Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbunio

  1. Witam, Może ktoś orientuje się co oznaczają pojęcia Piggies Downpipes Catback - katalizator? Vibrant catback Muffler - końcowy ? Straight pipes - pełny przelot ? Turboback Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  2. No muszę przyznac ze wyglada niewąsko:) Nice and clean, piękna ! Gratuluje
  3. ok dzięki za info, dokopalem się też danych że 3.0 w automacie ma jakieś 8.9 do 100km/h - to niezbyt dobry wynik. No ale coś za coś, chociaż ciężko byłoby się wytłumaczyc kolegom że jakiś tylko zwirusowany klekot mnie objechał z modów zrobiłbym tylko wydech, takie V6 musi fajnie grzmiec:) chociaz z drugiej strony nie jest to maly wydatek a przyrost niewiadomo czy odczuwalny. Osobiście jestem i tak za doladowanym motorem. reasumując dobry, wygodny wózek do miasta. UZUPEŁNIJ PROFIL
  4. już kupiłem 520xl + president florida i mi tez sieja hidy. Wymiana przetwornic zalatwi sprawę, przekładałem przetwornice od kolegi i wszystko smiga aż miło. Hidy kupowałem jak były jeszcze po 450 zł najtansze, teraz najtansze sa po 170 a w dodatku lepsze bo nie sieja po cb:) Co za dziadostwo, na szczescie nowa bryka bedzie juz bez hidow tylko ori xenon
  5. Koledzy chcę kupic CB. Kolega polecił mi CB jak w temacie i antenę President Florida-antena ma byc jak najkrótsza a dobra, nie hce długiego bata. Ktoś ma doświadczenia odnośnie tego zestawu?
  6. Witam, Brat nosi się z zamiarem kupna A4 2003r 3.0 V6 Quattro automat. Wszystko jest super, jedyne wątpliwości mamy co do skrzyni automatycznej-jak to jest w A4? Trzeba się jej bac czy można spac spokojnie ? Nasze wątpliwości biorą się stąd że żaden z nas zawsze miał manual. Auto będzie służyło do jazdy po mieści, bez większych szaleństw. Jeżeli ktoś ma doświadczenia co do spalania tego modelu proszę o info-ta kwestia nie jest priorytetowa ale spalanie rzędu 20l w mieście pewnie przyczyni się do wyboru 1.8TQ:) Proszę również o info czy w jakiś sposób można podnieśc moc tego modelu. Układ wydechowy coś da? Mody też nie są sprawą priorytetową lecz chcielibyśmy wiedziec na zaś. Wiemy że 1.8 T można bardziej dłubnąc i będzie latała równie dobrze, lecz póki co mocno się zastanawiamy nad 3.0 quattro bo to też super bryka;) p.s. długo mnie nie tu nie było ale niebawem szykuje się zmiana z A3 na A4/S4 Jeszcze tylko pare miesięcy... Pozdrawiam wszystkich
  7. ee to spooko uspokoiles mnie troche. dzis zmieniam zarowy:) mialbym prosbe... moglbys wlaczyc swiatla i przystawic reke do lampy i zobaczyc czy tez jest takie duze cieplo? pozdawiam
  8. no jak to w zyciu... ehhh no ale mam nadzieje ze po zmianie zarowek powiekszanie sie "wady" ustapi, bo poki co jest to niemalze niezauwazalne.
  9. firmy sonar?bo ringi sa w sumie rozne FK, sonar i jeszcze jakies tam... a jakie masz zarowki?
  10. no niezla kicha nie moge przez to spac:/ o tyle fajnie ze to sa ringi ale minol jeden miech i juz sie uszkodzily, mozliwe ze te philips vision+ maja wieksza temperature:/
  11. Ponad miesiac temu kupilem nowe lampy ad a4 na przod, mianowicie ringi firmy sonar, niedawno wlozylem zarowki philips viosn plus i zauwazylem ze na "szkle"(chodzi o szklo oslaniajace reflektor) ktore jest plastikowe zrobil sie babelek, wyglada to jakby to szkielko sie wypalalo:9 nie wiem czy to do tych zarowek philipsa czy nie, ogolnie jak przystawie reke do reflektora to po kilku sekundach zaczyna mnie parzyc:/ da rade dokupic takie szkolo w razie potrzeby?na seryjnych zarowkach tez sie wszystko dosc mocno nagrzewa:( mysle zeby zmienic zarowki na jakies standardowe 55W z niebieskim odcieniem i juz bez zadnego +50% pozdrawiam
  12. hola hola:)), zjezdzilem juz cale miasto i nigdzie nikt nie ma:( moga mi to wygiac na goraco ale pewnie powstana jakies fałdy co nie bardzo mi sie podoba:/
  13. hmmm warsztatow to jest kilkanascie chyba ale zaden nie ma gietarki do rur i tu tkwi problem bo rurke ta trzeba nagiac i nie ma kto tego zrobic, rurke mam gdzie kupic ale nie mam gdzie nagiac:/ pomyslalem ze moze ktos z forumowiczow juz to robil i moglby mi cos takiego zamowic...
