraz sobie urlopuje po swietach do konca tygodnia takze do listy sie dopisuje[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:36_________________________________________________ 1.Martinez1980-with Kate terrorist 2.Maciej8891-with another terrorist 3.Spiidy 4.Nochal 5.Cor72z 6.Aruzzz 7.Radek-Renifer 8.Baryła 9.Majkel 10.Cysiu - with Asia (Nowogard/Dębice) piszcie odrazu kto i z kad leci
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ty martinez z nowogardu czy ze szczecina bedziesz pomykał??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to sobota za tydz zeby martinez sie zalapal i moze byc miedwie ale rozwazmy np insko tez tylko niewiem jak tam z miejscem zeby wiecej autek stanelo napewno jest duzy parking ale paredziesiat metrow od jeziorka co o tym myslicie??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jest jeszcze w nowogardzie ale tam niema gdzie sanac miedwie w sumie fajne ale niewiem czy blizej jeziorka mozna podjechaac insko tam jest fajnie i mozna nad inskiem pomyslec
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
No to chłopaki i może jakieś dziwczyny w =końcu by dołączyły wiec wesołego zająca, mokrego jajka noi smacznego dyngusa i rowniez jestem za jeziorkiem witamy spowrotem marcinie:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja polecam cartona od dawna tam jadam kebaby i mi tam najbardziej smakuja i klimacik nienajgorszy w porownaniu z innymi tego typu
-
[B5 AFN] CO TO ZA BŁĘDY I JAK SIE ICH POZBYĆ
jak zdefiniowac te bledy wim jak sa opisane w tabeli ale czym moga byc spowodowane 00604 00519