Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jak dla mnie rewelacyjny pomysł bo już tylu idiotów jest co nie potrafi zaparkować że może to coś ich nauczy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i nie było czasu żeby ustalić jakąś inną godzinę bo decyzję podjęliście niemal w 5min
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bo pora troche kiepska bo pewnie spora część będzie w pracy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi nie pasi najprawdopodobniej będę w niedzielę w szczecinie to i na chwilę mógłbym zahaczyć a tak LIPA ;(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i dla nie których blisko ja wole lotnisko na chociwelskiej bo mi tam bliżej i wtedy miałbym tyle samo co ludzie ze szcz
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dawidoff32 symphony to jest na 2 diny?? bo ja kurna mam kaseciaka gamme i tez myslalem zeby zrobic wejscie rca ale nikt tego nie robił a ja bez żadnych schematów sobie nie dam rady
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
chłopaki mam takie pytanie co trzeba przerobić żeby w b5 sprzed liftu założyć zderzak na przód z polifta albo z s-ki?? robił może już ktoś coś takiego??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ale to już tą nową byłeś??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
marcin chyba pierwszy raz w tym watku:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja już pisałem ze mi pasi we wtorki i czwartki po pracy a w niedziele to musiałbym zrobić ponad 100km żeby wpaść na spota wiec raczej tylko wypady jak np na insko czy kulig w wekendy mi pasują
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wiesz jak będzie cieplej to pewnie i frekwencja sie poprawi bo mi nawet gdybym mieszkał w szcz to chyba niechciało by mi się wychodzić na ten mróz ale jakby cos było np w jakiś czwartek lub wtorek to po pracy czyli ok 18:30 bym mógł zajechać
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
kod lakieru możesz sprawdzić na naklejce w bagażniku powinna takowa być we wnęce na zapasówkę i tam masz kody całego wyposażenia i można porównać to co miał na początku z tym co ma aktualnie bo nie zawsze się zgadza
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a w jakim modelu? Bo ja mam game. Wszystkiego najlepszego w nowym roku
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a tak z ciekawości co chcesz przerabiac?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no właśnie w głównym wątku czyli tutaj nie widzę linka do galerii ale już znalazłem tak że nie ma problemu dla chcącego nic trudnego
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to dorzucajcie odrazu linki do zdjęć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja też się nie odzywałem nie miałem dostępu do kompa. Niestety pompa wody mi zdechła i miałem auto unieruchomione i dopiero dzisiaj nabyłem pompe i jutro będę się z nią męczył może następnym razem się zabiorę a jak w ogóle było żadnych fotek nie widzę??
-
Immobilizer
ale po co je omijać lepiej naprawić
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
oki będę próbował odkręcić dzięki MISTRZU
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
KULIGGGGGGG to co w 2 dzień świąt oczywiście o ile bedzie ten fajny biały puch ?????[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 16:22_________________________________________________chłopaki jest w b5 jakis kranik do spuszczania plynu chłodzącego
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
możesz podjechać na tamę pomorzńską w tym samym budynku co serwis kia tam jak podjedziesz to jest duża szansa że Ci podbije dowodzik jak coś znajdzie a jak nie to i tak nic nie zapłacisz[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 17:00_________________________________________________a co do wypadu na lotnisko to bys ulokowal sie miedzy nami to jakbys zostawal w tyle to ktos by pchnał
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokładnie trzeba by się chyba tam wydelegować i pogadać tylko kto tam podjedzie niestety nikogo z Płot nie mamy
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
kolega z pekaesami to niech się pochwali jak potrafi kontrolować auto kiedy wpadnie w poślizg to porównamy to co on potrafi i to co potrafi ten kto czasem sobie to poćwiczy aczkolwiek nie ukrywam że do takiego momentu bliskiego spotkania z drzewikem to bym nie doprowadził bo to już było przegięcie ale fakt ładnie wyciągnąłeś:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
1. MartineZ with Kate terrorist - 2x sanki 2x Audi 2. Maciej8891 with Sara - 1x szrotowata Audi 3. Cor72z with Marta 4. Cysiu with Asia
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja od siebie w niedziele niebardzo mam jak przyjechac tymbardziej w takie zaspy jak wczoraj. Martinezz ja oczywiście się piszę na spota z kuligiem odstresować się trzeba