Treść opublikowana przez Cysiu
-
[ALL] JVC KD-SX992R jak podłączyć
dzięki serdeczne już wszystko jasne dzięki wielkie pozdrawiam
-
[ALL] JVC KD-SX992R jak podłączyć
chłopaki pomóżcie powiedzcie mi od czego sa piny 1,2,3 i do ktorych trzeba podłączyć 12V żeby zadziałało wiem że masa i plus oczywiście ale radio nierusza a wiem że jest sprawne
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
przod 13 z dystansami sa na allegro za ok 15 zeta chyba ze sam sobie wyrzezbisz poniewasz ori glosnii sa przykrecane na 3 sruby nie 4 a z tylu zapewne mozesz zamontowac w drzwiach ale niepowiem Ci jakie zeby niewymyslac bo sam mam sedana
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
to są jakieś super white a ja mam warm white i to może jest ta różnica[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 01:21_________________________________________________w bydgoszczy napewno jakiś elektroniczny sklep masz wiec warto podejść i dopytać dokładnie o takie co ja montowałem
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
zobacz jak jest na zdjeciach ktore wrzucilem jest wszystko elegancko na biało i czerwone wskazoweczki[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 10:40_________________________________________________moze uzyles zwyklych bialyc te co ja zamontowalem to sa 1206 white warm i daja nawet taka lekko niebieskawa poswiate a nie zolta
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
a ja niemam osobno podswietlanych wskazowek sa pokryte jakas farba i po wymiane 12 diod na biale tzn po 5 na duze zegary i po 1 na male wskazowki sa czerwone nie pomaranczowe a zastosowalem diody o ile pamietam 1206 mniejsza jasność ale itak świecą bardzo ładnie poroewnywalnie do ori białych
-
[ALL] Jak włączyć funkcję Gala w radiu gamma CC ?
oki to wszystko jasne bede probowal wielkie dzwieki
-
[ALL] Jak włączyć funkcję Gala w radiu gamma CC ?
ok bede probowal a po czym mozna poznac ze juz mozna gale ustawic??
-
[ALL] Jak włączyć funkcję Gala w radiu gamma CC ?
i w ten ze sposob da sie odpalic gale i ustawic??
-
[ALL B5] Jakie wzmacniacze ?
Witam i zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.carpower.com.pl w celu obejrzenia głośniczków jeśli coś się spodoba piszcie a ja podam moja cene ceny do negocjacji sprzet oczywiscie nowy na gwarancji
-
[ALL B5] Głośniki do tylnej półki
Witam i zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.carpower.com.pl w celu obejrzenia głośniczków jeśli coś się spodoba piszcie a ja podam moja cene ceny do negocjacji sprzet oczywiscie nowy na gwarancji
-
[ALL B5] Zakup sprzętu CA - prośba o pomoc i opinie
Witam i zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.carpower.com.pl w celu obejrzenia głośniczków jeśli coś się spodoba piszcie a ja podam moja cene ceny do negocjacji sprzet oczywiscie nowy na gwarancji[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 19:49_________________________________________________jesli chcesz pruc polke to cos z basem sie zaradzi jesli nie to bedzie ciezko bo zeby byl dobry bas potrzebna jest skrzynia i od ciebie zalezy jak niski ten bas potrzebujesz
-
[ALL B5] jaki sub?
Witam i zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.carpower.com.pl w celu obejrzenia głośniczków jeśli coś się spodoba piszcie a ja podam moja cene ceny do negocjacji sprzet oczywiscie nowy na gwarancji[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 19:46_________________________________________________odrazu niepolecam takich rozwiazan lepiej standardowego suba w ksztalcie trapezu bo to gdzie bedzie umieszczony niema wplywu na to ile basu dostanie sie do wnetrza
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
oki dzieki to teraz dla wszystkich dla porownania jest foto jak wyglada w oryginale a jak przerobione z czerwonego na biale
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
W jednym momencie sie to stalo? Jesli tak to niekoniecznie aczkolwiek warto sprawdzic bo to chwila roboty i koszt prawie zaden
-
[B5 AFN] Plecionka czy dwumas ?
tarcze na przodzie mam nowe jakies 3 mies tylko z tylu sa juz do wymiany i musze kola wywazyc jak znajde co to bylo to dam znac ale juz sie troche uspokoilem
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
chłopaki mam pytanie odnośnie dwumasa bo nie wiem czy to aby na pewno on mam takie objawy jak właśnie telepanie buda przy predkosci ok120 do 140 na wolnych obrotach elegancko chodzi kolega powiedział żeby rozpędzić autko zwolnic do ok 56-60 dać piątkę i gas w podłogę i tak zrobiłem i tez nic po prostu powoli zaczął się rozpędzać czy te drgania mogą być spowodowane źle wyważonym kołem albo np uwalonym wahaczem bo przy wahaczach przerabiałem zabieg ze strzykawka bo już mi piszczały zdeczka proszę o pomoc bo jak to dwumas to już większy wydatek niż np wyważenie kół pozdrawiam
-
[B5 AFN] Plecionka czy dwumas ?
