Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a to jest miejscowka przy rozjeździe płytówki chociwel świnoujście przy samym rozjeździe jeszcze przed lotniskiem jadąc od szczecina są stoliki i ławki i widać to miejsce z drogi problemu żeby trafić napewno nie będzie
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
ok dzięki bardzo
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
mam pytanie odnośnie grilla rozumiem ze masz przedliftową maskę taką jak moje OOOO z 1996 i udało się bez problemu zamontować poliftowy grill??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
wtorek czyli 1??
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja tak mam ale chyba bez plusa juz nie kupisz bo to starszy model i różni się tylko tym że mają mniejszą żywotność tak że kup 4x plus
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja na drogowych mam też night breaker tylko starsze bez plus świecą już około roku i póki co jest wszystko ok a przed chwilą zamontowałem night breaker plus na mijania także na jednych i drugich mam w sumie te same a jak masz na mijania h7 to na drogowych również h7
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tia wtedy to by frekwencja była
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to już 3 osoby sa na wtorek lub czwartek bo spidy zapewne też bo w tygodniu mu nie przeszkadza jakieś inne propozycje bo nikt więcej nic nie pisze żadnych konkretnych propozycji:D:D
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
chyba to jest najlepsze rozwiazanie ja popatrzyłem na ceny i na mijaia sobie wrzucę OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS a na drogowych mam zwykłe OSRAM H7 NIGHT BREAKER
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
nightbreaker używam na długich mam h7 są bardzo przyzwoite blue vision używałem w starych lampach h4 i były porównywalne do osramów i jeszcze od 2 lat na mijania używam nightguide double life i przez te 2 lata świeciły w zupełności zadowalająco są gdzieś tu moje fotki tych żarówek teraz planuje nabyć blue vision ultra na mijania bo osramy już słabo świecą ale i tak 2 lata ok 60tys km dawały radę powiedz jeszcze jakie masz żarówki h4/h7 i na mijania czy drogowe chcesz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja w zasadzie to mogę się pisać na siatkę bo inne sporty odpadają miałem 2 operacje na obydwa kolana więc nie ryzykuje sportów kontaktowych, a co do terminu to mi pasi w tygodniu wtorek lub czwartek godz 18:00 - 18:30 i to jest moja propozycja
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
SPIDY TO JA SIE PISZE NA 2 ZIMOWKI JAKIES DOBRE NAJLEPIEJ MICHELIN ALPIN
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokładnie macieju to może pare spotów np u was w stargardzie i zobaczymy ilu ludzi ze szczecina przyjedzie do was mam połowe tego co do szcz więc może i bym się pofatygował
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mówiłem że może w tygodniu lepiej wypalą i póki co to chyba tak się dzieje zobaczymy jak dalej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja na chwilę na pewno zajadę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
czemu 19:30??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ostatnio były 3 teraz 4 jak tak co następny raz będzie o 1 więcej to frekwencja może i się poprawi:D:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja się trochę spóźnię i zajadę na jakieś max pół godz bo muszę szybciej się zawinąć na chawirę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
spiidy sorki że się nie pojawiłem ale za późno napisałeś później nie miałem jak na neta wejść ustawmy się na wtorek lub czwartek w przyszłym tygodniu co Ty na to??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokładnie póki jakaś pogoda w miarę jest i temperatura to można by jeszcze coś zorganizować i spiidy może ten czwartek to obgadamy to radyjo??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i dlatego padl pomysl w tygodniu i były już 3 auta
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w weekend to musiałbym dygac 55km w jedna stronę żeby przyjechać postać godz i biorąc pod uwagę to że przyjadą np 3 osoby to nie bardzo mi się opłaca a np poniedziałek, wtorek i czwartek o godz 18:30 na ogół mi pasuje i dlatego taka propozycja i nawet nie byłem sam jak nieraz niektórzy w niedzielę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i były AŻ 3 osoby wypasik frekwencja jak zawsze najlepsza
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja jestem w czwartek o 18:30 na wałach
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
może 18-30??i np czwartek bo lepiej mi pasuje??