Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cysiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cysiu

  1. a to jest miejscowka przy rozjeździe płytówki chociwel świnoujście przy samym rozjeździe jeszcze przed lotniskiem jadąc od szczecina są stoliki i ławki i widać to miejsce z drogi problemu żeby trafić napewno nie będzie
  2. mam pytanie odnośnie grilla rozumiem ze masz przedliftową maskę taką jak moje OOOO z 1996 i udało się bez problemu zamontować poliftowy grill??
  3. wtorek czyli 1??
  4. ja tak mam ale chyba bez plusa juz nie kupisz bo to starszy model i różni się tylko tym że mają mniejszą żywotność tak że kup 4x plus
  5. ja na drogowych mam też night breaker tylko starsze bez plus świecą już około roku i póki co jest wszystko ok a przed chwilą zamontowałem night breaker plus na mijania także na jednych i drugich mam w sumie te same a jak masz na mijania h7 to na drogowych również h7
  6. tia wtedy to by frekwencja była
  7. to już 3 osoby sa na wtorek lub czwartek bo spidy zapewne też bo w tygodniu mu nie przeszkadza jakieś inne propozycje bo nikt więcej nic nie pisze żadnych konkretnych propozycji:D:D
  8. chyba to jest najlepsze rozwiazanie ja popatrzyłem na ceny i na mijaia sobie wrzucę OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS a na drogowych mam zwykłe OSRAM H7 NIGHT BREAKER
  9. nightbreaker używam na długich mam h7 są bardzo przyzwoite blue vision używałem w starych lampach h4 i były porównywalne do osramów i jeszcze od 2 lat na mijania używam nightguide double life i przez te 2 lata świeciły w zupełności zadowalająco są gdzieś tu moje fotki tych żarówek teraz planuje nabyć blue vision ultra na mijania bo osramy już słabo świecą ale i tak 2 lata ok 60tys km dawały radę powiedz jeszcze jakie masz żarówki h4/h7 i na mijania czy drogowe chcesz
  10. ja w zasadzie to mogę się pisać na siatkę bo inne sporty odpadają miałem 2 operacje na obydwa kolana więc nie ryzykuje sportów kontaktowych, a co do terminu to mi pasi w tygodniu wtorek lub czwartek godz 18:00 - 18:30 i to jest moja propozycja
  11. SPIDY TO JA SIE PISZE NA 2 ZIMOWKI JAKIES DOBRE NAJLEPIEJ MICHELIN ALPIN
  12. dokładnie macieju to może pare spotów np u was w stargardzie i zobaczymy ilu ludzi ze szczecina przyjedzie do was mam połowe tego co do szcz więc może i bym się pofatygował
  13. mówiłem że może w tygodniu lepiej wypalą i póki co to chyba tak się dzieje zobaczymy jak dalej
  14. ja na chwilę na pewno zajadę
  15. ostatnio były 3 teraz 4 jak tak co następny raz będzie o 1 więcej to frekwencja może i się poprawi:D:D
  16. a ja się trochę spóźnię i zajadę na jakieś max pół godz bo muszę szybciej się zawinąć na chawirę
  17. spiidy sorki że się nie pojawiłem ale za późno napisałeś później nie miałem jak na neta wejść ustawmy się na wtorek lub czwartek w przyszłym tygodniu co Ty na to??
  18. dokładnie póki jakaś pogoda w miarę jest i temperatura to można by jeszcze coś zorganizować i spiidy może ten czwartek to obgadamy to radyjo??
  19. i dlatego padl pomysl w tygodniu i były już 3 auta
  20. w weekend to musiałbym dygac 55km w jedna stronę żeby przyjechać postać godz i biorąc pod uwagę to że przyjadą np 3 osoby to nie bardzo mi się opłaca a np poniedziałek, wtorek i czwartek o godz 18:30 na ogół mi pasuje i dlatego taka propozycja i nawet nie byłem sam jak nieraz niektórzy w niedzielę
  21. i były AŻ 3 osoby wypasik frekwencja jak zawsze najlepsza
  22. ja jestem w czwartek o 18:30 na wałach
  23. może 18-30??i np czwartek bo lepiej mi pasuje??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.