Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja wiem czy jest sens na tym parkingu do admiralskiej jest ok 2 km i to 3 pasmową drogą i też jest spoko parking i to nad wodą :D ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- a kolejny spot? może jakaś propozycja albo jakiś stały termin??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokładnie Arku ale pogoda była ok i ogólnie miejscówka też całkiem fajna i dorzucam fotę szanownego grona które pojawiło się na spocie ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ---------- a na auchana to mam ładnych pare kilometrów dalej i gorszy dojazd (POZNAŃSKA) ewentualnie można by pomyśleć nad parkingiem CH GRYF tam bywają gokarty albo wesołe miasteczko ostatnio tak więc można dzieciaki zabrać:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zapraszamy na 18. ja powinienem być trochę wcześniej bo po drodze dziewczynę do pracy na lotnisko zawożę więc będę ok 17:30
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to jest pod mostem pionierów kilka postów wyżej masz opis jak tam dojechać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panowie może teraz w niedzielę będzie ktoś chętny na spotkanko mam czas i mogę podjechać do szczecina Miejsce: eskadrowa (dojazd jw.) Godzina: 18:00 proszę o listę chętnych i ewentualne inne propozycje 1. Cysiu 2. 3.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja odpadam. dlaczego? mój poprzedni post
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi za bardzo nieopłaca się kolibać do centrum i dlatego najdalej to eskadrowa pod pionierów a najlepiej jakiś parking na struga godzina może być 17:30-18:00 dzień tygodnia dowolny
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to morze sprawdzimy eskadrową?? pod mostem pionierów
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak będę tam przejeżdżał to zobaczę jak to wygląda będę w tamtych okolicach w środę chyba że ktoś będzie wcześniej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
obie miejscówki czyli dziwoklicz i na eskadrowej fajne teraz tylko decyzja konkretnie gdzie, kiedy i o której i dobrze by było gdyby więcej osób się wypowiadało
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a może dziewoklicz przy podjuchach ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- albo np ulica żaglowa w Dąbiu tam na mapie widzę że jest plaża i jakięś miejsce wolne może parking tylko jeszcze tam nie byłem, może jest ktoś z Dąbia??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jestem za ale pod warunkiem że będzie to np słoneczne bo dygać do samego centrum to mi się nie opłaca a tak byłoby chyba sprawiedliwie gdyż ja bym przejechał 40km a ludzie z centrum 10-15 ale miastem i wtedy dla ludzi ze Stargardu i okolic też byłoby wygodniej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dzieje się tu coś jeszcze??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/iv-urodziny-skm-265402/#post3504342 Zapraszamy :D:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie wiem nie mogę nic znaleźć na ten temat
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na lotnisku??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jakieś spoty to w naszych okolicach są bo tutaj widzę że nic się nie dzieje
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ależ tu cicho!!!! może jakaś lista na śniatowo?? 1. Cysiu 2. 3. 4. ---------- Post dopisany 27-03-2013 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 17:08 ---------- widzę że dużo ludzi się wybiera
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i jak z frekwencją??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja niestety odpadam muszę jechać na awarię taki urok mojej pracy może następnym razem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
1. KAzikboy 2. micak 3. Fr0styyy 4. Cysiu ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- trzeba ustalić konkretną godzinę bo będę jechał specjalnie na spota, mi bardziej pasuje 19
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Fr0styyy ulica komandorska numeru nie podam ci bo niema jak się spóźnisz z 5 minut to już napewno ktoś będzie na miejscu więc jak jusz tam dojedziesz na kostce zjazdowej przy samych wałach jakieś OOOO powinieneś wypatrzeć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jeśli nie wypadnie mi jakiś wyjazd służbowy to postaram się pojawić
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
obowiązkowo hehe:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
za mało ludzi aktywnych niestety może na niedziele troche ludzi się zbierze to może wtedy podjadę