Treść opublikowana przez Cysiu
-
[ALL] Czyszczenie chromowanych elementów
ja tu obstane za opinia endriuu poniewaz kolega ktory tu pyal posiada b5 wiec pewnie do tego modelu chcial kosmetyk wiec do chromow
-
[ALL] Czyszczenie chromowanych elementów
probowałeś już czy na allegro kupowałeś bo ja dzisiaj zamówiłem i będę czekał aż mi przyjdzie i też bede próbował doczyścić
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
koledzy spokojnie bez nerwow dla wyjasnienia dodam ze radio cb ktore posiadam to INTEK m790
-
[ALL B5] Radio Chorus I i podlaczenie MP3 zamiast odtwarzcza kaset
jeszcze pewnie trzeba wiedzieć ktory to uklad i trzeba radyjko zdemontowac najpierw jak to uczynie to pomoze ktos niejednemu napewno sie przyda
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
mi tez cos niepasilo bo wiedzialem zeby podlaczyc radyjhko samochodowe w domu to potrzeba conajmniej 3A trafo wiec cb moze tak byc bo itak mowie sie tam co jakis czas a glownie jest sie na nasluchu
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
oki czyli jak tlko dorwe złączki zaciskane na kabel to podepne i dam znac jak to chula
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
i wlasnie dokladnie o to mi chodzilo czyli pod 5 plus od zasilania rayjka a pod 1 masa z radyjka??
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
i jak to bedzie hulalo?? w jaki sposób bedzie załączało??
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
to gdzie sie wpiąć żeby wilk był syty i owca w jednym kawałku została??
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
radio to mam caly czas wlaczone a na wylaczonym silniku to cb raczej niepotrzeba wiec wystarczy ze jak wlacze zaplon to wlaczy mi sie cb i zwykle radio i o taki manewr mi wlasnie chodzi
-
[ALL B5] Radio Chorus I i podlaczenie MP3 zamiast odtwarzcza kaset
koledzy mam pytanie czy da rade cos takiego zrobic w gamma cc??
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
witam mam takie pytanko do czego sluza poszczegolne piny na tym radyjku a dokledniej chodzi mi o to żeby cb-radio podpiąć pod zwykle radyjko w autku po to aby wyłączało sie po wyłączeniu zapłonu jak to zwykłe mam radio gamma cc a to zdjęcie z opisem pinów proszę o wyjaśnienie który jest od czego
-
[B5 AFN] Skrzypienie przednie prawe koło
WItam. I juz po problemie a zaczelo mi skrzypiec i w lewym kole strzykawka olej we wszystkie 4 dolne wachacze od strony koła i cisza ale niewidzialem zeby gdzies guma pękła albo zsunęła ale przebiłem igłą gumę i strzykawką wcisnąłem i już niepiszczy także jest to rozwiązanie ale nie na dłuższą mete póżniej trzeba wahacze na nowe wymienić. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
ja jak kaske bede mial to na wakacje powalcze z tym jak cieplej bedzie a kable niemoga byc zagrube na ogol im grubsze tym lepsze bo wtedy wiekszy prad poleci przez nie
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
już kiedyś czytałem i jest temat na forum http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=16+w+drzwiach poczytaj masz wszystko ładnie opisane i jeszcze gdzieś widziałem jak te dystanse ktoś robił ze zwykłych paneli podłogowych skręcał parę i przykręcał do stelaża oczywiście pierwsze co to wymień kable na 2x2,5mm jeśli chcesz wsadzić dobre głośniczki no i w linku masz tez opisane jak wygłuszyć drzwi bo jeśli tego nie zrobisz to będziesz elegancko słyszał plastik i jakość dźwięku znacznie się poprawi
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
do 13 dystanse i bez problemu wejda a bez dystansow niezamontujesz
-
[B5 AFN] Skrzypienie przednie prawe koło
jak wpadnie troche gotoweczki to wymienie narazie w weekend sprobuje powalczyc ze strzykawka jak znajde przyczyne to dam znac
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
przy nokii jest 6 glosnikow bo ja takie mam (zapomnialem o bossie) przod 2x drzwi + tweetery i tyl polka aktywne
-
[B5] Jakie radio?
tak myslalem i tak chyba zrobie bo niema sensu sie bawic a jeszcze pytanko mam gamma cc a chciałbym właśnie concerta bedzie jakis na plytki np concert 2 pasil czy trzeba cos przerabiac w kabelkach??
-
[B5] Jakie radio?
tak myslalem i takie wciagnalem tylko niezwrocilem uwagi ze do a3 jest odrobine inne i mam takie z a3 da rade cos z tym zrobic??
-
[B5] Jakie radio?
jakie ori modele wejda do b5 z 96r z wyjsciem na zmieniarke??
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
ja mam transmiterek ale pentagrama to już najwyższa póleczka jesli chodzi o transmisje a kupilem bo potrzebowalem mp3 a tu przy okazji sprawdzilem transmisje i musze przyznac ze niejezdze po polsce tylko okolice szczecina i jak wrzuce mp3 w dobrej jakosci czyli powyzej 192 kbit to jakosc jest bardzo fajna a transmiterek wrzucam sobie w gardlo na kasety w radyjku, ale mimo to mam pytanko mam b5 z 1996 roku jest jakies radyjko ktore bedzie pasowalo w oryginalna kieszen i radyjko tez oczywiscie ori mam chorusa kasete z wyj na zmieniarke ale ono niebardzo chce sie zmiescic
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
a czemu niechcesz w pułce i raczej sie nieda bo w drzwiach to raczej napewno w b5 niema wiec bedzie ciezko
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka
to widocznie juz ktoś sie tym zająl wcześniej
-
[B5 AFN] Skrzypienie przednie prawe koło
oki panowie dziekuje serdecznie za pomoc :notworthy: