Treść opublikowana przez poziek
-
Spociki Łódzkie
Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę. To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza? Nie, po prostu rozpoznaję od razu pieniaczy. A Ty właśnie udowodniłeś, ze jesteś taką osobą.
-
Spociki Łódzkie
Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Co Ty gadasz ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmieniłeś ? CIOTA
-
Stresik przed ślubem ;)
Widocznie jesteś nie do życia
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
widocznie musisz wejść pod stół i się "postarać" o spełnienie prośby :gwizdanie: Wolę odstawić taki za***isty Zlot jak Ty to zrobiłeś i zaprosić wszystkich z klubu BMW :polew:
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Na tyle kropków i uciszeń co miałem to nigdy nie otwierałem drugiego konta. Ot taki drobny acz znaczący szczegół :gwizdanie:
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
F.iut
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Na wyraźną prośbę jaką dostałem dodaję do listy jeszcze jedynego i najwspanialszego: Rezacza 2010 roku mister AndyegoN :kox: :kox:
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Kurde pytałem, prosiłem, wódkę stawiałem za każdego łba z tej listy żeby ich zbanowali a oni nadal na forum: mmcvał, mcm, marefel, HajRajd, mekaweli Ostrzeżenie za wyzywanie od "łbów" i celowe przekręcanie nicków.
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Dorósł
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
DOKŁADNIE - od kilku lat o to walczę ale nikt poza nami nie podziela tego zdania Ależ bym w końcu napisał Prezesowi co do niego czuję :naughty: :naughty:
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Problem polega na tym, że ów jegomość aby to ładnie wyglądało mógł pokasować niechciane PW i wtedy zrobić PrintScr :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:21_________________________________________________ To jedyne rozwiązanie
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Z 2 konta ? Młody kontaktuj.
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Stary a właśnie, że będę sobie robił mega jaja z tego wątku i z Ciebie a wiesz dlaczego ? Bo założyłeś drugie konto (automatyczny ban na oba) tylko po to, żeby zrobić dymoszopkę. A mogłeś spokojnie tą sprawę wyjaśnić z adminem i prezesem. Wielu już takich było fachowców jak Ty. W zasadzie trol to dobre określenie jest dla Ciebie.
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Nigdy nie uwierzę w te słowa :kox: :kox: Ni c**ja zgłaszam to PW do moderatora za raggamańca !!!!!!!
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Kolego nie masz racji. Nikt z administracji nie ma możliwości wglądu w Twoja skrzynkę. I to już od dłuższego czasu.
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
PW mogę sprawdzać wyłącznie ja :polew: :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://tuba.pl/tubapl/1,105271,10530475,Duck_Sauce___Big_Bad_Wolf.html :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do tego się już przyzwyczaiłem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak wiesz to po co pytasz ? przecież kołku nie pytałem, tylko stwierdzałem fakt. czym chłopie ałdi!? Nic nie rozumiem ale wybacz, jestem blondynką- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak wiesz to po co pytasz ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tam Ojciec ? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.