Treść opublikowana przez STRAZAK2701
-
Audi A4 B8 płyta do NAVi MMI 3G koncowa Literka co oznacza 4GO 919 884 G???
Witam kup płytę z wersją odpowiadającą rocznikowi samochodu
-
wymiana zwykłej lampy na led tył
witam mam zamiar wymienic w swojej b8 z 2010 roku tylne zwylke lampy na oryginalne audi ( nie jakas chinszczyzna) led moze ktos wie jak to zrobic bo pewnie bez przekodowania vag sie nie obejdzie ? pozdro ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- avant
-
Wypalanie cząsteczek stałych!!!!!!!!!!!!!
wystarczy duzo jezdzic nie po miescie i bez problemow mam b8 z 2010 roku 180 tys km i nie bylo z tym najmniejszego problemu robie rocznie 60-70 tys
-
b8 TDIe 100 kw wady zalety ???
Witam posiadam b8 z 10.2010r TDIe 100kw ktoś wie jakie mają wady te silniki? mój przebieg 178 tys
-
problem między Fis-em a małą navi- jak to wyłączyć????????
Witam mam małą navi (nie kolorową) w b7 i przy kazdym odpaleniu silnika na fisie wyświetla sie no navi cd jezeli brak plyty po wlozeniu plyty pokazuje kierunki n,s,w,e i inne da rade jakos to wyłaczyc aby po starcie zaplonu byl widoczny cały fis w pełnej okazałości? dodam ze musze dwa razy wcisnac reset aby to zniklo ale juz mnie to meczy pozdrawiam'
-
kilka problemow rns e w audi b7
dokladnie tylko jak to ogarnac?
-
kilka problemow rns e w audi b7
to tez sprawdzilem i w rns d i w rns e jest w tym samym miejscu 9-10
-
kilka problemow rns e w audi b7
niestety ale jest lipa , wogóle nie mozna się połączyć z radiem , myslelem ze moj vag tylko sie nie laczy ale niestety przez VCDS tez nie idzie wogole nie mozna sie polaczyc , a co za tym idzie przekodowac.
-
kilka problemow rns e w audi b7
gdybym jeszcze wiedzial co mam pozmieniac bylo by super ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- nie wiem czy to wazne ale mam rns e powyzej 2010 roku
-
kilka problemow rns e w audi b7
mialem rns d a moze jakies wskazówki jak go przekodowac mam vaga moze sam dam rade to ogarnąć
-
kilka problemow rns e w audi b7
a co mi da ta przejsciowka ? ja nie mam 4 kostek jak w starej instalacji tylko jedna ktora bez problemu podłaczylem do mojego rns e
-
kilka problemow rns e w audi b7
nie dawałem nic , żadnej przejściówki podłączyłem pod oryginalną kostkę, zmieniarka już działa tak jak powinna więc zostaje fis i wyłączanie po wyciągnięciu kluczyka. ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- a powinienem przejściówkę dać
-
kilka problemow rns e w audi b7
Witam zamontowałem w swojej a4 b7 rns e i występuje kilka problemów: - radio nie widzi zmieniarki ( oryginalna audi) - na Fis-ie nie wyświetlają się stacje radiowe ( wcześniej to było) - radio nie wyłącza się po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki ( za każdym razem musze je sam włączać i wyłączać) ktoś pomoże w rozwiązaniu tych problemów??? warto dodać że rns e jest z 2012 roku z seata exeo pozdrawiam
-
PIN do RNS-E
albo dobry soft bez krzaków:wink: Coś więcej na ten temat ? gdzie go znaleźć ?
-
PIN do RNS-E
aha rozumiem czyli lipa ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- a jakos inaczej mozna odzyskac pin?
-
PIN do RNS-E
mam podobny problem dasz link na ten program ?
-
rns-e z seata do audi
Wykończenie rogów jest identyczne pasuje idealnie jak krok po kroku zmienic starter z seata na audi , vagiem?
-
rns-e z seata do audi
jakie koszty przekodowania z logo seata na logo audi plus jezyk pl?
-
rns-e z seata do audi
mam pytanie czy rns-e z seata pasuje do a4 b7? jak wyglada podłaczenie i czy np rozki z kierownicy beda dzialac normalnie ?
-
Jak wymontować telefon, a raczej uchwyt na niego z podłokietnika?
Witam wie ktos moze jak wymontowac uchwyt telefonu z podłokietnika ? nie kozystam z tego a nie mam pojecia jak to wymontowac z jego wnetrza pozdro
-
[B6 AVF] Telepie przy gaszeniu
czy jezeli klapa jest uszkodzona podczas jazdy moze szrpac silnikiem ? doslownie 2-3 razy na jakies 500 km?
-
[B6 AVF] Błąd 19561.P3105 jak usunąć usterkę
dzieki jeszcze jak bym sie dowiedzial gdzie tego szukac bylo by fajnie ---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:15 ---------- silnik juz telepie
-
[B6 AVF] Telepie przy gaszeniu
wczoraj tego nie bylo mozliwe ze cos sie uszkodzilo tak nagle?
-
[B6 AVF] Błąd 19561.P3105 jak usunąć usterkę
Witam wczoraj w moje a4 b6 AVF pojawiły sie dziwne szarpania silnikiem , po diagnozie wyskoczyl blad jak w temacie tzn :zawór elektromagnetyczny przełącznikow dlugosci kolektora ssacego, przerwany przewod pradowy zwarcie z masa n239, wie ktos jak to usunac jak sie dotego dobrac od czego zaczac?
-
[B6 AVF] Telepie przy gaszeniu
jak sprawdzic dzialanie klapy mam identyczny problem