Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luka_rm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luka_rm

  1. moze i forum VW Golf najwieksze ale przegladajac wszystkie fora z zadowoleniem moge powiedziec ze nasze ma najladniejsza szate graficzna, jest przejrzyste i bardzo czytelne, poprostu mile dla oka z duza zawartoscia informacji, dla chlopakow robiacych dobra robote czapki z glow
  2. teraz kojarze! minelismy sie na gorze w drzwiach! kurde szkoda ze s nie poznalismy
  3. faktycznie :polew:juz zmieniam:)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:26_________________________________________________ z klubowymi ramkami ale czarny:) ja bylem 11:30-13:00, jak wtedy widziales to ja:)
  4. Byłeś dziś u Rogala ? tak bylem,pytalem o styczen, mowi ze juz ful ale moze mu sie uda jakis dzien dla klubu poswiecic:) liczby nie ustalalem, zabieg trwa ok 1,5-2 godz, wiec kilka aut w jeden dzien da sie zrobic, jak bedzie wiecej to pewnie jeszcze znajdzie sie jakis dzien:) tak cena bez zmian
  5. panowie dzis rozmawialem z Rogalotti, jak ktos chetny na styczen/luty to pisac, zrobimy mala liste i na jakis dzien Witek wygospodaruje swoj czas dla klubu:)tylko piszcie czy styczen lub luty lepiej pasuje, to sie ustali konkretny termin
  6. to kiedy Wuju przyjedziesz na radomskie dziury? :wink4:moze na automobilklubie sie poslizgamy
  7. w zakupach mango cos wybierz i nie bedzie Cie nic bolało kolejny czarny Avant :gwizdanie: ja nie wiem co wy ludzie widzicie w kombi ? sedan ma bardziej sportowa linie mody na + szczegolnie listwy s4 bo w sedanie np wanny narożnej nie przewieziesz
  8. minimum 18' ale oczywiscie 18' max Wuju z Toba jechalem na Twoich 19'? to mnie wystarczy;)mam slaby krzyz;)
  9. no powoli sie upieksza co sie da i jak sie da [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:48_________________________________________________ no wlasnie jest zima na wiosne jakiegos buta nowego sie zakupi:)
  10. wreszcie sie zebralem i zrobilem kilka fotek nowych modow:)
  11. jak Ci sie nie spieszy to poczekaj do stycznia, jest troche chetnych ale na przyszly rok, w tym juz terminy zajete
  12. a moze jakis dodatkowy tuning np:"pług śnieżny"? zamiast zderzaka
  13. narazie malo chetnych na grudzien, moze po nowym roku sie cos ruszy, bo wiekszosc wlasnie by tak chciala[br]
  14. na dzien dzisiejszy termin to polowa grudnia,chyba ze grupa sie nie zbierze to w nowym roku
  15. fajnie, widze ze zainteresowanie sie zwieksza, moze cos z tego bedzie i jakas grupke stworzymy:)
  16. pytalem Rogalla o jakis rabacik ale nstety mowi ze to juz najnizsza cena: 900zł seryjne mechanicznie auto FWD 1000zł seryjne mechanicznie auto AWD / TIP multitronic na upartego delikatnie tak
  17. moze masz racje z tym forum golfa:) z takich odzewem faktycznie do przyszlego roku mozna czekac;)moze na dniach podjade do zakladu i zapytam co i jak, tylko ze ciezko zlapac Rogalla na miejscu:/
  18. lista otwarta ale narazie chetnych brak jesli sie zdecydujesz jest nas narazie dwoch
  19. sprobuj odpiac chociaz jedna spinke z jednego boku, wloz reke do srodka i reszte spinek sprobuj scisnac palcami i wypchnac! ja tak zrobilem, u mnie tez sie cholernie mocno trzymalo :gwizdanie:
  20. Witam, Panowie zbieram chetnych na grupowy chip do Rogalotti, chetnych zapraszam: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166743.msg1920015#msg1920015
  21. luka_rm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    panowie zbieram chetnych na grupowy chip do Rogalotti, chetnych zapraszam: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166743.msg1920015#msg1920015
  22. tak sie zrobi, jutro sie tym zajme, wrzuce gdzie sie da;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.