Treść opublikowana przez Cysiu
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
a jak to wygląda z katalizatorem jak by chciał badać mi spaliny?? i czy jak zajrzą pod spód to się nie doczepią? bo wole mieć w aucie tak jak powinno być ale na nowy kat nie chcę wydawać kasy i co się zmieni jak go wywalę
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
ok tak zrobię ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- mam jeszcze 2 pytania pierwsze to czy mogą mieć na to wpływ przewody podciśnieniowe, bo ten który idzie do gruszki ma spruty materiałowy oplot guma raczej jest nieruszona(wiem wymień i mam zamiar wymienić wszystkie przewody) a drugie to po czym oceniliście że turbo jest do czyszczenia??
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
Witam Są to moje pierwsze logi więc jak zrobiłem coś nie tak lub czegoś brakuje to proszę o konstruktywną krytykę. A więc po sprawdzeniu błędów ukazują mi się następujące: 00519 17978 - tu podejrzewam że może być to spowodowane tym iż odpinałem ECU po wykasowaniu nie pojawia się 00575 ten ostatni jest sporadyczny ale po tym jak się ukazuje auto traci moc i po ponownym uruchomieniu silnika wraca do normy i po wykasowaniu błedu nie pojawia się przez długi czas. pierwszy natomiast ma związek z tego co się orientowałem z czujnikiem który jest w ECU dobierałem się do tego i w samym czujniku jak i przewodzie któru do niego dochodzi był olej, czujnik wyczyściłem ile się dało a przewody przedmuchałem sprężarką ale problem nie ustąpił, dodam że przewody są szczelne. A teraz logi: Logi dynamiczne 010 008 004 003 001 000 011 STATYCZNE 018 014 013 007 004 003 001 000 023 STATYCZNE nastawy podstawowe w tym przypadku nie udało mi się zrobić 011 pokazywało się że nie można odczytać 003 000 004 Pozdrawiam
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
no niestety ja nie dam rady się pojawić wczoraj jak wracałem do domu strzelił mi pasek od alternatora i ledwo do domu dojechałem a niestety stary pasek które wcześniej zmieniałem ojciec już zutylizował więc auto będę miał dopiero jutro ale następnym razem napewno będę
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
kutro potwierdzę czy jadę jak coś mogę giwere z ng zabrać bo z tąd będę ruszał i wezmę też swoją :D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wiem o co Ci chodziło. Wiem że mają prawo praktycznie do wszystkiego ale gdyby się chociaż zapytali właściciela tereny to może i by dostali oficjalne pozwolenie i wtedy Misiaki nicc by nie mogli zrobić, a buractwo zrobiło swoje i teraz jak tego nie załatwią to pewnie sytuacja będzie się powtarzała za każdym razem. Fakt że mogli się rozejść postać przy autach z pół godz. i by sobie pewnie pojechali a tak uparcie tam siedzieli. Z resztą jak już chcieli sobie pojechać to mogli ich puścić a nie jakieś cyrki odwalać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja dodam że fakt Misiaki mają prawo ale czy oni mieli pozwolenie albo nakaz od właścicieli, tego nie wiem jeśli tak to popieram ich zachowanie. Co do wcześniactwa to Martinez sorki ale ja jetem wieśniakiem z krwi i kości i się tego nie wstydzę :D:D:D Oczywiście nie popieram takich akcji jak Ci z BMW zrobili z blachami itd bo to przegięcie i jestem jak najbardziej za kulturalną zabawą jakimś grillem itd a następnym razem niech załatwią to z właścicielami terenu jak my nieraz w makowicach, poszedł sześciopak i było git malina
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wszystko się zgadza. Jak ja wyjeżdżałem to już nie widziałem ich nigdzie ale nie jechałem przez Kluczewo ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- Filmy Poboczem - 1/1096 - Filmiki - Poboczem.pl ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- a to kolejny przykład niefrasobliwości naszych stróżów PRAWA
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
pisałeś tylko godzinę a miejsca nie i tak się domyślałem że LIDL ---------- Post dopisany 11-11-2013 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 23:51 ---------- Dzięki Panowie i Panie za spocik było sporo ludzi grillll tylko te misiaki nie wiadomo po co
