Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cysiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cysiu

  1. no wiesz trzeba się w końcu pojawić na jakimś spociku co byście mojej gęby niezapomnieli
  2. Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice 1. martinez1980 with Kate terrorist. 2. Djbojus 3. CORNEK 4 .dirty8 5. Cysiu with Asia
  3. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dokładnie jeśli niema pastylki w kluczyku to nie odpalisz auta także sprawdź bez pastylki czy rozłączy immo jeśli tak to ta pastylka jest zbędna jeśli nie to trzeba ją zamontować do kluczyka albo w to miejsce skąd ją wygrzebałeś
  4. czekamy Marcinie :D:D
  5. kupuj śmiało miałem w poprzednich lampach po zmianie ze zwykłych najprostszych osramów na te POCZUŁEM różnice
  6. to troszkę kroi poprzedni był lepszy bo wpuszczał więcej a żeby nic niemówił to czteropak dostał i było oki
  7. to makowice są otwarte bo ostatnio doszły mnie słuchy że ktoś to lotnisko wykupił i niemożna tan się wbić??
  8. ja w tą sobotę odpadam i widzę że zbyt wiele ludzi się niepojawi jak coś to pomysłodawca niech zacznie listę i będzie wiadomo ile ludków się wybiera bo tak to jest HAOS
  9. trzymaj się marcinie POWODZONKA
  10. i mówisz że to pokazuje w zegarach?? dzisiaj sprawdze bloki powinny być te same
  11. a który jest to blok w vag-com??
  12. vag-iem się nieda trzeba wkręcić zegarek w miejsce czujnika ciśnienia i tak robiłem
  13. mi tez sie podobało ale wypaliła się jedna dioda i teraz mam białe i wygląda to lepiej i czytelniej niż czerwone a roboty jest jakaś godzinka tak że polecam
  14. wygląda oki faktycznie zrób foto w dzień jeszcze na wprost i z konta i zobaczymy jak to po widnemu widać i zrób sobie podświetlanie zegarów na biało i wtedy wyświetlacz też będzie się komponował zacnie
  15. bla bla bla ja mam tylko na biegach a to jest za mało żeby dawać tyle chromu co mają pionki clarion chyba jak narazie najlepszy
  16. co do podswietlenia to jak patrze na ori radia to w opisach widnieje wlasnie kolor bursztykowy zreszta na tych fotkach kolor widac ze taki jak w ori
  17. jeszcze nie jest to przesądzone ale raczej nie
  18. ok dzięki podjadę do tego al-inoxa zobaczę bo codziennie tamtędy jeżdżę
  19. hej chłopy. mam pytanko gdzie jest w szczecinie jakiś zakład który zajmuje sie spawaniem chłodnic bo mam dziurę w intercoolerze a zanim kupię nowy może bardziej opłacać się będzie po prostu zaspawanie owej dziury
  20. u mnie do tego puszczania oleju dochodzi kontrolka ciśnienia oleju zapala sie na 1500 obr i po chwili gaśnie stan oleju ok nowy czujnik nowy filtr i olej cisnienie ok stan oleju też ok
  21. witam kolege i jak co z turbiną dalej tak jezdzisz??
  22. ile kosztowała Cię ta usługa
  23. dziekować
  24. info dla wszystkich a w szczewgólniości obecnych na spocie w insku dorzuciłem troche fotek od siebie
  25. Czujmik kupilem nowy wksecilem i jest to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.