Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wertas2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki wielki za informacje, będę szukać coś na sw 220 taki miałem oryginalny.
  2. Spolszczenie myślę że dobre, bo wszystko działa perfekcyjnie, tylko z mapę muszę poprawić. Spróbuję jutro nagrać mapy bez przeróbki, najwyżej wywali spolszczenie. Ale będę miał pewność że to wina map.
  3. W A3 ramka jest czarna dookoła ekranu z napisem na dole i chromowane pokretla.
  4. Sugerowałem się tematem na forum elektroda: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2586710.html Widocznie musiałem źle to podmienić. Dziękuję za pomoc :)
  5. Witam. Mam problem z RNS-E LED w Audi A3 2012r. Wgrałem spolszczenie, poszło bez problemu . Mapy przerobiłem żeby nie usunęło mi spolszczenia. Nagrałem płytę z mapa 2017r. nagrywarką Pioneer DVR-109 i po włożeniu płyty, nawigacja się włącza. Mapa się pokazuje ale nie można ustawić celu trasy. Nie da się nic wpisać. Po wybraniu celu trasy z zapisanych wcześniej celów, normalnie oblicza trasę i nawiguje bez lektora. Lektor też nic nie mówi, po zmianie języka w ustawieniach np: na niemiecki dalej to samo. Czy macie jakieś pomysły? Czy to wina spolszczenia czy mapy? Pozdrawiam
  6. W poniedziałek będę przyglądał się podciśnieniu i ruchom sztangi no i termostat również słaby.
  7. Witam Prośba kolegi o sprawdzenie logów w Audi A3 ASZ 130 skrzynia manualna, w samochodzie występują problemy z turbiną (duża turbo dziura). Brak błędów na sterowniku silnika. Z góry dziękuję Tomasz Statyczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80772.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80773.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80774.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80775.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80776.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80777.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80778.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80779.html Dynamiczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80780.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80782.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80783.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80784.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80785.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80786.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80787.html BS: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80789.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80791.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_80793.html
  8. Już się poprawiam Statyczne: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52649.html Dynamiczne: Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52635.html
  9. Kolega kupił Golfa 4 kod silnika ALH 90PS ciężko mu zapala i z mocą coś nie tak, błędów żadnych nie wykryło, mam prośbę aby zerknąć na te logi i powiedzieć coś więcej o stanie tego auta. Z góry dziękuję. Statyczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52615.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52617.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52618.htm Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52616.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52619.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52614.html BS : Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52627.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52625.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52628.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52626.html Dynamiczne : Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52630.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52629.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52634.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52633.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52632.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52631.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tomek.musiol1990_52635.html
  10. Witam wszystkich forumowiczów. Jestem zadowolonym posiadaczem Audi A4 TDI 75KM 1999

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.