Treść opublikowana przez Cysiu
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły zanim zaczne się dobierać do silnika
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
to w takim razie ciśnienie mam ok więc co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jakie czujniki są w afn bo ciśnienia wymieniłem a kontrolka nadal się zapala i to tak jak napisałem w okolicy 1500 obrotów odnośnie oleju mam tylko tą jedną czerwoną kontrolke co ona może oznaczać oprócz braku smarowania czyli ciśnienia oleju w silniku??
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
ale więcej niż 0,2 na jałowym czy na obrotach??
-
[B5 AFN] Standard A4 B5 1,9TDi
no jeszcze nie wyjscia jako takiego niema ale tył jest aktywny wiec jakis sygnal musial tam dochodzic a jak tak nieda rady to wezme sygnal z przednich glosnikow i podlecze do wzmacniacza pod wej wysokonapieciowe czyli high input[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:42_________________________________________________mam problem a mianowicie jak jadę powyżej 2 tys obrotów jest ok kontrolka zapala się na poziomie 1,5tys/min i gaśnie powyżej 2 tys problem się zaczął kiedy zmieniłem termostat wcześniej był otwarty i silnik się nie dogrzewał praca na około 70stopni jak zmieniłem termostat temperatura jest Oki ale olej. olej zmieniony z motul 6100 synergi na valvoline max life oba 10w-40 oczywiście wymieniony filtr oleju z filtrona na boscha i wymieniony czujnik oleju jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w afn bo u mnie jest na jałowym 0,15 MPa a na obrotach ok 0,5 vag niepokazuje żadnych błędów w silniku co może być nie tak silnik to AFN 110 KM rok 1996 audi A4
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
mam podobny problem a mianowicie jak jadę powyżej 2 tys obrotów jest ok kontrolka zapala się na poziomie 1,5tys/min i gaśnie powyżej 2 tys problem się zaczął kiedy zmieniłem termostat wcześniej był otwarty i silnik się nie dogrzewał praca na około 70stopni jak zmieniłem termostat temperatura jest Oki ale olej. olej zmieniony z motul 6100 synergi na valvoline max life oba 10w-40 oczywiście wymieniony filtr oleju z filtrona na boscha i wymieniony czujnik oleju jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w afn bo u mnie jest na jałowym 0,15 MPa a na obrotach ok 0,5 vag niepokazuje żadnych błędów w silniku co może być nie tak silnik to AFN 110 KM rok 1996 audi A4
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Denveco owszem a4 to a4 ale zadne audi wizerunku niepopsuje a a6 to nie merc ani bmw i pod feuvertem takiej zabawy nigdy niebylo i jak sa takie wypady jak do inska to nawet moja kobieta chce jezdzic
-
[INNE] Audi a6 AFN Zapala się kontrolka oleju !!!
odgrzeje trochę kotleta. mam podobny problem a mianowicie jak jade powyrzej 2 tys obrotów jest ok kontrolka zapala sie na poziomie 1,5tys/min i gaśnie powyżej 2 tys problem się zacząl kiedy zmieniłem termostat wczesniej był otwarty i silnik sie niedogrzewał praca na około 70stopni jak zmieniłem termostat temperatura jest oki ale olej. olej zmieniony z motul 6100 synergi na valvoline maxlife oba 10w-40 oczywiście wymieniony filtr oleju z filtrona na boscha i wymieniony czujnik oleju jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w afn bo u mnie jest na jałowym 0,15 MPa a na obrotach ok 0,5 co może być nietak silnik to AFN 110 KM rok 1996 audi A4
-
[B5 AFN] Kontrolka oleju świeci się w czasie jazdy
i co było z tą kontrolką bo mam podobny problem??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja cosik mam ale jak możesz to też mi wypal z gory dzwięki
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
całkiem fajne tylko ono jest matowe?? chyba raczej wysoki połysk
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
martinez no i bardzo dobrze ja mykam odpicować trochę maszynkę trzeba posprzątać umyć itd żeby wiochy nie było w ińsku
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ok my ruszamy jakieś 15 po 10 wiec powinniśmy być najpóźniej o 10:30
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no to mamy jasność co do wyjazdu z naszych stron stargard też już się ustawia wypogodziło się też już nam i już tak ma być do przyszłego tygodnia
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
To sie chlopakow zgarnie po drodze a my marcinie z piatkiem ruszymy z ng jak bozia przykazala
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bert851 możesz podjechać do maszewa na orlena zamelduj się tam o 10:15 a my już cię po drodze zgarniemy bo po co masz nadkładać tyle km co chłopaki na to ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spoko spoko juz sie przestawilem niepekac zamelduje sie w sobote pod lidlem najpozniej 10:15
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
pogoda zapowiada się rewelka więc teraz tylko czekamy do niedzieli odpalamy bestie i zalewamy insko
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to 10:30 parking lidl w nowogardzie pasi??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
oki to już prawie wszystko jasne jeszcze tylko ustalmy jakieś godzinki a później zbierzemy wszystko do kupy i trza napisać to w 1 poście żeby za długo nie szukać bo już się trochę tego narobiło
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to jak Marcin skąd ruszamy bo ja pewnie od Asi będę jechał to bez różnicy mi czy przez dobra Maszewo czy którędykolwiek
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
marcin to koleś ode mnie z wioch i u siebie w garażu mi to robił
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
MARCIN z nowogardu to 150 km a lista jakas to jak klikniesz 38 strone to jest na czerwono odnośnik
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Marcin to jest w pierwszym tygodniu września
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to juz moze byc ciezko jak cos to szybko sie pisac bo juz lista rezerwowa leci bo jest 151 osob zapisanych
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to dobrze a ktoś wybiera się wogóle do jarosławca na ten ogólnopolski oprócz mnie i galca??