Treść opublikowana przez adik1983
-
ESP zapalił sie po rozruchu silnika
witam pewengo razu po odpaleniu auta zauważyłem ze pali sie esp nie mozna tego wyłaczyć na drudgi dzien kontrolka zgasła po przejechaniu okolo 50 km zapalila sie
-
waz wychodzacy z turbo
tak ale wydajr mi sie ze za dzuy luz ma na tej złacze chyba powinien w miare ciasno wchodzic jak mówicie
-
waz wychodzacy z turbo
z jednej strony jest na opasce przykrecony a przy turbo jest szybkozlaczka z zawleczką i tamjest luz jak sie rusza w prawo w lewo
-
waz wychodzacy z turbo
Panowie mam takie pytanko waz ktory wychodzi z tubrbo na szybkozłączce u mnie chodzi na połaczeniu luźno czy jedynie wymiana na nowy pomoże w tej usterce zauważyłem że troche w tym miejscu jest silnik przybrudzony olejem widocznie nieszcelnośc jest czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem
-
Jak wycentrować dystanse 7-8 mm
No tez mam ten problem na przod chcialem dac dyatans 8mm ale nie lapie sie a piaste bo w feldze stozek
-
Dystanse 8mm a4 b6 przod
Zakupilem dystsnse 8mm na przod po zalozeniu kolnierz centrujacy z pasty wystaje ale oryginalna felga 7.5 et43 ma od wewnatrz frez stozkowy i za chiny nie chce zlapac tego kolnierza co zrobic w gre wchodzi wykiana dystansow
-
Montaz ramienia wycieraczki tylbe avant
Witam czy ktos moze pomoc podac jakas instrukcje jak prawidlowo zamo towac ramie tylnej wycieraczki tzn jak obrac odpowiedni wymiar od krawedzi klapy moze ktos podac ile powinien wynosic
-
Dystanse jakie wybrac
Witam jakie dystsnse z allegro mozecie polecic jako uzytkownicy.
-
Jakie dystanse do a4b6?
A pow przy seryjnej feldze 17 s line opona 225/45 dystans 15 mm bedzie obcierac na serii Chodzi o tyl
-
avant ramie tylnej wycieraczki problem
witam mam taki problem chcac odchylić tylne ramie wycieraczki strzelił jakiś plastik i spreżyna nie trzym juz czy ktos miał podobny problem na allegro mozna kupić zamieniki ramienia czy ktos moze cos polecic chyba ze ktos ma namiar na oryginalne ramie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mam pytanie czy shell helix diesel ultra 5W40 bedzie dobry do 1.9TDI AVF
-
demonataż gałki zmiany biegów
a 3 s-line z jakiego roku
-
demonataż gałki zmiany biegów
a powiedzcie czy jesli mam gałke zmiany biegów owalna a hcialbym zamienic na taka pikowana czy podejdzie bez problemu
-
demonataż gałki zmiany biegów
witam powie mi ktos jak zdemontowac gałke zmiany biegów tzn jest tam taka opaska zaciskowa jak ja najłatwiez zdjąc zeby niczego nie uszkodzić
-
Dystanse do kół ET38 7J
Podłącze sie do pytania jakie zastosować dystanse a4 b6 avant felgi oryginalne 17 stki s-line opony 225/45 r17
-
wentylator chlodnicy zasada dzialania
Aawitam czy a4 b6 1.9 tdi avf mam jeden wnetylator chlodnicy czy ma chodzic caly czas po odpaleniu silnika czy zalacza sie tylko kiedy wlacze klimatyzacje albo tem silnika jest wysoka
-
paruja tylne lampy avant
własnie lampy sa całe nie maja sladu uszkodzeń wyglada na roszczelnienie raczej dekielki raczej szczelne bo to tylko prauje w miejscu wsztecznego w obu lampach
-
paruja tylne lampy avant
witam czy ktos moze tez m taki problem z praujacymi tylnymi lampami zauwazylem ze nieraz zachodza para ta srodkowa cześc od wstecznego i kierunku czym to moze byc spowodowane czy moze to ze sie rozszczelniają
-
demontaż gałki zmiany biegów szukam instrukcji
witam czy ktos podpowie jak zabrac sie za demotnaż gałki zmiany biegów chodzi o tą owalną drugie pytanko odnośnie demontażu kierownicy multifunkcja czy wystarczy odkręcic airbag i odkręcic kiere 4 ramienna multifunkcja czy trzeba demontować oslone kolumny
-
przedni zderzak OETTINGER do a4 b6
Witam mam pytanie czy ktos z was posiada w swojej audi taki zderzak przedni Oettinger w a4 b6 czy belka aluminiowa pasuje ze zwykłego zderzaka http://www.audizine.com/forum/showthread.php/341929-Post-your-Atlas-Grey-A4-avant-(Before-and-After)/page4
-
Nie działa wentylator od klimy
witam w mojej b6 mam jeden wentylator chlodnicy klimy i chlodnicy plynu chlodzacego okazalo sie ze kable z modułu wentylatora zasniedzialy i sie urwał jeden po przylutowaniu jednak wentylator nie działa czy to moze byc wina walnietego modulu czy raczej to wiatrak sie spalil czy mozna wymienci sam moduł czy ten modul wymienai sie z wentylatorem
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
sa tez naklejki z numerek zobacz moim zdaniem troszke dziwnie spasowany jak na oryginal do d rzwi a czy ktos korzystał z tych błotników http://allegro.pl/blotnik-lewy-ocynk-przedni-audi-a4-b6-kazdy-kolor-i5334043892.html
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
za ładne na ori
-
naprawa zderzaka
patrzylem na odboje to niby sa okej mi sie wydaje ze poszycie zderzaka na belce moglo sie cofnac a czy mozliwe jest zeby pas przedni sie przesunał do tyłu co by szybciej sie cofnęło odboje czy podluznice
-
witam ustawienie belki przedniego zderzaka a4 b6
jak mozna prawidlowo ustawic belke przedniego zderzaka a4 b6 sa tam takie śrubki regulacyjne na fasolkach i jakos mozna tym regulowac u mnie zderzka tzn czesc plastikowa troszke sie przestawiła na tych ustawieniach czy moze ktos to regulowal po wymianie belki aluminiowej czy ktos umialby podpowiedziec jak prawidlowo reguluje sie ta belke w zderzaku przednim jestem u siebie po wymianei na inna ale nie wiem jak ja prawidlowo wyregulowac