Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. To na jakiej oponie Ty jeździsz te pojeżdżawki ?
  2. W temacie ruszenia się tematu wciąż temat się rozpędza.
  3. Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/ zawsze coś w weekend się dzieje. A mogłem Cię uprzedzić, tylko sie zlitowałem. Wiem, ze ostatnio masz gorszy humor
  4. Najdroższe ! Jak już będziesz miał zgodę to daj znać, to wszystko Ci powiem
  5. Żona miała Ci przekazać... widocznie znowu nie chce Cie puścić na bibę z kumplami...
  6. Przemysław jak to ? To Ty o niczym nie wiesz ?
  7. Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/ zawsze coś w weekend się dzieje.
  8. A na jakim doładowaniu obecnie jeździsz ?
  9. A na tej próbie to w ogóle turbo Ci się napompowało ? Z taką lochą jeździłbym na jakieś szybsze trackdaye gdzie można faktycznie wykorzystać potencjał auta.
  10. A to bieda. Ale hardware daje nadzieję. 3mam kciuki
  11. Fajne mody ! Jakie czasy ten siwek kręci na 1/4 ? 1540kg nigdy nie będzie konkurencyjne niestety ale graty, że chcesz się bawić w skręcanie
  12. Gwint z regulacją siły odbicia to właśnie najlepsza opcja do 20".
  13. Z racji wieku Mirka, prostaty i już trzeciej sztucznej szczęki - pojeździ on na tym zawiasie do końca wakacji a potem powrót do serii.
  14. Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW Wiem wiem, ale że byłem w dresiku właśnie, to się tam nie pchałem, bo tam sama Yntelygencja tylko... Podoba mi się Twoje rozumowanie
  15. Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW
  16. Tutaj: KRASNOBRODZKA RACING
  17. synek... Jakiś grubszy cfaniak ?
  18. Spot zaraz rusza i u mnie Na Torwarze rozpalam właśnie gryla
  19. poziek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzisiaj znalazłem i musiałem się z Wami podzielić: Otwarcie pierwszego McDonalda w Radomiu w 1994 roku! - PUDELEK.TV
  20. Stęsknić się to mogłęm jedynie za Twoim cudownym uśmiechem !
  21. Everybady leje na wladiego
  22. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Zimą 8B coupe quattro
  23. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Zobaczysz jak podjadę na rezanie nadkoli Track Day W sumie to możesz mnie na liście znaleźć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.