Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no jeszcze z 10 osob mogloby sie dopisac:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wstepnie dopisuje siebie i asie. Chlopaki nich jada pod warunkiem ze ich OOOO tez dojad 1.Maciej8891 2. Martinez1980 with terrorist Kate like always 3. Cysiu with Asia
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
co do stuków to też takie coś miałem to jak robiłem przeklad to powiedział że mam łącznik stabilizatora do wymiany i wymieniłem obydwa i stuków niema a warsztatu niestety nie mogę polecić bo mi koleś wszytko robi
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
spoko jak bede wiedzial co ia jak to napewno dam cynka
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
zgadzam się z milym ponieważ faktycznie radia sprzedawane do zwykłych zastosowań w autach maja 4waty wiec niema tam 100W chyba ze ktoś stosuje właśnie dopalki ale to już inna bajka tu są pytania zresztą jak wszyscy zapewne zauważyli odnośnie standardowych rozwiązań czyli radio max 4W wiec prąd ok 2A wiec dowolność podłączania chyba że ktoś się uprze na zakłócenia w A4 prawie nie występują trzeba mocno radyjko skręcić
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja mysz z kobieta sie skonsultowac moze cos z tego bedzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja bardziej bym preferowal jesli juz to czwartki
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
Antoni ja używam już od dawna m790 i mam podpięte pod radio i załącza się po przekręceniu kluczyka i to ze utrata pamięci dotyczy tego radia to jakieś nieporozumienie ponieważ zawsze odpala się na tym kanale na którym zostawiłem na ogół na 19 a rzeczywiście domyślny jest 9 tylko nigdy na tym kanale mi się nie załącza
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to jest nowe pojęcie POLSKA ZŁOTA WIOSNA (nie jesień) może coś w tygodniu jakoś tylko mi w tym nie pasuje jeśli już to następny
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ten i nastepny weekend jak dla mnie odpada ewentualnie w tygodniu wieczorkiem ok 19
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wlasnie tez to zauwazylem marcin wyjechal i juz kompletna cisza
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
co tu taka cisza zapanowała ustawiamy sie na jakiegoś spota w tygodniu nastepnym??
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
Bo jak podłączyłeś cb pod pin piąty w gammie to ci sie nic nie pojawi podłącz pod pn 3 tam masz + po stacyjce . niewlaczy sie kolego dopuki niewlozymy kluczyka do stacyjki a pod 3 jest podswietlanie przycisków po zapaleniu świateł a nie po stacyjce po stacyjce jest 1i 5
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
jak pisałem już mam 1,5 roku a nie rok pomyłka gaśnicy nie używałem nie musze pamiętać o wyłączaniu cb i słychać nawet nie tyle wycieraczki bo ich nie słyszę a silniczek od spryskiwaczy wiec mi to nie przeszkadza żeby ktoś narzekał ze słabo mnie spychać albo coś w tym stylu pewnie można coś poprawić bo nie jest to zrobione w 100% tak jak powinno być ewentualnie można zrobić to z czystym zasilaniem czyli z bezpieczników i sterowaniem z kluczyka za pomocą prostego przekaźnika i wtedy powinno być jak Bozia przykazała i załączanie po kluczyku tez będzie działać
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
Ja od roku mam podpiete pod radio antena na magnesie i jak skrece radio to czasem wycieraczki uslysze ale radio musi byc skrecone na granicy szumow
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
kolego radio cb Ci się nie włączy bynajmniej moja gamma sie nie włącza ponieważ nie dostaje zasilania które jest podawane po wożeniu kluczyka
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
trrrroche ludków się zebrało oby na planowanych spotach było proporcjonalnie wiecej ludzi
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to jak na 19 to tez sie pojawie to do póżniej
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ok to ustawiajcie sie pod siebie najwyzej zobaczymy sie nastepnym razem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to 19 byłaby pośrednia dla mnie i dla Ciebie a na pewno z godz min będziemy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a może w czwartek o 18:30 bo robotę kończę o 18 chwila na dojazd bo później jadę do domu a nie mieszkam w szcz i tułać się bez sensu w oczekiwaniu na godz 20 to mi się nie chce wiec jak na 18:30 no na 19 ostatecznie to się pojawię jak później to odpadam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
czy to to miejsce ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dobrd by bylo jeziorko i duzy parking ale z tym moze byc problem tak wiec duzo miejsca jest napewno w plotach
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Ja oryginalnie mialem diody czerwone a nie zarowki wiec wylutowalem tamte wlutowalem biale i jest bialo
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
panele podłogowe to sprawdzona juz metoda montowania gośników