  14. Witam z imitacji zrezygnuje, potrzebuje specjalnie wygietej rurki 2,5" prawdopodbnie, ale tego nie ma w moim miescie wiec pomyslalem ze ktos moze mi da namiary na zaprzyjazniony warsztat badz miejsce gdzie moge to zamowic.
  15. Szukam warsztatu badz kogos kto moglby mi sprzedac rurke ktora bede mogl wmontowac zamiast kata.Problem moj polega na tym ze jestem z Radomia a nikt u mnie nie ma doginarki:( Czy ktos z forumowiczow moglby mi cos takiego gdzies zamowic,podac namiary na warszat gdzie moglbym cos takiego zamowic i odebrac przez poczte? Pozdrawiam
  16. no racja, kurcze nie pomyslalem ze gdzies moze byc schemat, spierdzielilem sprawe i to dosc powaznie.pozdro
  17. Witam! Wczoraj podczas montazu ramek wokol zegarow przy demontazu szybki,troszke ja nadlamalem i bardzo szpeci:(( nie wie ktos gdzie mozna kupic sama szybke badz caly zegar dosc tanio? oprocz allegro:) pozdrawiam
  18. dzis kupilem philips viosn plus +50% - po weekendzie dam odpowiedz jak swieca. cena 40 zl kupilem bo byla jakas okazja. pozdro
  19. Kupilem lampy ringi+soczewka, chcialbym zmienic zarowki na takie o mniejszej mocy,obecnie sa 100W i przy tych prawdopodbnie uszkodze sobie reflektory.Poszukuje zarowek o mocy 55W najlepiej cos w odcieniu niebieski/fioletowym z wiekszym promieniem swiecenia. Nie moga swiecic na zolto jak standardowe zarowki. Uzywa ktos z was zarowek osram lub philips, jezeli tak to jakich i czy daja duzo swiatla?Ostatnio sprawdzalem jakies za 50 zl niemieckiej firmy i szlo sie przez nie zabic-nic nie oswietlaly drogi:( Pozdrawiam
  20. hello ja chce zmienic katalizator na 2.5" rurke z kwasowki, bylem w hurtowni i tam 2.5" rurka ma jakies 76mm-to chyba za duzo, moglby ktos podac jakie wymiary w cm lub mm powinna miec taka rurka wewnatrz badz na zewnatrz? czy jezeli zainstaluje delikatnie wiekszej srednicy to bedzie mialo ujemny wplyw na jazde?
  21. hello pytanie troszke banalne ale gdzie najlepiej i najtaniej kupic taka rurke, szukac w zakladach ktore zajmuja sie metalami czy bardziej w zakladzie z tlumikami? z postow wyczytalem ze rurka musi byc wygieta... ta operacja jest jakos super trudna czy kazdy kto ma jakas wyginarke to zrobi? pozdroo
  22. Poziek : nie bardzo rozumiem pytanie, ale sprobuje odpowiedziec:) podcisnienie mam kiedy silnik pracuje na wolnych obrotach , rowniez jak jade powoli i nie wgniatam gazu , nastepnie jak cisne troche gazu rosnie a jak na maxa to mam 0.6 bara czyli prawidlowo... zastanawia mnie czy to -4 to zle czy to nromalne zjawisko... pozdro
  23. Siema mam wskaznik doladowania turbo w A4 1.8T i na wolnych obrotach pokazuje mi -4 a jak go cisne to normalnie laduje na 0.6... co to oznacza, jakas awaria, czy raczej normalne zjawisko? Pozdro
  24. ok ale cena tez niezla... da rade to zrobic w polsce na zamowienie taniej badz kupic gdzies? pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.