Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Fajnie, cieszę się, zę jest odzew od Was
  2. poziek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Stodoła, kurfa pole cokolwiek żeby auto postawić. Widzieliby mnie raz na dwa tygodnie w bezdeszczowe dni. Sobota lub niedziela. No i kasę też wypłacam i to bez dyskusji.
  3. poziek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A mamy kogoś z klubu kto mieszka niedaleko lotniska ?
  4. poziek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A co to jest JW ? Jakieś wojsko ?
  5. poziek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Witam Państwa Mam sprawę. Poszukuję garażu, parkingu strzeżonego, kawałka ogrodzonego pola żeby ze spokojem postawić samochód. Może być na okres od kwietnia do października lub cały rok - sprawa do dogadania. Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, ktokolwiek jest obszarnikiem blisko lotniska na Ułężu proszę o jakieś info
  6. Chronologicznie lecą podziękowania dla: Cuberka za odebranie ze stacji, dobrą kawkę i drogę do Stasindy Flyerowi, że pozwolił mi założyć swoją obrączkę co następnego dnia pozwoliło mi zatańczyć z jego żoną Sławkowi, że uspokajał "dwóch tenorów" co śpiewali everybady tańczy dla mnie a także, że odprowadził mnie do pokoju w czwartek Hugowi za to, że od ręki zmienił nicka Młodemu z drogi na bankomat - aczkolwiek będę wytrwale działał aby zminieć jeszcze raz na "Bilon". Tutaj jeszcze taka anegdotka. Dzwonię do Prezesa, żeby zmienić nick Młodemu ale Prezes nie odbiera...dzwonię drugi raz - ma zajęte...dzwonię trzeci raz - nie odbiera... No to piszę smsa: Jestem trzeźwy. Za 5 minut oddzwonił :polew::polew: Ekipie ze Śląska za mini imprezkę z szyderą Panu Bogu za to, że wkońcu pomiętam fajerwerki Alvaro za Olę. W sumie tyle wytarczy napisać, jędrna z niej kobiałka Suliemu za Iskierkę. Patrz wyżej Mariuszowizgierz za pogaduchy w Mordorze Kokosowi za ojcowską cierpliwość. Spankyemu za to, że zrobił kleksa. Inaczej tłok by się zatarł i by biedny płakał Raggamanowi i Nosferowi za posiadówę sobotnią No i za biosterol :grin: I żeby nie było za luźno WuRCowi za cytrynówkę i że przyjechał Jarkowi za wspólne zamknięcie imprezy sobotniej Dziadkowi i Babci za drogę powrotną do domu Miało być do Krakowa a wyszedłem praktycznie pod drzwiami domu Dzięki raz jeszcze Reasumując - nie wiem czemu wszyscy tak tymi fajerwerkami się jarają
  7. A co powiesz na to, że Mironowi podobają się żółte króliki ?
  8. Kicha jak nie wiem co...
  9. Idealne fele do Hondy. Na audi wyglądają tak jak Doda po kursiesavoir vivru
  10. Jechalismy 2 lata temu na Bukowine to nie mogłem sie nadziwic , ze taki stary , taki brzydki a jednak se dziewuche znalazł ... Moim zdaniem zaimponował jej intelektem. Aaaalbo wielkim pytongiem. Na bank jedno z tych dwóch.
  11. Nie wiem czy można było wybrać bardziej obleśne fele... Ale rozumiem zamiar. Tak oszpecą to piękne auto, że złodzieje już się nawet za nim nie obejrzą
  12. Czy jest sens płacić więcej za te spawane lacze ?
  13. Chyba w rublach
  14. Dam 2k.
  15. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Oj tam, oj tam
  16. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Oj tam, wszyscy wiemy, że bajk to
  17. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Nareszcie - powoli miałem dość całowania po rękach Tak to już jest w tym lansiarskim towarzystwie
  18. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Jak zobaczę te Volki u Ciebie... To w końcu podam Ci po męsku rękę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.