chłopaki mam pytanie odnośnie dwumasa bo nie wiem czy to aby na pewno on mam takie objawy jak właśnie telepanie buda przy predkosci ok120 do 140 na wolnych obrotach elegancko chodzi kolega powiedział żeby rozpędzić autko zwolnic do ok 56-60 dać piątkę i gas w podłogę i tak zrobiłem i tez nic po prostu powoli zaczął się rozpędzać czy te drgania mogą być spowodowane źle wyważonym kołem albo np uwalonym wahaczem bo przy wahaczach przerabiałem zabieg ze strzykawka bo już mi piszczały zdeczka proszę o pomoc bo jak to dwumas to już większy wydatek niż np wyważenie kół pozdrawiam
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
chłopaki mam pytanie odnośnie dwumasa bo nie wiem czy to aby na pewno on mam takie objawy jak właśnie telepanie buda przy predkosci ok120 do 140 na wolnych obrotach elegancko chodzi kolega powiedział żeby rozpędzić autko zwolnic do ok 56-60 dać piątkę i gas w podłogę i tak zrobiłem i tez nic po prostu powoli zaczął się rozpędzać czy te drgania mogą być spowodowane źle wyważonym kołem albo np uwalonym wahaczem bo przy wahaczach przerabiałem zabieg ze strzykawka bo już mi piszczały zdeczka proszę o pomoc bo jak to dwumas to już większy wydatek niż np wyważenie kół pozdrawiam
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
oczywiscie ze sie przydały i dodam ze te 1206 ktore zamontowałem mimo mniejszej jasności świecą nadspodziewanie dobrze takrze śmaiło można takie wsadzaćacha i jak ktoś bedzie najpierw chcial sprawdzić na jednym zegarze jak świeca nowe diody to dodam ze musza byc wlutowane wszystkie diody jak zabraknie jednej to zadna sie wam niezaświeci [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 00:23_________________________________________________+koledzy mam jeszcze pytanko a zarazem maly problem. po wymianie tych diod zaczela mi sie swiecic kontrolka od air baga gasnie ona po jakims krotkim czasie tzn ok 5 min ale wczesniej nic takiego sie niedzialo czym to moze byc spowodowane??
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
aha i użyłem diod 1206 white warm mają niby dużo słabszą jasność bo tylko 330 mcd ale prąd i napięcie pracy w tym samym zakresie natomiast 3528 mają jasność 1230-1600 ale jak widać na foto niema to żadnego znaczenia więc niema różnicy które zastosujemy[br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 00:29_________________________________________________można i tak zrobić jak już bedziesz po wymianie to pisz czy się udało jak jakieś pytania bedą to też wal smiało pozdrawiam i proszę oceniać efekty moje i lukasza pozdrawiam
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
to musisz mieć jakiś folie ale po ich zdrapaniu zapewne to itak niebedzie biale kombinuj a napewno cos uczynisz aby byc zadowolonym masz nowsze OOOO a masz zarowki, od czego to zalezalo??
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
mam na diodach dokladnie jak opisal leszek i dzisiaj teogo niezrobie moze jutro bo niemoge dostac lad-ow brakuja mi jeszcze 4 szt takze moze uda sie jutro jak zrobie to fotki beda odrazu[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 18:22_________________________________________________A więc tak na początku było ori czerwone wszyscy zainteresowani wiedza jak to wygląda potem było tak czyli dwa małe na biało reszta ori do porównania czytelności a aktualnie jest tak rozłożenie światła jest jaknajbardziej równomierne podświetlenie klimatronika i kilometrów jest ori czerowne to fioletowe to tylko zniekształcenie przez aparat jak ktoś ma u siebie oryginalne białe to prosiłbym o fotke w celu porównania jak to wygląda w oryginale
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
popieram leszka mial taka koncepcje i tyle jak cos jest zle to powiedzcie co nawet jesli kolor tylko niepasie a nie pisac ze zle ale nienapisac co jest zle ja np zrobie sobie na bialo jak w poliftowych i to jest ori wyglad ale bardziej czytelny niz ori czerwony
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
jak narazie na probe wymienilem podswietlenie tylko wskaznika paliwa i temp pozniej wrzuce foto jaka jest rozniaca miedzy nimi