Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a kiedy w tym bagiczu jest??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja mam ale mieszkam w dębicach koło maszewa to jest jakies 50km ale za to moge zalatwic jakis sprzet carpowera i kabelki glosnikowe w przyzwoitych cenach jak cos to pisz:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a co i kiedy na tym chociwlu??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
ok to kiedy moge wpadać po pasek??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
miałem napinacz zgiety ale z wymiana paska i napinacz zmieniałem a dzieje sie takie coś że piszczy i przy większym obciążeniu alternatora niemoże uciągnać dzisiaj i się tak zdaryło że przez ok 5sek świeciła mi sie lampka od ładowania noi piszczy i troszke mi hałasuje jak go wodą polalem to na pare sek jest cisza
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
marcin w jakiej cenie masz pasek wielorowkowy do mojego afn-a tylko nie gates bo taki mam teraz i za długo mi niepochodił niewiem może akurat na jakiś felerny trafiłem. kaska poszła za termo
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
jeśli masz diody to 10 albo 12 niepamiętam dokładnie a jak masz żarówki to niewiem bo niemiałem doczynienia z takimi zegarami
-
Immobilizer
ale bez sciagania kiery trwa to polowe czasu a przy tych temperaturach jakie sa to najlepiej zrobic to jak najszybciej zeby niemarznac
-
Immobilizer
beda juz na bank wczesniej mialem to zrobic ale ta zima i jakos niedalem rady ale teraz juz sie postaram
-
Immobilizer
Jesli sa problemy z czytaniem kluczyka to pewnie z petla wokol stacyjki a jak petla to bardzo mozliwe ze wlasnie te styki w czwartek bede grzebal przy aucie to zrobie jakies foto story
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dzieki lukaszu moj kolorek to cos takiego jak na tym b7 i wyglada rewelka takze na wiosne tez sie postaram o taki wyglad
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
też i to jak ustawić co ile ma mi przypominać i zmianach oleju np to sie pamięta ale przezorny zawsze ubezpieczony
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
podejrzewam że żadnego foto niemasz jak to wygląda na jakimś kolorze podobnym do mojego
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
o to na wiosne chyba też sie pokuszę o jakieś kosmetyki żeby moją czerwoną furmankę odszykować
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
to kiedy mogę podjechac? tylko oczywiście albo przed 10 albo po 18
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a może jakieś foto było ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to jeziorko juz chyba mamy obcykane [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:22_________________________________________________galec masaz jakąś obstrukcje jak ustawiać inspekcje??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin potrzebuje termostatu do afn-a z 96r po ile takowy bys mial?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Niestety nie wszystkich ja ostatnio kiepsko z finansami stoje ale mysle ze niedlugo sie pojawie na jakims spociku
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
na miedwie to fajnie z dziećmi jechać albo jak kos piwko wypije to jest mniejsze prawdopodobieństwo że stanie się jakieś nieszczęście ale ińsko jak najbardziej
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
też jestem za jeziorkiem może miedwie np?? albo ińsko
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
co do wypadów to słyszałem od kolegi że chorwacja jest dosyć tania i bardzo ładna np z jednej str moze a z drugiej jakieś góry itp
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
galec tramwaj 8 chyba najlepsza opcja jakies 300m jeszcze na pieszo albo czekac gdzieś na realowy autobus ale one zadko jezdza jakos cogodz chyba
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
ja odrazu dałem na lewą strone wiec niewiem czy jest różnica a gniazdo zapalniczki jest przeciez puszczone bezpośrednio z aku tylko ze leci przez skrzynke z bezpiecznikami zeby mialo zabezpieczenie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a jakieś propozycje co do spota bo jak ktos ma pisac bedzie czy nie skoro nic niewiadomo na ten temat