Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seba_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seba_A4

  1. Kowi87 w nocy to te paski diodowe świeca aż za mocno założyłem pod tylnym siedzeniem pasek z około 15 Led-ów i powiem Ci ze elegancko to widać. Pytasz czy coś dłubałem , a wiec przy lampce co jest od podświetlenia nóg (z przodu) wyjąłem żarówkę i w to miejsce tam wlutowałem 2 przewody które poprowadziłem w progu aż do tylnego siedzenia i to wszystko , a resztę oświetlenia w aucie wymieniłem na LED-y z allegro i daje to naprawdę fajny efekt. Pozdrawiam
  2. Witam wszystkich, a co powiecie koledzy o takim czymś : w moim audi A4 b5 zamiast żarówek które świecą na nogi kiedy się otworzy drzwi przednie założyłem ledy z przodu po 3 diody a pod tylnymi siedzeniami przykleiłem tzw taśmę led która można kupić w każdym sklepie elektonicznym , połączyłem je przewodem który jest połączony z leadami przednimi i gdy otwieram drzwi przednie zapala się światło z przodu pod nogami i z tyłu. Efekt na fotkach poniżej. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7ab828e8b53bd48.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f11db5937e3455cc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/148f69f53a34757d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4a37fc4935c8dc3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a74d143eef8f659f.html
  3. ok koledzy dziś zrobię parę fotek to zamieszczę je na forum. Pozdrawiam [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 10:28_________________________________________________Witam zamieszczam fotki mojego silnika z instalacja o której pisałem: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e31c69621ead36fa.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa889c6cf0ae1a85.html
  4. juby_p jeżeli będę wiedział jak wygląda ten czujnik temperatury to zrobię fotki, ale jak na razie to jestem ciemny w tych sprawach
  5. Instalacja gazowa jest firmy ZENIT z lubrifikatorem. Nie wiem czy jest to dobra firma , ale między jeżdżeniem na gazie, a na paliwie jest bardzo duża różnica, niektórzy na forum piszą ze nie odczuwają różnicy jazdy na gazie ( ja tylko odczuwam różnice w kieszeni, bo wiadomo gaz jest dużo tańszy od benzyny ).
  6. chodzi o to ze filtry wymieniłem i to nic nie pomogło , a dzieje się to od kąt założyłem gaz (najczęściej w lato kiedy są wysokie temp. na dworze ) . Dzwoniłem do jednego zakładu który od dawna zajmuje się instalacjami gazowymi i fachowiec stwierdził ze może za małe otwory wywiercił koleś który mi zakładał gaz w wtryskiwaczach czy czym tam ( nie znam się :> ). Po drugie jak na 150 Ps auto powinno mi więcej palić gazu ,a pali koło 8-9 na 100km na trasie a po mieście około 11-12.
  7. świece rok temu a najechałem na gazie około 28 tyś
  8. Witam i proszę o pomoc, a mianowicie: Posiadam Audi a4 B5 i od roku jeżdżę na instalacji gazowej sek. i kiedy przychodzi Lato i wysokie temp. to moje auto przy tych temp. i na włączonym gazie jak jadę w mieście i nie daj Boże w korkach , szaleje tzn. przerywa. Co jest z ta instalacja nie tak?? Dodam ze na paliwie chodzi ok
  9. Arturo fajne auto i fajna felga ale nie pochwaliłeś się jeszcze nim . Może byśmy się zmierzyli? :>
  10. Witam wszystkich Klubowiczów i proszę o radę, ponieważ mam do wymiany tylne łożyska w moim aucie Audi A4 B5 1.8T, a nie mam pojęcia jaką firmę wybrać. Niektórzy piszą że dobrą firmą jest SKF. Proszę o Pomoc. Ps. mam jeszcze jeden problem. Ponieważ jeżdżę Audi A4 1.8T 150 koników, ale gdzie dokładnie mogę sprawdzić jaki to jest wersja,bo z tego jak czytam to widzę ze jest kilka wersji w bogatszej i bardziej ubogiej wersji. Pozdrawiam Seba
  11. Witam wszystkich klubowiczów .Widzę że mało osób chcę tego spoci-ka w Piotrkowie, a tylu nas jest w tym mieście. Pozdrowionka
  12. Witam wszystkich klubowiczów mieszkam w Piotrkowie Tryb i użytkuje od ponad roku Audi A4 B4 1.8T .Ostatnio mam małe problemy z autem, dlatego postanowiłem zarejestrować się i dowiedzieć więcej o moim aucie Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.