Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie miałem życzenie Pojedziecie z męską prędkością to zobaczysz co to wiatrak a nie jakieś 150 mi tu wypisujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeżeli w miarę równo to wcale nie ma rewelacji z tym softem ECU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak RS kontra EX ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proste
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Przeczarnymandingochuuuj Serio serio.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skoro z rolki moja E8 klepała EX po wydechu i sofcie to ja nie wiem co zrobi RS z tego białego i otyłego ciapciaka Bajka :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też coś miałeś popsiutego wtedy Nie pierdul na siekierkach było lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To było przed softem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ślicznie się czyta te teksty Ja też se wytrzepie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wtedy qfatrówką podjadę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chętnie Was nagram jadąc z przodu:decayed: Buba ile długości przyjąłeś od Norbiego ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki kozak.... ze stodołą chce się ścigać od 8 i 9 dostaje baty
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Malik ile pali ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja teoria jest taka, że on już przyjechał takim zjebanym autem... ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- odwołuję !!!
-
Lancer EVO X
Masz wskaźnik doładowania ? Amerykańce opisywali, że dużo większy boost się pojawia po wymianie na tego FMICka
-
Lancer EVO X
Dobrego drivera:grin: Bajk się szkoly. We Kelczach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie jesteś VIPem Hi5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę z VAGiem więc jak coś to wpadaj
-
Lancer EVO X
Aaa to się jakoś prowadzi. No to tylko upalać
-
Lancer EVO X
Git. Stabilatory masz serię ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema stary przyjacielu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
O kurfa !- Lancer EVO X
Zabawne No to różnica będzie- Lancer EVO X
Jakie miałeś do tej pory ? - [B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!