Treść opublikowana przez maxxxx263
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zbyt dużo świateł i korków[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:55_________________________________________________nie misiu ty to jesteś THE BEŚCIAK nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niedasz rady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale poto jesteśmy żeby sie wymieniać doświadczeniami i wiadomościami nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze damy rade [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:51_________________________________________________gracjan to nie ty szukasz mapki bo jak widze znasz nasze ścieżki tylko krisu sie na okoł buja do pracy hehheh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cicho sza niema z kim popisac jak piszesz to ci nie odpisują bo znikają choc chcą dobrej mapki zawsze służe radą w miare możliwości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ej nierób se jaj ta droga jest prosta jak parasol[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 21:43_________________________________________________Ej KRISU jak masz taką potrzebe to napisz mi na moje PW swój numer fona to ci wytłumacze bo niechce mi sie pisać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GRACJAN a dasz jakiś namiar na siebie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hej stary gdzie ty się tam tłuczesz na TARNOWSKIE dziury? lekarz okregowy jesteś? kulasz się ósemkami NA BYTOM na karbiu koło maka dajesz na celną i na obwodnice obwodnicą do obwodnicy BYTOM SWIERKLANIEC na ORZECHU hamujesz bo tam jest fotograf i dalej lecisz spoko wylatujesz na rondzie w świerklancu......
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mówie o starcie z rokity
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kris do świerklanca mam 10 minutek a potom to juz różnie bywa ale w tym zakresie się mieszcze jak wahadełka na 11 na poznań mykałem w 8 minut tak boczkiem boczkiem i daje rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego GRACJAN ty tak nie szalej z tymi zaproszeniami bo ja do siewierza mam jaskies 15-20 minut i jak by ci sie tam ELYTA zjechała to bys chyba miał ciężko nie licze siebie oczywiście do elyty ja to gość pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ej jak 19 lipicec to mi pasuje jak ciostko i jestem chętny w piątki choć chce to nie moge ale takie dni weekendowe to pełna moc i byłbym chętny zobaczymy co tam medaliki organizują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru ty wiesz coś bliżej o tej częstochowie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam pany może mi ktoś przybliżyć co z tymi medalikami co kiedy i kto by tam leciał? a tak wogule na katosy ktos się wybiera?
-
Spoty Katowice i okolice
Siemanko to ja sie melduje też + justyna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdy w lusterku świeci kogut nie panikuj najważniesze miec gadane i po krzyku na zegarze świeci FULL na liczniku złoty dziesięć moze więcej heheh pozdro dla wszystkich DRIVERÓW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka podobno w sobote ma być ok bo ELYTA robi imprezke i wzyscy chcą sie dobrze bawić a co do burzy to nic mi niewiadomo co się działo bo se hrapałem w najlepsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narka dla całej ELYTY pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie będe sie wypowiadał za innych ale mnie to by każda sobota pasowała[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:42_________________________________________________ja też chyba robie rząd i ... znikam stąd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej bracie ty nie szalej z tym mięchem tak bo się przejemy i nie będziemy mogli się ruszać ukruć to do 5 gram :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to też fakt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale jeszcze są 2 dni to może warto było poczekać? ale nie mnie w to wnikać szacun dla organizatorów za to że to jest w sobotę bo bedę miał okazje się zjawic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i to się chwali organizatorom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to tez fakt czasu było dużo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko za tydzień?