Treść opublikowana przez luka_rm
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
na 100%, pozatym cena grupowego od zawsze zalezna była od ilosci podchodzących Ja będe 23 listopada, ale nie na grupowym taka drobna korekta na koniec listopada, na jakies 3-4 dni Rogalotti poswieci nam swoj czas:) 3-4 dni to na wstępie powiem Ci że bedzie ciezko uzbierac conajmniej 10 chetnych w tak krótkim czasie 100% przekonanych żeby cena była atrakcyjna no ale powodzenia, ja sie w asze terminy chyba juz nie załapie :gwizdanie: badzmy optymistami:)
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
na 100%, pozatym cena grupowego od zawsze zalezna była od ilosci podchodzących Ja będe 23 listopada, ale nie na grupowym taka drobna korekta na koniec listopada, na jakies 3-4 dni Rogalotti poswieci nam swoj czas:)
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Kto chetny na grupowego CHIP-ka na STYCZEN/LUTY zapraszam do zapisow:) wszystko omowione z Rogalotti:) LISTA OTWARTA: boberek LUTY lc kazdy termin;) Artak LUTY lis LUTY
-
Nocleg we Władysławowie
ja wlasnie sobie siedze we Wladku u P. Krystyny:) pokoje rewelacja,czysciutko, wszystko nowka sztuka, z balkonu widac morze:) do morza 6 minut drogi:) narazie pogoda do d*py:/
-
[B6 AVB] A4 1,9 TDi Avant
podgrzewane miski w Skandynawi to standart:) u nas tez by sie juz przydalo przy tych mrozach:)
-
Naprawa zatartych wycieraczek
mnie tez dzis czekal zabieg wyciagania calego mechanizmu, stanela jedna wicieraczka ze ledno to rozmontowalem, z doswiadczenia moge poradzic zeby mlotkiem nie wybijac na sile sworznia na ktorym zamontowane sa wycieraczki, lepiej wlozyc je w imadlo, zlapac za caly mechanizm jest wtedy duza dzwignia i powoli ruszac lewo prawo,jak zacznie chodzic wtedy dodatkowo ciagnac przy sworzniu do gory, jak zdemontujecie w srodku znajdyja sie tuleje miedziane, nalezy je wyczyscic z nagaru, mozna telikatnie pilnikiem okraglym i caly nagar ladnie schodzi:)sworznie papierem sciernym przeczyscic, potem wd 40 lub cos podobnego, szmatka, ladnie wyczyscic do sucha i smaaaaru duzo smaru, najlepiej dobrego do lozysk:) znalazlem jeszce jakies gumy i naciagnelem kontrolnie na sworznie od gory zeby juz ich nie zalewalo:)mam nadzieje ze na dlugo wystarczy:)
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
moja mama miala podobny przypadek ale w mazdzie 3, tylko jej sie zdarzało podczas jazdy ze gasł, wymieniono pompe filtry i nic, dopiero po wymyciu baku problem znikl, podobno złe było wlane paliwo i cały czas jakis syf sie dostawał
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
stary gasnie Ci na biegu jalowym czy podczas jazdy?
-
pokoje nad morzem
witam poszukuje jakis polecanych kwater nad morzem w okolicach Wladyslawowa, Jastrzebiej Gory itd:) prosze o namiary:)
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Panowie chcialem sie wpisac na liste do Rogala,wlasnie mi pisal ze jakas lista na lipiec sie szykuje?gdzie moge sie dopisac?
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
panowie ja mam taki problem iz mialem oryginalnego kaseciaka a teraz zmienilem na concert 3 tylko jest problem ze radio sie nie zalacza, kupilem przejsciowke adapter, podpinam pod 3 kosci ktore mam oryginalne i nic:/ sprawdzalem u kolegi w polo i radyjko normalnie dziala, cos mi wspominal ze alektryk mu prowadzil jakis kabelek pod klimatronic? moze ktos cos slyszal na ten temat?
-
[B6 AWX] AVANT 1,9 TDI-PARE ZMIANEK
jaka folia sciemniles szybki?1? 2? mozesz jakas fotke wrzucic z widokiem z boku?