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to gdzie w NG się spotykamy??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja tym razem też nie odpuszczę ale będę jechał z Nowogardu a chip to na miejscu w Kluczewie czy w Szczecinie tak z ciekawości??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie tylko bo ja od jakiś 3 lat jeżdżę z klubowymi ramkami ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- jestem bardzo spokojny tylko najpierw kolega pisze żeby składać propozycje a tu nagle nie chce o nich słyszeć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to o której jutro ta kiełbaska na chociwelskiej?? ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Mamy określić jakiś stały termin a ńie ciagle dawać propozycje na terminy i właśnie dlatego podałem optymalny termin dla mnie i powód dla którego mógłbym się pojawiać w szczecinie i wiem że dla ciebie jest dogodny niemal każdy termin ponieważ jesteś ze szczecina ja mam ładnych parę kilometrów więc powinniście brać przede wszystkim opinie przyjezdnych bo z samego szczecina z praktyki wiem że frekwencja nie jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę ilość ludzi w A4 ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- "Prosze o ustosunkowanie sie do maila Klubowiczów oraz ewentualne własne propozycje - pomoże nam to napewno i może sprawi, że frekwencja bedzie nam rosła." tak na marginesie to są Twoje słowa
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i ja też w przyszłym roku bierę ślub w czerwcu nie wiem czy czasem nie ten sam dzień co martinez a moja propozycja to 18 wtorek Pod Mostem Pionierów mam zdecydowanie bliżej a we wtorki łatwiej kobietę wyciągnąć bo w Heliosie bilety są po 12pln, a w weekend to zawsze gdzieś na wsi siedzimy i niema czasu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
może i ja zawitam w niedzielę o ilę będę w domu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
może zajadę tylko będę po imieninach ojca więc nie wiem czy dam radę dotrzeć :D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zadra ale patrz na datę z plakatu i ta impreza się odbyła tak jak na plakacie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a może jest ktoś chętny na wypad do mnie do nowogardu Motocross - V runda PP - Nowogard zawody pucharu polski w motocrrosie??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja teraz odpadne ale w tygodniu mam nadzieje ogarnąć autko więc jak zrobie to może coś ogarniemy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Zadra ja też nabyłem rozrząd olej filtry i takie pierdoły i teraz czekam aż mechanik będzie miał chwilę i będę ogarniał. co do grila u mnie to na podwórku i ze 20 by się zmieściło bo mój ojciec ma gospodarkę, ale mam lepszą miejscówkę, w nowogardzie nad jeziorem jest miejsce pod grilla ze sporym parkingiem, jak tam podjadę to zrobie pare fotek i wam pokaże i można wtedy coś ogarnąć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a może spontan u mnie :D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
widzę że frekwencja się poprawiła bo były 3 autka :D no ja niestety miałem wesele więc nie dałem rady dojechać na następny weekend mam następne więc też odpadam, ale może coś w tygodniu?? dobrze byłoby chociaż ze 2 dni wcześniej coś ustalić bo na ostatnią chwilę to nie dam rady dojechać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
trzebież heh ja odpadam za dużo km. miejscówka na eskardowej jest również dobra na mokre dni bo jest pod mostem :D ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- na grilla na głębokie się przebijać to nie jest optymalne bo od czorta km i całe miasto do przejechania i dlatego zaproponowałem poza miastem i tam ludzie chociażby ze świnoujścia i tym podobnych miejsc mieliby zdecydowanie bliżej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no tak na dziś to trochę późno żebym czas znalazł trzeba to wcześniej ogarnąć to wtedy może znajdę chwilę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tak Arku eskadrowa mój błąd i ja jestem za tą miejscówką ewentualnie proponuje raz w miesiącu wypad poza miasto tzn grill itp. godzina wydaje mi się że 18 będzie git ponieważ 20 to troszkę późno godzinka spot i zanim wrócę do domu to będę ok 22 w chałupie trochę późno ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- a to moja propozycja na wypad poza miasto optymalnie jeśli chodzi o dojazd z każdego kierunku: Szczecin, Nowogard, Stargard ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 23:20 ---------- i temat umarł jak zawsze