Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no wiesz trzeba się w końcu pojawić na jakimś spociku co byście mojej gęby niezapomnieli
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice 1. martinez1980 with Kate terrorist. 2. Djbojus 3. CORNEK 4 .dirty8 5. Cysiu with Asia
-
Immobilizer
dokładnie jeśli niema pastylki w kluczyku to nie odpalisz auta także sprawdź bez pastylki czy rozłączy immo jeśli tak to ta pastylka jest zbędna jeśli nie to trzeba ją zamontować do kluczyka albo w to miejsce skąd ją wygrzebałeś
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
czekamy Marcinie :D:D
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
kupuj śmiało miałem w poprzednich lampach po zmianie ze zwykłych najprostszych osramów na te POCZUŁEM różnice
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to troszkę kroi poprzedni był lepszy bo wpuszczał więcej a żeby nic niemówił to czteropak dostał i było oki
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to makowice są otwarte bo ostatnio doszły mnie słuchy że ktoś to lotnisko wykupił i niemożna tan się wbić??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja w tą sobotę odpadam i widzę że zbyt wiele ludzi się niepojawi jak coś to pomysłodawca niech zacznie listę i będzie wiadomo ile ludków się wybiera bo tak to jest HAOS
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
trzymaj się marcinie POWODZONKA
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
i mówisz że to pokazuje w zegarach?? dzisiaj sprawdze bloki powinny być te same
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
a który jest to blok w vag-com??
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
vag-iem się nieda trzeba wkręcić zegarek w miejsce czujnika ciśnienia i tak robiłem
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
mi tez sie podobało ale wypaliła się jedna dioda i teraz mam białe i wygląda to lepiej i czytelniej niż czerwone a roboty jest jakaś godzinka tak że polecam
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
wygląda oki faktycznie zrób foto w dzień jeszcze na wprost i z konta i zobaczymy jak to po widnemu widać i zrób sobie podświetlanie zegarów na biało i wtedy wyświetlacz też będzie się komponował zacnie
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
bla bla bla ja mam tylko na biegach a to jest za mało żeby dawać tyle chromu co mają pionki clarion chyba jak narazie najlepszy
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
co do podswietlenia to jak patrze na ori radia to w opisach widnieje wlasnie kolor bursztykowy zreszta na tych fotkach kolor widac ze taki jak w ori
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jeszcze nie jest to przesądzone ale raczej nie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ok dzięki podjadę do tego al-inoxa zobaczę bo codziennie tamtędy jeżdżę
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
hej chłopy. mam pytanko gdzie jest w szczecinie jakiś zakład który zajmuje sie spawaniem chłodnic bo mam dziurę w intercoolerze a zanim kupię nowy może bardziej opłacać się będzie po prostu zaspawanie owej dziury
-
[B5 AEB] Olej w dolocie - czy to koniec turbo ?
u mnie do tego puszczania oleju dochodzi kontrolka ciśnienia oleju zapala sie na 1500 obr i po chwili gaśnie stan oleju ok nowy czujnik nowy filtr i olej cisnienie ok stan oleju też ok
-
[B5 AEB] Olej w dolocie - czy to koniec turbo ?
witam kolege i jak co z turbiną dalej tak jezdzisz??
-
[B6 AVF]Regeneracja turbosprężarki MARKUSY POLECAM!!!
ile kosztowała Cię ta usługa
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
dziekować
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
info dla wszystkich a w szczewgólniości obecnych na spocie w insku dorzuciłem troche fotek od siebie
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
Czujmik kupilem nowy wksecilem i jest to samo