-
[ALL B6] Poszukuje felg 17''
powiem Ci ze narobiles mi ochoty na ten wzor, jednak widzialem S4 a nie rs6 te mi sie podobaja
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
mialem ladne czarne listwy ale ktos mi podmienil
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
Witam Wreszcze znalazlem nastepce B5 czyli B6:) Moze nie jest to nic wyrozniajacego sie od innych ale pochwalic sie mozna;) W skrócie: rok 11.2002 silnik 1.9 130km przebieg oryg. obecnie 180tkm kolor czarny(chyba metalik jakis kolorowy?) Wyposazenie: standardowe plus troche oswietlenia tj. swiecace pokretla kratek powietrza, podswietlany podlokietnik, światla czerwone ostrzegające tempomat siedzenia grzane plus pompowane oparcia czujniki parkowania tyl nagłośnienie Audi 9 głośników + woofer i wzmacniacz relingi chrom felgi ori 15'' To chyba byloby na tyle z wyposazenia. Modyfikacje na pewno sie pojawia, narazie poszukuje felunku, potem zderzak s-line, listwy, malowanko itd Zdjecia pogladowe swiezo po umyciu, w przyszlosci pojade w plener na sesje;) Oczywiscie prosze o wszelkie propozycje co do zmian. Przerwsze foty zaraz po zarejestrowaniu; I Mod - Pakiet chrom II Mod -Rameczki klubowe III Mod -Zawieszka S-line IV Mod -Radyjko Concert III V Mod -Skora kubelki VI Mod -Listwy s-line, teraz S4:) VII Mod -Galka s-line VIII Mod -Podswietlany uchwyt na kubek chrom IX Mod -Podswietlana szufladka chrom X Mod -Listwy i zderzak w kolor XI Mod -Program-wykonane-169KM:) X Mod -Kola na wiosne-moze sie uda 12.09.2010 Cos nowego doszlo wiec trzeba sie pochwalic i pokazac;) mala rzecz a odrazu ladniej:)
-
[ALL B6] Poszukuje felg 17''
nad tym nowym wzorem tez sie zastanawialem ale jeszcze na zywo u nikogo niewidzialem a na zdjeciach jakos mi sie to nie widzi, moze jeszcze gdzies wylukam na drodze:)a jak doradzasz zeby z jakim ET szukac zeby fajnie to wygladalo? na tym zdjeciu co wstawilem wlasnie tak mi sie to podoba:)
-
[ALL B6] Poszukuje felg 17''
witam poszukuje felg RS6 17'' dokładnie takich jak na załączonym zdjęciu, są one wklęsłe do środka, nie wiem czy występują w tym rozmiarze, na tym aucie to 18'' ale strasznie mi sie podobają proszę o pomoc w poszukiwaniu, jak komuś w padnie w oko proszę o kontakt na PW, dzięki
-
[ALL B6] Otwor na narty itp w tylnej kanapie...
no to fajnie:)tylko szkoda, ze u mnie nie ma takiej opcji, może kiedyś nie drogo trafie tylna kanapę to pomyśle o przekładce, bo chyba przerobić się nie da?
-
[ALL B6] Otwor na narty itp w tylnej kanapie...
wiecie moze czy w avancie w tylnej kanapie wystepuje otwor za podlokietnikiem? moze glupie pytanie, w koncu jest to kombi i po co komu jeszcze otwory? ale jest to jednak przydatne:)
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
jaja se robisz czy jak ? nawet gdyby palił by Ci 8 to na 40l nie zrobisz 600 kilometrów czytaj uwaznie co pisalem 53 litry(przejrzyj watek) ja odnoszę się do wątku, który zapoczątkował greghoryy a nie do tego co Ty napisałeś. W tym wątku chyba poruszamy temat dużego spalania auta greghoryy'ego i owszem możemy porównać jak nam pali i ile powinno Jemu palić, a nie analizujemy spalania i ewentualnego spalania Twojej fury bo od tego to się nowy wątek zakłada pt: jak myślicie ile by mi spalił gdyby... cytujac mnie odnosisz sie do mojej wypowiedzi, z reszta po co ta bezsensowna wymiana zdan
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
jaja se robisz czy jak ? nawet gdyby palił by Ci 8 to na 40l nie zrobisz 600 kilometrów czytaj uwaznie co pisalem 53 litry(przejrzyj watek)
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
dlaczego jaja? moj rekord to 8,8 ale na dlugiej trasie 1300km po Polsce oczywiscie,sadze ze na autobanie troszke jeszce by spadlo,wszystko zalezy od techniki jazdy :)jezdze do 130km/h,hamowanie biegami itp. wszystko technika
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
do 90km/h to moze i by sie udalo do 600km dojsc ale na naszych drogach to i to byloby ciezko
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie gazu ok 16L.
ja na zbiorniku 53l robie w trasie 580km, miasto 11,5-15l wszytko zalezy jak dlugie sa odcinki
-
[ALL] Lotka tylna Avant B6 / B7 S-line
witam mam pytanie:czy te nakladki na drzwi u dolu tez gdzies zakupiles? jesli tak to moze podesles mi jakis adresik lub kontakt? dzieki pozdrawiam