Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Nie mogłem się powstrzymać: "Rajd Monte Carlo. Robert Kubica znowu świetnie WYPADŁ!" :decayed:
  2. Brynia miała do niego słabość.. Nie ona jedna, nie ona jedna
  3. Podobno wszystkie ode mnie uciekają jak jestem nawalony i zdejmuję tshirta
  4. szkoda, ze nie pojechał tego zakrętu szerzej, bez cięcia. No ale co zrobić.
  5. To jest główne ale do niego i nie mozna się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jak popatrzysz na filmik gdzie wylatuje z trasy to naprawdę wygląda to niewinnie i z zaskoczenia...moim zdaniem czysty pech, że przód odpłynął. Co nie zmienia fatu, że wcześniej miał momenty ewidentnego przepałowania. A takie sytuacje trzeba umieć rozróżnić i nie wrzucac do jednoego wora jak nasze nieomylne media...
  6. To był lód ---------- Post dopisany at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ---------- Był taki gość Jaroszewicz, który wygrywał już dla PL odcinki w RSMS
  7. Też masz zakaz? musiałem czymś podpaść, ale pytanie czym jak mnie jeszcze w Bukowinie nie było a za wszystkie kupione gadżety robiłem Jarkowi przelewy na czas... :decayed::grin: Miron strasznie po Tobie jeździ na ZK...nie wiem co go ugryzło Pewnie dlatego Cie na liście nie ma
  8. Jego nie będzie ale powiem Ci, że trochę schudłem
  9. No przydało by się ja już mam 3 Bukowiny za sobą i kolejnej nie odpuszczę :naughty: to tak jak ja a z toba jeszcze przyjemnosci nie mialem http://cdn.crushable.com/files/2012/10/ryan-gosling-locker-room.gif
  10. No widzę, że szykują się powroty do stanu kawalerskiego Zbłądziliście
  11. Wszyscy się czepiają mojego sweterka...
  12. Kurcze to ja chociaż się na nogach trzymałem:grin: No ja pamiętam co innego.
  13. Do Justynki to się Panowie szlachta do kolejki ustawta
  14. Mnie pilnowała ruda z baru Sent from my телефон Żastina ?
  15. A Marcina nikt nie pilnował ? :naughty:
  16. Tyś sam chodził zawiany jak baca na polu
  17. o Poziu ogrier tylko, żebyś nie padł przy obiedzie tak jak ostatnio Ci Spanky ululał Plotki
  18. Phi sztafetę se robią, cienkie bolki
  19. Nie zamierzam Tylko pamiętaj, że jak chcesz jechać do BT to uważaj na małe dzieci, żebyś im krzywdy nie zrobił i nie obijaj się o ludzi.
  20. Sam to Ty se możesz ubić muchę w kiblu
  21. Jeeebana nawet miała niezłą prędkość przelotową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.