Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę. To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza? Nie, po prostu rozpoznaję od razu pieniaczy. A Ty właśnie udowodniłeś, ze jesteś taką osobą.
  2. poziek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę.
  3. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  4. zmieniłeś ? CIOTA
  5. Widocznie jesteś nie do życia
  6. widocznie musisz wejść pod stół i się "postarać" o spełnienie prośby :gwizdanie: Wolę odstawić taki za***isty Zlot jak Ty to zrobiłeś i zaprosić wszystkich z klubu BMW :polew:
  7. Na tyle kropków i uciszeń co miałem to nigdy nie otwierałem drugiego konta. Ot taki drobny acz znaczący szczegół :gwizdanie:
  8. Na wyraźną prośbę jaką dostałem dodaję do listy jeszcze jedynego i najwspanialszego: Rezacza 2010 roku mister AndyegoN :kox: :kox:
  9. Kurde pytałem, prosiłem, wódkę stawiałem za każdego łba z tej listy żeby ich zbanowali a oni nadal na forum: mmcvał, mcm, marefel, HajRajd, mekaweli Ostrzeżenie za wyzywanie od "łbów" i celowe przekręcanie nicków.
  10. :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Dorósł
  11. DOKŁADNIE - od kilku lat o to walczę ale nikt poza nami nie podziela tego zdania Ależ bym w końcu napisał Prezesowi co do niego czuję :naughty: :naughty:
  12. Problem polega na tym, że ów jegomość aby to ładnie wyglądało mógł pokasować niechciane PW i wtedy zrobić PrintScr :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:21_________________________________________________ To jedyne rozwiązanie
  13. Z 2 konta ? Młody kontaktuj.
  14. Stary a właśnie, że będę sobie robił mega jaja z tego wątku i z Ciebie a wiesz dlaczego ? Bo założyłeś drugie konto (automatyczny ban na oba) tylko po to, żeby zrobić dymoszopkę. A mogłeś spokojnie tą sprawę wyjaśnić z adminem i prezesem. Wielu już takich było fachowców jak Ty. W zasadzie trol to dobre określenie jest dla Ciebie.
  15. Nigdy nie uwierzę w te słowa :kox: :kox: Ni c**ja zgłaszam to PW do moderatora za raggamańca !!!!!!!
  16. Kolego nie masz racji. Nikt z administracji nie ma możliwości wglądu w Twoja skrzynkę. I to już od dłuższego czasu.
  17. PW mogę sprawdzać wyłącznie ja :polew: :kox: :kox:
  18. http://tuba.pl/tubapl/1,105271,10530475,Duck_Sauce___Big_Bad_Wolf.html :kox: :kox:
  19. Do tego się już przyzwyczaiłem
  20. Jak wiesz to po co pytasz ? przecież kołku nie pytałem, tylko stwierdzałem fakt. czym chłopie ałdi!? Nic nie rozumiem ale wybacz, jestem blondynką
  21. Jak wiesz to po co pytasz ?
  22. Co tam Ojciec ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.