Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapidem

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapidem

  1. a dzisiaj juz tankowałem po 4,22 na orlenie w Tomaszowie Lubelskim czyli coraz taniej się jeździ i dobrze!
  2. wywal wszystkie antywirusy i to oprogramowanie wspomagające, restart kompa, wywal całą historie ze wszystkich przeglądarek, zainstaluj program ccleaner i zrob czyszczenie z plików i rejestru, restart, po czym zainstaluj 1 dobrego antywirusa np eset nod32 i wykonaj pełne skanowanie. Powinno pomóc. Jeśli nie to tak jak kolega wyzej pisał combofix - na własna odpowiedzialność
  3. Szukałem właśnie, ale nie znalazłem rozwiązania dla B6. Szukam opinii kogoś kto przerabiał ten temat i go rozwiązał.
  4. Witam szanownych kolegów Chciałbym mieć napięcie w zapalniczce dopiero po włączeniu zapłonu gdyż często zdarza mi się zostawić CB i inne urządzenia włączone Chodziło mi po głowie ciągnięcie kabla np od radia do zapalniczki ale zastanawiam się czy jest jakiś prostszy sposób? W jednym z moich poprzednich samochodów była np możliwość przełożenia bezpiecznika w inne miejsce i gitara :> Czy jest jakiś mało inwazyjny sposób dokonania takiej zmiany?
  5. dobre płyny powinno się wymieniać co 5 lat
  6. Update: Wymiana na nowy moduł 8K0919145A rozwiązała problem w 15 minut. Moduł kupiony na allegro za 35 zł z przesyłką i gwarancją :> Dodam że na sprawnym module napięcie na kabelkach wynosi 5V. Stary modul po rozebraniu wyglądał tragicznie - elementy z płytki się utleniły zardzewiały - generalnie rozsypał się ;]
  7. Wymiana termostatu to jedna z prostszych rzeczy jakie można samemu zrobić w samochodzie. Termostat wahler koszt koło 30 zł, warto przy okazji wymienić płyn chłodniczy - 3l koncentratu G12 febi ok 60 zł + 3l wody destylowanej i do dzieła
  8. Audi jeśli nie było bite to nie ma sensu konserwacja. Odpryski od kamieni podmalowac farbką i wszystko ma być okej
  9. wyciąga się sam wkład. Jednocześnie odradzam ściąganie wkładu tylko po to żeby sprawdzić czy są ogrzewane! Lepiej sprawdzić w kodach wyposażenia bądź dotknąć ręką po włączeniu ogrzewania szyby tak jak pisali koledzy ponieważ często te szkła przy ściąganiu lubią pękać jak ktoś jest nerwowy ;/
  10. silnik fantastyczny podobno nie do zajechania i bardzo podatny na kręcenie :> na początek ogarnij listwy na drzwiach, wywal drewno ze środka i zmień felgi ;]
  11. też mam taki Ja również taki mam więc już nie jest taki bardzo mało popularny ;]
  12. Panowie zaczynam walczyć z palemką Rozebrałem bagażnik i pomierzyłem napięcia, na kabelkach jest 4V. Czy to nie za mało do działania tego modułu? Jeśli tak to gdzie szukać winowajcy niskiego napięcia? update: po odłączeniu tego modułu napięcie we wtyczce wynosi 5V czyli pewno muszę zamówić nowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.