Treść opublikowana przez kristof2009
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
dzięki za info :)
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
wiem że są szare i tak to zostanie na chwile obecną , oklejam tylko to co jest w chromie :) auto ma 18'' felgi na takich kupiłem , za rok na wiosne będa 20'' , w tym roku śmigam na 18''. p.s. jak można włączyć z telefonu teledysk/ video - czy w ogóle się da ? ( przez bluetooth czy trzeba podpiąć kabel) , czy teledyski, filmy działają z karty sd czy z płyty dvd ktoś testował ???
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Coś tam w końcu ruszyło , dziś pierwsze mycie od 2 tygodni po sprowadzeniu auta , wyjechanie z toną kurzu z garażu ? oraz usunięcie emblematów na tyle CLEAN NEXT STEP będzie oklejenie dodatków chromowych , listw w kolor czarny połysk i montaż grilla BLACK RS ?
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
marcin - link nie działa ale nie chce z aliexpress bo tam to nie wiadomo czy dojdzie lub kiedy dojdzie . szukam w PL lub na ebay - jak by ktos znalazł wklejacie linki grill cały czarny połysk. pozdro P.S. fckinlow bedzie na 2020 , w tym roku nie wrzuce koł i aira $$$$$$$
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Czy wiecie gdzie dostane cały gril w stylu RS w czerni łącznie ze znaczkiem ? ?
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
dzięki . Mam nadzieję że optycznie będzie dobrze wyglądać po drobnych moich przeróbkach.
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Dzięki . P.S. jeszcze piękna to nie jest
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Witam was, przez parę ładnych lat audi już jest ze mną (jako Marka) , moje poprzednie a4b6 i a4b8 (tematy założone na forum , więc auta pewnie znacie) służyły bardzo dobrze dlatego kolejne auto wybrałem o krok wyżej - Audi A5F5 z 2017r. z silnikiem 2.0 TFSI- 252KM, 4x4, s-LINE (zewn i wewn). Szukanie nowego auta trochę trwało . Na początku miało być a6c7, a7, a7lift lecz po dłuższych przemyśleniach wybór padł na A5F5. Auto sprowadziłem jak poprzednie z DE. W chwili obecnej jest na zimowych oponach felga ori audi 18''. P.S. zdjęcia z ogłoszenia niemieckiego , moje wrzuce jak dopne temat z rejestracją itp . Co do planów to będzie podobnie jak w a4b8 m.innymi: - pakiet czerń połysk (oklejenie listw drzwiowych/ okien ) oraz listwy zderzaka przód , likwidacja chromu z napisu S-LINE . ZROBIONE - pakiet czerń połysk (pomalowanie kratek zderzaka gdyż ori są matowe, oraz środkowej kratki zderzaka) - zmiana grila przód na RS ( w kolorze czerń połysk , łącznie ze znaczkiem audi) , - pomalowanie lusterek zewnętrznych w czerń połysk, - oklejanie przednich lamp folia ppf DynoSmoke - splittery Maxton pakiet Aero w kolorze czerń połysk: splitter przedniego zderzaka oraz dyfuzor tylnego zderzaka w stylu RS) - zmiana końcówek wydechu na 4x102mm lub 4x115mm w kolorze czerń połysk, - usunięcie emblematów z tylnej klapy , - moc wgranie nowej mapy, downpipe itp - koło w kolorze czerń połysk 21x10.5 et30 (zakupione Ispiri FFR1), - air ride (AIR LIFT 3P). - Kupno nowych opon letnich 245/30/21 - Kupno zawieszenia gwintowanego firmy BC RACING MegaLow ? - oklejenie wszystkich szyb w ten sam kolor (black) Pozdrawiam
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
wszystkie graty z ex a4b8FckinLow sprzedane na rok 2019 nowe auto ,nowy projekt https://web.facebook.com/Audi-A7-FckinLow-154767478210529/ ? Pozdrawiam
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
ogłoszenie nieaktualne , zestaw sprzedany :)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
ok, zaraz prześle . audi trafiło w dobre ręce będzie 19'' fela oraz gleba na gwincie :)- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
czemu szkoda auta ( odnośnie sprzedaży?) do kogo wysłać zdjęcia na kalendarz ??- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Witajcie , audiczka zmieniła właściciela, lecz nadal zostaje w szeregach naszego klubu, auto będzie jeździć na śląsku także szerokości życzę , bezawaryjności na kolejne lata oraz nowych modów dla osób zainteresowanych - są na sprzedaż koła z tego auta VOSSEN CV7 , 20x10.5'' [kontakt - priv] P.S. temat zostaje zamknięty , lecz na 2019 wpadnę z nowym autem , śledźcie FB AUDI A4B8 FckinLow . Pozdrawiam Na koniec jeszcze ostatnia sesja zdjęciowa ogarnięta na szybko na wakacjach w Kołobrzegu , parę zdjęć - port jachtowy.- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
sprzedam swoje felgi vossen cv7 20x10.5'' z oponami 245/30/20 - osoby chetne priv.- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
AUDI na sprzedaz ( zdjecia zamieszczone w postach wyżej) osoby zainteresowane priv cena z kołami vossen cv7 , air ride - AIRLIFT - 60 tys . mozna kupic auto bez koł 20'' oraz bez airride - cena będzie niższa ;) pozdrawiam- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
EBAY.DE :)- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
no to będą już 2 audiczki na all pakiecie Maxtona :)- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
tak , ogólnie jest to chyba jedyna audi a4b8 w sedanie ktora ma od nich cały zestaw naokoło auta + bagaznik- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
tak Maxtonowe wyroby- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
<OK> auto śmiga cały czas nie tylko po legnickich drogach do zobaczenia pozdro- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Dzięki , w najbliższym czasie będzie na Raceism na stoisku DB Tuning , zapraszamy- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Audiczka na 2018r wleciał nowy zestaw AIR RIDE : Sterowanie AIRLIFT 3H , nowa Butla aluminiowa , 2 kompresory VIAIR 444C wleciały nowe koła VOSSEN CV7 o rozm 20x10.5'' w ktorych będzie zmieniony kolor - front na grafit połysk na sprzedaz posiadam stary zestaw air ride tj. Amory TA TECHNIX , DRUGI ZESTAW PODUSZEK TA TECHNIX, 2xbutla 20 i 25L, sterowanie bezprzewodowe z pilota , manometr, odwadniacz, zawory haffnera, kompresor viair380c. cena 2000zł (osoby chetne, zainteresowane - priv)- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
jesli ktos szuka - posiadam MMI 3G LOW na sprzedaż 1000zł - [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#