Treść opublikowana przez robert22ff
-
[B5 ADR] Problem z VAG'iem
to jescze raz.robie tak.zainstalowane urzadzenie ok,port com1 ok,zaplon wlaczony ok, zapora avast wylaczona ok, i nic,zero reakci.teraz przeczytalem ze radio ma byc wylaczone,to prawda?
-
[B5 ADR] Problem z VAG'iem
inaczej.a ten ktory mam(viaken obd2kkl usb)powinien u mni hulac?
-
[B5 ADR] Problem z VAG'iem
wiem ze jest taki post,ale chce konkretnie sie dowiedziec czy ten model jest ok?
-
[B5 ADR] Problem z VAG'iem
witam.moze ktos mi doradzic czy polki vag 2.5 z urzadzeniem obd2 polski vag to dobry sprzet? mam viakena kkl usb i za cholere nie laczy sie w audi,a w golfie 3 97rok dziala.
-
[B5 ADR] Gdzie jest czujnik tylniej klapy (sedan) ?
jest pod tapicerka w bagazniku na klapie.dziala na zasadzie kulki ktura wpada przy podniesieniu klapy pomiedzy dwa styki
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
to co mam zrobic?
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
dzis sprawdzalem wszystkie opcje,zero
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
ok.dzieki.
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
ok,sprubuje tak jak mowisz i dam znac
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
ok.tak,wciskam test kompatybilnosci z obd2.a nie trzeba?
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
zaplon to podstawa.
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
takie wejscie na 15 pinuw?mam :)a jaki kabel do tego?
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
a co to znaczy com?oswiec mnie
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem (Viaken)
witam.pomuzcie!!! ;( mam interfejs viakena kkl na usb, i oprogramowania polski vag,vag 208 i vag 311.zaden nie chodzi.otwieram jako administrator i tez nic.wyskakuje ze auto nie jest kompatybilne z obd2. prubowalem na wszystkie sposoby i nic pomuzcie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich!