Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cysiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cysiu

  1. do tej pory niewidzialem [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 00:06_________________________________________________juz oblukalem i opinie dodalem
  2. nietety niewidzę nigdzie tego projektu :gwizdanie:
  3. jak narazie kobieta jest u siebie i niemam dostepu do laptoka od soboty tydzień bedę u mnie to będę się bawił a z tym centralem to fajny bajer bedę musiał sobie pogrzebać i też coś takiego wykombinować radio też mam ori ale mam kod chyba że majac na myśli kodowanie myślałeś o czymś innym
  4. chłopaki a widzieliście że jesteśmy najlepszym klubem spośród klubów OOOO [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 09:14_________________________________________________galec a już robiłeś coś wiecej oprócz inspekcji i szukania błędów??
  5. galec jakiej wersji vag-coma uzywasz?? bo ja coś zasysnąłem i niestety niemoge zrobić testów skanuje sterowniki znajduje ale jak chce zrobić test to jakiś komunikat mi wywala ze mam niezarejestrowany program czy coś
  6. a ja tak czy siak brał bym tą alpine bez cd bo co to za problem wrzucic cos na karte pamieci szybciej niz na płytke a pozatym radio jest matowe nieliczac tylko wyswietlacza a to mocno wplywa na estetyke jesli to sie dla kogos tez liczy
  7. A ja polecam taką alpinke bardzo fajna dużo możliwości świetny procesor http://allegro.pl/item900981046_alpine_ida_x301rr_nowosc_2009_extra_gratisy.html
  8. No marcinie zawsze możesz na nas liczyć bo wiemy że w potrzebie też pomożesz
  9. moj dzisiaj z problemami drobnymi ale odpalil i stal pod chmurką całą nocke i pół dnia. za 3 kreceniem odpalił ale teraz vervy mu zapodałem może niebedzie takich problemow ale podejzewam ze na takie mrozy to tylko nowe swieczki a co moze byc powodem nierownej pracy na zimnym silniku i to tak jak teraz czyli mróz jak dam mu więcej gazu to jest gicior
  10. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    oki niemam narazie dostepu do mojego konta jutro postaram sie to uczynic bo narazie jestem u kobiety
  11. oj marcin marcin zucaj haselka ile sie da zawsze cos sie dopasuje
  12. witam pana Piątka widzisz marcin to takie wszędobylskie cwane stworzenie i tak to jest ze gdzie sie nieobejrzysz a tu o MARTINEZ1980
  13. też sie melduję w nowym temacie widzę że plany na sezon 2010 są zacne ja podpytam się szefa o paintballa bo coś tam organizuje z tego co wiem jakieś łuki sportowe też posiada ale łuki to już inna sprawa
  14. Witam ponownie wrzucam pare fotek zrobionych dzisiaj tylko niestety niezrobilem fotki przed zmiana zarowek w warunkach drogowych Dodam że posiadam lampy soczewkowe DEPO A więc tak to są marketówki których radze unikać niesamowite gó..o świeciły tak faktycznie ładne niebieskie światło jak się komuś podoba jak dla mnie dużo za mało efektywnego światła a to żarówki które jak na razie polecam jutro będzie pierwszy test na trasie i oczywiście foteczki jak świeca światło może się wydawać jakby żółte ale droge oświetla bardzo dobrze i tu ujecie z oświetleniem drogi i paru znaków jak widać na załączonych obrazkach nie opłaca się kupować tanich żarówek w markecie dodam że jadąc w mieście (szczecin) zastanawiałem się czy aby mam włączone światła a na trasie w trakcie mijania musiałem patrzeć na pasy bo tylko one były w miarę widoczne Wiem że zdjęcia nie są rewelacyjne ale do takiego porównania chyba stykną pozdrawiam i polecam żarówki PHILIPS
  15. H7 mijania, h7 drogowe, h1 przeciwmgielne, w5w postojowki, kierunki py21w
  16. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    spoko np nadal czekacie na foto?? teraz niemialem czasu bo pracuje od 10-18 plus godz dojazdow jutro strzele pare fotek jak to ma wygladac
  17. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no ze 3 sekundy trzeba poczekać :gwizdanie: ale to nie jest żaden problem bo nie musisz czekać jak zgaśnie imo, jeśli z imo jest wszystko OK tzn. nie masz tej usterki, że imo Ci miga to zapalasz zapłon i odrazu możesz startować a imo i wszystkie pozostałem kontrolki zgasną po wykonaniu testów... właśnie dokładnie to napisałem koledze
  18. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ile czekasz sekunde dwie a pozatym jesli immo dziala poprawnie to nawet jak wsadzisz kluczyk i odrazu odpalisz to niepowinien gasnac
  19. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    chlopaki zrobie foto relacje ale jutro po tym zabiegu kontrolka powinna gasnac po paru sek i samochod bedzie palil normalnie i niebedzie gasl po chwili o ile gasl przez immo a nie cos innego a poznac to mozna jesli auto zgaslo i miga kontrolka immo to wlasnie z tego powodu
  20. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ano pewnie ze nietrzeba wystarczy pokrywke gorna zeby kabelek wpiac a dolna zostaje na miejscu bo zeby dolna sciagnac to juz kiere trza sciagac ja zrobilem tak iz wycignalem wkladke stacyjki wlozylem spowrotem i juz pare michow bez problemu nic niepsikalem itp poprosu wyciagnalem i wlozylem spowrotem
  21. Cysiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bo wtedy immobiliser odcina zaplon dla mniej cierpliwych polecam patent z wyciagnieciem wkladki mi cala operacja zajela max 30min a problemu juz od paru miesiecy niemam
  22. mi to nieprzeszkadza kolego ale dzieks za dobra rade a jaki masz zestaw ze taki dystans Ci łapie??
  23. jakies konkretne moglbys polecic?? tylko nie boscha twin nie plaskie tylko zwykle mam je i sa szajsowne. a zaroweczki np PHILIPS NightGuide i reszta od philipsa jakie ceny chyba ze polecisz cos tanszego ale jakosciowo podobnego
  24. dziku a masz moze jakies akcesoria typu wycieraczki np valeo albo jakies inne??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.