Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Naprawdę nie widzę powodu wchodzić z Tobą w jakakolwiek dyskusję na ten temat.
  2. każdy kiedyś zaczyna ja byłem dopiero 3 razy :decayed: przed pierwszym wyjazdem mnie straszyli że świeżak kupuje vódę itp. :grin: Nic się nie zmieniło "Stara gwardia" powinna tego bardziej pilnować Nie używaj takich zwrotów bo zaraz się tu Wladi uaktywni...
  3. każdy kiedyś zaczyna ja byłem dopiero 3 razy :decayed: przed pierwszym wyjazdem mnie straszyli że świeżak kupuje vódę itp. :grin: Nic się nie zmieniło
  4. nie ma szans.Powiedział,że wiecej nie zniesie towarzystwa Wladiego :polew::polew::polew:
  5. Bliżej bemowa to Ono.
  6. Moim zdaniem ktoś tutaj się nabija i nas wkręca...
  7. Ja też, właśnie wyruszam.
  8. No w Bukowinie w czwartek bardzo ładny przykład dawał. Wzorowy
  9. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Uuuuu porsza ? Nie sądziłem, że jesteś JUŻ na tym etapie... Nie odmawiam rozsądku i logiki jeśli mówimy o porshhhha... Serio, serio.
  10. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    To 100k o których napisałem to takie luźne stwierdzenie. 100 czy 200 to już naprawdę żadna różnica...
  11. TORWAR BITCHES PARTY :kox:
  12. Ano. Nie na tyle groźnie co by auta Ci nie podebrali z parkinga
  13. ?? Możesz jakiegoś linka do tej psikawki podesłać ? Bo po tych cyfrach dojść nie mogę co to takiego ?
  14. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Znam bajka. Na d*pach razem nie byliśmy bo nie zasłużył ale znam jego upodobania. Bajk to taki gość co czasami lubi zabawić z butelką sziwajsa 12-to letniego a czasami z torbą proszku 12 gramów shitu 12 tygodniowego. Czem chata bogata. Jako jego dobry ziom doradzam BMW M3, ale on chce AWD. Myślę AWD i na dzień dzisiejszy nic poza RS6 nie przychodzi mi do głowy, Czy bajk lubi eksperymentować ? Szczerze ? Przy 100k zł. nie ma sensu tego robić. Po prostu znaleźć egzemplarz, który mi odpowiada i heja, Pojechać do Sportmila albo Rogala, zrobić softa i przez 2 lata cieszyć się niezawodnością i 95% opierdalania fur na warszawskich ulicach, As simple as that dude !
  15. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Uuu...
  16. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Wszyscy teraz idą w BMW. E92 M3. End of story. ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- edit:
  17. Zakochać się w lustrach ?
  18. Ale na Torwarze dzisiaj Norbi jedzie z koksem i cielęcinkami
  19. Przed kompem, przy browarze. Dzisiaj spocik luksus co nie Norbiak ?
  20. Znamy, zagadaj do usera Adamoo.
  21. Pewnie i ja zawitam Pucować się dziewczyny , Kto się wybiera jutro ???? My z Norbim jak zwykle jutro Torwar Potwierdzam. Dodatkowo przejażdżki RS-em za free, nie jak do tej pory za pińcet euro. Dokładnie ! Jak sprzedawałem siwka to też ludzików woziłem, do tej pory ani złotówki od kilku delikwentów. Ale odsetki rosną
  22. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Kto bogatemu zabroni
  23. Pewnie i ja zawitam Pucować się dziewczyny , Kto się wybiera jutro ???? My z Norbim jak zwykle jutro Torwar
  24. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    PPPPPPrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrffffffffffffffffffffffffffffffffffff A co w tym śmiesznego ? Zawsze jak gadaliśmy to wydawało mi się, ze lubisz performance. Czy Leon dostarcza Ci wrażeń ? Czy po prostu takiej fury jeszcze nie miałeś i chciałeś sprawdzić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.