Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
do tej pory niewidzialem [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 00:06_________________________________________________juz oblukalem i opinie dodalem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nietety niewidzę nigdzie tego projektu :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak narazie kobieta jest u siebie i niemam dostepu do laptoka od soboty tydzień bedę u mnie to będę się bawił a z tym centralem to fajny bajer bedę musiał sobie pogrzebać i też coś takiego wykombinować radio też mam ori ale mam kod chyba że majac na myśli kodowanie myślałeś o czymś innym
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chłopaki a widzieliście że jesteśmy najlepszym klubem spośród klubów OOOO [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 09:14_________________________________________________galec a już robiłeś coś wiecej oprócz inspekcji i szukania błędów??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
galec jakiej wersji vag-coma uzywasz?? bo ja coś zasysnąłem i niestety niemoge zrobić testów skanuje sterowniki znajduje ale jak chce zrobić test to jakiś komunikat mi wywala ze mam niezarejestrowany program czy coś
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
eee tam musi być czarne
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
a ja tak czy siak brał bym tą alpine bez cd bo co to za problem wrzucic cos na karte pamieci szybciej niz na płytke a pozatym radio jest matowe nieliczac tylko wyswietlacza a to mocno wplywa na estetyke jesli to sie dla kogos tez liczy
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
A ja polecam taką alpinke bardzo fajna dużo możliwości świetny procesor http://allegro.pl/item900981046_alpine_ida_x301rr_nowosc_2009_extra_gratisy.html
-
Klubowicz A6 dziękuje Klubowiczom A4
No marcinie zawsze możesz na nas liczyć bo wiemy że w potrzebie też pomożesz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
moj dzisiaj z problemami drobnymi ale odpalil i stal pod chmurką całą nocke i pół dnia. za 3 kreceniem odpalił ale teraz vervy mu zapodałem może niebedzie takich problemow ale podejzewam ze na takie mrozy to tylko nowe swieczki a co moze byc powodem nierownej pracy na zimnym silniku i to tak jak teraz czyli mróz jak dam mu więcej gazu to jest gicior
-
Immobilizer
oki niemam narazie dostepu do mojego konta jutro postaram sie to uczynic bo narazie jestem u kobiety
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
oj marcin marcin zucaj haselka ile sie da zawsze cos sie dopasuje
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
witam pana Piątka widzisz marcin to takie wszędobylskie cwane stworzenie i tak to jest ze gdzie sie nieobejrzysz a tu o MARTINEZ1980
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
też sie melduję w nowym temacie widzę że plany na sezon 2010 są zacne ja podpytam się szefa o paintballa bo coś tam organizuje z tego co wiem jakieś łuki sportowe też posiada ale łuki to już inna sprawa
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Witam ponownie wrzucam pare fotek zrobionych dzisiaj tylko niestety niezrobilem fotki przed zmiana zarowek w warunkach drogowych Dodam że posiadam lampy soczewkowe DEPO A więc tak to są marketówki których radze unikać niesamowite gó..o świeciły tak faktycznie ładne niebieskie światło jak się komuś podoba jak dla mnie dużo za mało efektywnego światła a to żarówki które jak na razie polecam jutro będzie pierwszy test na trasie i oczywiście foteczki jak świeca światło może się wydawać jakby żółte ale droge oświetla bardzo dobrze i tu ujecie z oświetleniem drogi i paru znaków jak widać na załączonych obrazkach nie opłaca się kupować tanich żarówek w markecie dodam że jadąc w mieście (szczecin) zastanawiałem się czy aby mam włączone światła a na trasie w trakcie mijania musiałem patrzeć na pasy bo tylko one były w miarę widoczne Wiem że zdjęcia nie są rewelacyjne ale do takiego porównania chyba stykną pozdrawiam i polecam żarówki PHILIPS
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
H7 mijania, h7 drogowe, h1 przeciwmgielne, w5w postojowki, kierunki py21w
-
Immobilizer
spoko np nadal czekacie na foto?? teraz niemialem czasu bo pracuje od 10-18 plus godz dojazdow jutro strzele pare fotek jak to ma wygladac
-
Immobilizer
no ze 3 sekundy trzeba poczekać :gwizdanie: ale to nie jest żaden problem bo nie musisz czekać jak zgaśnie imo, jeśli z imo jest wszystko OK tzn. nie masz tej usterki, że imo Ci miga to zapalasz zapłon i odrazu możesz startować a imo i wszystkie pozostałem kontrolki zgasną po wykonaniu testów... właśnie dokładnie to napisałem koledze
-
Immobilizer
ile czekasz sekunde dwie a pozatym jesli immo dziala poprawnie to nawet jak wsadzisz kluczyk i odrazu odpalisz to niepowinien gasnac
-
Immobilizer
chlopaki zrobie foto relacje ale jutro po tym zabiegu kontrolka powinna gasnac po paru sek i samochod bedzie palil normalnie i niebedzie gasl po chwili o ile gasl przez immo a nie cos innego a poznac to mozna jesli auto zgaslo i miga kontrolka immo to wlasnie z tego powodu
-
Immobilizer
ano pewnie ze nietrzeba wystarczy pokrywke gorna zeby kabelek wpiac a dolna zostaje na miejscu bo zeby dolna sciagnac to juz kiere trza sciagac ja zrobilem tak iz wycignalem wkladke stacyjki wlozylem spowrotem i juz pare michow bez problemu nic niepsikalem itp poprosu wyciagnalem i wlozylem spowrotem
-
Immobilizer
bo wtedy immobiliser odcina zaplon dla mniej cierpliwych polecam patent z wyciagnieciem wkladki mi cala operacja zajela max 30min a problemu juz od paru miesiecy niemam
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
mi to nieprzeszkadza kolego ale dzieks za dobra rade a jaki masz zestaw ze taki dystans Ci łapie??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
jakies konkretne moglbys polecic?? tylko nie boscha twin nie plaskie tylko zwykle mam je i sa szajsowne. a zaroweczki np PHILIPS NightGuide i reszta od philipsa jakie ceny chyba ze polecisz cos tanszego ale jakosciowo podobnego
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
dziku a masz moze jakies akcesoria typu wycieraczki np valeo albo jakies inne??