Treść opublikowana przez poziek
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Musisz mieć malutkie orzeszki Fura zwyczajna z podróbkami alu. Podobno opony też nalewki. A do navi dorzucała się kochanka* Mirona *) siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
to kiedy można podjechac do CIebie na montaz???!!!??? Jak na razie taki mod pozostanie tylko w audi Siemiana oraz moim;) oczywiście jeżeli zebrała by się odpowiednia liczba chętnych, rozważymy takie masowe rezanie;) Pierdolnąłbym se takie coś w mojej coupe quattro. Czyli jest nas już 2
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Słyszałem, że siemian łyka jakieś ukraińskie środki na odchudzanie zwierząt
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No to w Twoim przypadku dzień jak codzień no tak ale to jeszcze musiałbym wozić Twoją kukłe na prawym fotelu Jeżeli jarają Cie ponad stu kilogramowi faceci po trzydziestce z wiecznym zarostem na gębie (piszę o sobie) to płynną z tego giejowskie wnioski...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dlatego, że tył jest bardzo lekki a w zakręcie gdy masz odciążony tył i wciskasz hebel to blokuje tylne koła. Walczę z tym już od dłuższego czasu, znacznie poprawiło się hamowanie po tym jak obniżyłem tył tak jak ostatnio i musę jeszcze z pół centymetra obniżyć. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest montaż korektora siły hamowania i ustawienie tego w kabinie. W przeciwnym razie hamowanie tylko na wprost jest możliwe o czym Ci mówiłem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No to w Twoim przypadku dzień jak codzień
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem o jednym i o drugim Spina było widać z parkingu
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej będzie jak nie będziesz jadł w ciągu dnia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
My bez kasku.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówiłem Torwar ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
9-16 :wink:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież napisałem, że pojexdzimy razem. Ty na prawym ja za kierą i na zmianę. Przyjedź. Clio seria, z dobrym zawiasem i wybebeszone.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wróbel już się wycofał z treningów. Teraz jest to: Track Day Nie upalamm evo tylko clio sporta Ale wiele cywilnych evo operdalam bez mydła 25. TRACKDAY.ORG.PL- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
f*ck, w piątek sprzedałem swoją zdzirę. http://s24.postimg.org/wmvs4t3mp/image.jpg Chyba, że wypożyczysz mi swoją strzałę. Przyjedź, pojeździmy na zmianę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
22.09 Ułeż- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zagadaj to usera: ono Bardzo towarzyski a w sobotę to już wybitnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojechał ale softy nie zrobił, turbo przeładowuje, ma ogarnąć sprawę i wrócić.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zadzwoń, przedstaw się, powiedz jaka jest sytuacja i poproś o znalezienie okienka.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TZN. ile czekać ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dizel ? Po co tam jak można u Rogala ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam fajnego Clio Sporta gdybyś chciał. Trochę porysowany ale ma dwa fotele kubełkowe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co tu robisz zmywaku z Irlandii ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wierz mi nikt nie chce się z Tobą widzieć- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.