Treść opublikowana przez Norbunio
-
Strumienica w A4 1.8TQ - ma to sens?
Hello Chcialbym wymienic katalizator na strumienice, ale ktos ostatnio mi powiedzial ze w turbo moga byc problemy... prawda to? Katalizator jest jzu przypchany dlatego chce sie podjac takiej operacji.
-
Swiatla na tyl do A4 B5-ktos slyszal...?
no te dwie propozycje sa bomba, wlasnie o nich myslalem a jak to maja byc te niby krysztaly to juz w ogole:) przod juz wymienilem na soczewki+ringi i jest o wiele lepiej, teraz wymienic przod i bedzie ladnie:) dzieki pozdro
-
Swiatla na tyl do A4 B5-ktos slyszal...?
Hello Planuje zmienic swiatla z tylu w mojej niuni... Kolega opowiadal mi ze kiedys w bmw widzial piekne swiatla ktore nazwal "krysztaly" hehe cokolwiek to znaczy podobno wyglada bardzo ladnie, nie szukam lamp ala lexus bo to nie w moim guscie,ma byc skromnie ale zeby zmiany byly zauwazalne... glownie chcialbym sie dowiedziec/zobaczyc jak wygladaja te "krysztaly" no nie wiem moze ktos z was bedzie wiedzial o co chodzi:)) z gory dziekuje za pomoc pozdro
-
Sprezyny tylnie do A4 1.8T Quattro-pilne
ok, mam juz namiar, kolega z forum chce sprzedac i poki co wszystko wskazuje na to ze ma to czego szukam, dzieki pozdro
-
Sprezyny tylnie do A4 1.8T Quattro-pilne
Pekla mi tylnia sprezyna w A4 1.8T quattro, zawieszenie jest nizsze od pozostalych ,a mory KW a sprezyny chyba HR w kazdym razie czerwone. Gdzie moge dostac jakies sprezyny, w jakich cenach, najlepiej uzywane. Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc Pozdrawiam
-
A4 1.8T Quattro - Filtr stozkowy - jak to zrobic?
z tym ze carbonio jest pewnie drogi?
-
A4 1.8T Quattro - Filtr stozkowy - jak to zrobic?
uuu to kiepsko, tak wlasnie myslalem ze z montazem bedzie niezla zabawa co oznacza dodatkowe koszta:( w sumie stozek chcialbym tylko po to zeby slyszec jak turbo ssie, no ale nic chyba wkladke zamowie. a jak Bov'a robic to gdzie? wiem ze sa z tym czasami problemy, no ale jakbym sie zdecydowal to jest gdzies jakis garaz ktory to zrobi i wyreguluje odpowiednio? Pozdro dzieki
-
A4 1.8T Quattro - Filtr stozkowy - jak to zrobic?
Hello Czy instalowal juz ktos stozek do 1.8T? Nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi co zrobic z sensorami. Czy instalujac stozek trzeba sie pozbyc obudowy po starym filtrze czy stozek wyladuje pod nia? Glownie chce zainstalowac stozek zeby slyszec jak zasysa turbo. Co prawda nie jestem pewien czy to rozwiazanie pozwoli mi uslyszec zassysanie suszary, wszelkie uwagi mile widziane:) Pozdro
-
A4 1.8T Quattro - Chip a spalanie
dzieki [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-02, 23:55 ] przed korzystaniem z forum wypada się przedstawić w Newbie :twisted:
-
A4 1.8T Quattro - Chip a spalanie
Hello Jestem szczesliwym posiadaczem A4 1.8TQ z 1996r, na licznik mam nabite 220tys, cisnienie oleju oraz turbiny jest idealne. Chcialbym sobie go schipowac w VTG, czy ktos na forum chipowal juz taki model jak moj? glownie chodzi mi o spalanie, czy bedzie duzo wieksze, obcenie samochod w miescie pali mi 11-12 litrow paliwa. Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi.