Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czartownis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No na takiego forumowego wymiatacza czekałem - nic nie wnosi do dyskusji a 1 więcej pościk jest. Po dłuższym użytkowaniu autka z awarią okazało się, że to nie dyferencjał tylko po prostu łozysko koła tylnego - w moim przypadku prawe. Doszedłem do tego na krętej drodze lewe zakręty cicho a prawe mocno głośniej. Co do kontrolki - płyn sprawdzałem i było ok. Mam z tyłu zużyte klocki hamulcowe - tzn miałem Przy okzaji wyszła jeszcze jedna usterka. Pękł mi pierścień od ABSu i teraz mi tryta jak hamuję przy 20km/h
  2. Witam. Mam pytanie do kogoś kto mocno grzebie się w układzie napędowym naszych maszynek. Zmieniłem opony na letnie - w marcu nie teraz Sęk w tym że różnica na bieżniku między tyłem a przodem jakaś tam była bo opony miałem od poprzedniego samochodu który miał napęd na przód. różnicy było max 1-1.5mm i teraz co sie dzieje. Ano samochodzik zaczął głośniej jeździć (to wina bieżnika) Ale z tyłu zacząłem słyszeć taki dziwny dźwięk jakby zębatka chodząca z dużym oporem. No i od kilku dni przy ostrym zakręcie branym z kosmiczną prędkością 10-20km/h zaczyna mi świecić kontrolka na kompie o taka (!) na czerwono i sobie piszczy. Piknie tak 3 razy i gaśnie po zakończeniu zakrętu. Czasem dzieje się tak gdy zjadę z krawężnika lub gdy pod takowy podjeżdżam. I teraz moje pytanie: Czy mój samochód jest taki mądry i ma gdzieś czujnik, który mówi mu że układ napędowy jest poddany zbyt dużym naprężeniom? Już mam zamówione nowe laczki więc nie piszcie mi, że mam zmienić opony Bardziej zastanawia mnie to czy jest taki czujnik. A druga sprawa czy między napędem na przód a na tył nie ma w quattro jakiegoś międzyosiowego mechanizmu różnicowego?
  3. znaczy się, że jak wyje to nie mam się co łudzić, że to za mało płynu - tylko mam ciułać na pompkę? i jak chcę orginał to 650zł nie miała baba kłopotu kupiła se auto
  4. Siemanko od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 96 i mam nadzieję znaleźć tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.