Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zespól na wesele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdybyś brał pod uwagę dj-a to polecam DJ-a Hiszpana.

Opublikowano

Figo Fagot. Fajna nute weselna maja :thumbup1:

Opublikowano

wynajmij sobie Weekend :wink:

Opublikowano

Mój znajomy ma fajny zespół ale z mazowsza:kwasny:

Dobrze grają i piją pod koniec imprezy na umór:decayed:

Opublikowano

Zespoły na wesele , woj. lubelskie

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

albo U2 z Bono :naughty::kox:

Opublikowano

Krzysiek mogę Ci polecić R.E.MEDIUM z Kraśnika. Grali u mnie na weselu,goście jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo sympatyczny skład zespołu, graja muzykę naprawdę dla każdego i potrafią zachęcić do zabawy. Grali kilka wesel w okolicach Niedrzwicy, może o nich słyszałeś. Jakbyś chciał jakiś kontakt do nich to wal na pw.

Opublikowano

Byłem na weselu, grała kapela Weselny Klimat.

Chłopaki z lubelskiego.

Tu masz konto wokalisty : http://a4-klub.pl/members/mrogal-14743/

Dla forum daje zniżki.

Opublikowano
Byłem na weselu, grała kapela Weselny Klimat.

Chłopaki z lubelskiego.

Tu masz konto wokalisty : http://a4-klub.pl/members/mrogal-14743/

Dla forum daje zniżki.

Również polecam, kolega grał u znajomych na weselu :wink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Mój znajomy ma fajny zespół ale z mazowsza:kwasny:

Dobrze grają i piją pod koniec imprezy na umór:decayed:

Do mnie na wesele w lubelskim jechał zespół z dolnośląskiego. za***iście grali.....ale Poziowca nie pytajcie bo mało pamięta :polew:

Opublikowano

Dobry duet Hugo i Poziek.

Opublikowano
dzięki koledzy za info pozdrawiam....))))
jkabys chcial dobrego wodzireja to polecam http://tiny.pl/h2637 :thumbup1::thumbup1::thumbup1: w bani ma takie halo ludzie bedą w niebowzieci jego wystepami :hi:
Opublikowano

Mogę potwierdzić. Mrogala śpiew na moim weselu rozpiździł słuch wszystkim słuchaczkom i nie tylko słuch, a przy tym, co medik odpierniczał na parkiecie z czterema na raz, to wszystkie na sali gacie przez łeb ściągały. Takiego duetu nie znajdziesz nigdzie! Ceny na prawdę mają super dla ludzi z forum :hi:

Opublikowano
dzięki koledzy za info pozdrawiam....))))
jkabys chcial dobrego wodzireja to polecam http://tiny.pl/h2637 :thumbup1::thumbup1::thumbup1: w bani ma takie halo ludzie bedą w niebowzieci jego wystepami :hi:

mrogal wyjazdy na mazowsze ogarniesz?:naughty:Za rok planuje się hajtać:decayed:

Opublikowano
dzięki koledzy za info pozdrawiam....))))
jkabys chcial dobrego wodzireja to polecam http://tiny.pl/h2637 :thumbup1::thumbup1::thumbup1: w bani ma takie halo ludzie bedą w niebowzieci jego wystepami :hi:

mrogal wyjazdy na mazowsze ogarniesz?:naughty:Za rok planuje się hajtać:decayed:

zastanów się.. po co sobie życie pierdzielić :decayed:

Opublikowano
Za rok planuje się hajtać:decayed:

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.