Treść opublikowana przez luka_rm
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
1000zl
-
Podsumowanie roku 2010
moze i forum VW Golf najwieksze ale przegladajac wszystkie fora z zadowoleniem moge powiedziec ze nasze ma najladniejsza szate graficzna, jest przejrzyste i bardzo czytelne, poprostu mile dla oka z duza zawartoscia informacji, dla chlopakow robiacych dobra robote czapki z glow
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
teraz kojarze! minelismy sie na gorze w drzwiach! kurde szkoda ze s nie poznalismy
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
faktycznie :polew:juz zmieniam:)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:26_________________________________________________ z klubowymi ramkami ale czarny:) ja bylem 11:30-13:00, jak wtedy widziales to ja:)
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Byłeś dziś u Rogala ? tak bylem,pytalem o styczen, mowi ze juz ful ale moze mu sie uda jakis dzien dla klubu poswiecic:) liczby nie ustalalem, zabieg trwa ok 1,5-2 godz, wiec kilka aut w jeden dzien da sie zrobic, jak bedzie wiecej to pewnie jeszcze znajdzie sie jakis dzien:) tak cena bez zmian
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
panowie dzis rozmawialem z Rogalotti, jak ktos chetny na styczen/luty to pisac, zrobimy mala liste i na jakis dzien Witek wygospodaruje swoj czas dla klubu:)tylko piszcie czy styczen lub luty lepiej pasuje, to sie ustali konkretny termin
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
to kiedy Wuju przyjedziesz na radomskie dziury? :wink4:moze na automobilklubie sie poslizgamy
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
w zakupach mango cos wybierz i nie bedzie Cie nic bolało kolejny czarny Avant :gwizdanie: ja nie wiem co wy ludzie widzicie w kombi ? sedan ma bardziej sportowa linie mody na + szczegolnie listwy s4 bo w sedanie np wanny narożnej nie przewieziesz
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
minimum 18' ale oczywiscie 18' max Wuju z Toba jechalem na Twoich 19'? to mnie wystarczy;)mam slaby krzyz;)
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
no powoli sie upieksza co sie da i jak sie da [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:48_________________________________________________ no wlasnie jest zima na wiosne jakiegos buta nowego sie zakupi:)
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
wreszcie sie zebralem i zrobilem kilka fotek nowych modow:)
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
je tez chetny, poszlo juz na pw:)
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
jak Ci sie nie spieszy to poczekaj do stycznia, jest troche chetnych ale na przyszly rok, w tym juz terminy zajete
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
a moze jakis dodatkowy tuning np:"pług śnieżny"? zamiast zderzaka
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
narazie malo chetnych na grudzien, moze po nowym roku sie cos ruszy, bo wiekszosc wlasnie by tak chciala[br]
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
na dzien dzisiejszy termin to polowa grudnia,chyba ze grupa sie nie zbierze to w nowym roku
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
tak
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
fajnie, widze ze zainteresowanie sie zwieksza, moze cos z tego bedzie i jakas grupke stworzymy:)
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
pytalem Rogalla o jakis rabacik ale nstety mowi ze to juz najnizsza cena: 900zł seryjne mechanicznie auto FWD 1000zł seryjne mechanicznie auto AWD / TIP multitronic na upartego delikatnie tak
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
moze masz racje z tym forum golfa:) z takich odzewem faktycznie do przyszlego roku mozna czekac;)moze na dniach podjade do zakladu i zapytam co i jak, tylko ze ciezko zlapac Rogalla na miejscu:/
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
lista otwarta ale narazie chetnych brak jesli sie zdecydujesz jest nas narazie dwoch
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
sprobuj odpiac chociaz jedna spinke z jednego boku, wloz reke do srodka i reszte spinek sprobuj scisnac palcami i wypchnac! ja tak zrobilem, u mnie tez sie cholernie mocno trzymalo :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Panowie zbieram chetnych na grupowy chip do Rogalotti, chetnych zapraszam: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166743.msg1920015#msg1920015
-
SPOTY RADOMSKIE
panowie zbieram chetnych na grupowy chip do Rogalotti, chetnych zapraszam: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166743.msg1920015#msg1920015
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
tak sie zrobi, jutro sie tym zajme, wrzuce gdzie sie da;)